Gögüs Sizisi

çok açık silik amaaaaaa

canım şimdi sana yanlış birşey söylerm doğru olmaz.hamile olabilirsin ikinciçizgi silikte olsa,yarın sabah tekrar ilk idrarınla tekrarla testi eğer varsa sabah daha net çıkar:dance:
Benim başımdan tam 3 tane silik çizgi geçtiği için :çok üzgünüm:

kızlarrrr polikliniği aradım silikse gebelik olabilir dedi ama % 100 var diyemem dedi 2 gün geçsin yine test yaptırın dedi

benimde çok net değil ama çizgi belli......senin silik çizgi çıktığı halde hamile değilmiymişsin alla allaaaaa ...nasıl oluyor yaaaaa :1hug:

Sevocan benim ilk testimde öyle çok silik çıkmıştı hatta tam atacakken bakınca görmüştüm. Ertesi gün tekrar yaptığımda daha netti. Bak bu ilk testimin resmi belli belirsiz bir çizik. İnş hamilesindir..

offff kızlar uyudum uyandım kendi kendime sordum şimdi ben annemi oluyorum diye heheheh ama yinede ümitlenmek yokkkk... eşime gösterdim diyoki nezaman doğmuş oluyo dedi bende şubak gibi dedim git aldır diye karda kışta nasıl hastaneye gidice< diyo hehehehehe espri yapıyo yani

canım bence hamilesin hamile olmasaydın o ikinci çizgiye rüşvet bile versen gelmez emin ol kendimden biliyom:dilcikar::roflol: hamişsin canım kan testi yaptır bide ...

bende merak ettim be canim, söylesende rahatlasak be!!!!!

Bende 1 hafta kaldi adetime, gögüslerim agriyor, migdem bugun basladi biraz bulaniyor...karnimda agriyor biraz.... insallah bende hamileyimdir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…