Gögüs Sizisi

canım eğer yapmak istersen test yap sabah idrarınla eğer yok bekleyecem diyorsan bekle pazartesiye kadar pazartesi olmazsan tets yap canım.

bence yapsammı yapmasammı diye düşünüp duracağına git yap hemde kendini bu stresten kurtar hamile isende değilsende bil kurtul olmadı 2 gün sonra tekrarlayacaksın nasıl olsa

git hemen yap bizide merakda bırakma... hayırlı haberlerini alırız inşallah..:nazar: :nazar:bekleyince insan daha çok strese giriyor...benimde yarın ama bakalım ben hemen yapacağım..daha fazla beklemek istemiyorum...

kızlar normal beklenen adet tarhim internette baktığıma göre dün'dü bende normal regl ağrıları mevcuttu düne kadar yani kasıklarda ağrı sanki regl olacakmışım gibi sızı ve bel ağrısı halada bel ağrım devam ediyor şimdi ne dersiniz test yapıymmıı bekliyimmi off yaaa kendimden nefret ediorum

Kendinden nefret etme canim bu kadar sikilma biz burdayiz yasırnaşık şey:teytey:.Bence biraz daha bekle sevocan bir kac gun daha bekle kesin bir sonuc alman icin bakarsin adettin gelir gelmezse de o zaman yaparsin testi.bak benim adettim gecen ayin 19 unda gelcekti.24 unde test yapmistim negatifti:1no2: ve halaaa yook bisey gelmediler :eek:klava:yarin karar verdim kan testi yapicam bakalim.biraz sabirli ol ve iyi dusun ki hersey guzel olsun tamam mi.kendine cok iyi bak.her sey gonlunce olsun a.s.Şeniz

benim de 3 gun geciktim ilk kez bi test yapayım dedim negatif cıktı. valla bu kadar bozulacağımı tahmin etmemiştim. bidaha 10 gün de gecikse yapmam heralde diyorum insanın morali bozuluyomuş

benim de 3 gun geciktim ilk kez bi test yapayım dedim negatif cıktı. valla bu kadar bozulacağımı tahmin etmemiştim. bidaha 10 gün de gecikse yapmam heralde diyorum insanın morali bozuluyomuş

hic sorma pozitif beklerken ...........:1shok: moralin bozulmasina iyi bozuluyor :eek:klava:da insan yine tutatmiyor kendini ha bu sefer pozitif cikacak diye :bbo:bu testler var ya sigara gibi bir basladin mi hamile kalana kadar devam :dance:

FRAGOLA ve SEVOCAN...BİLİN Kİ ALLAH IN YARATTIĞI ŞANSLI KULLARIYIZ..ANNE OLMAYI DOĞURGANLIĞI KADINA VERMİŞ....yani biziz o....kaç aydır bekliyorsunuz neler yaptırdınız bilmiyorum ama benim hislerim çok kuvvetlidir...içime doğan da en kısa zamanda bu sitede hamileyiz....diyeceğiniz günler çok yakında..vallahi öyle düşünüyorum.....

FRAGOLA ve SEVOCAN...BİLİN Kİ ALLAH IN YARATTIĞI ŞANSLI KULLARIYIZ..ANNE OLMAYI DOĞURGANLIĞI KADINA VERMİŞ....yani biziz o....kaç aydır bekliyorsunuz neler yaptırdınız bilmiyorum ama benim hislerim çok kuvvetlidir...içime doğan da en kısa zamanda bu sitede hamileyiz....diyeceğiniz günler çok yakında..vallahi öyle düşünüyorum.....

slm canım kızzz benimde yakınmı içine doğuyormuu.:çok üzgünüm:

canım rabbım gonlune gore versın ama ama bıraz dahada bekle hayal kırıklıgına ugramam dıyosan sımdı yaptır dayanmak cok zor yaaaaaaaaa...........

inşallahhh balllll. sanki hastalanacakmışım gbi oluyor ama olmuyorum. offff eve gidinc test alıyım ve sabah yapıyım bence...

X