GOGUS PROBLEMİ

Bazi riskleri varmis arastirdim aslinda sut kanallarina falan zarar veriyomus o yuzden fazla yanasmiyorum

Yok canım yanlışın var süt kanallarına zarar vermiyor. İnternetten falan araştırma git bir doktorla görüş. Kardeşime bütün detaylarıyla anlattılar sana da anlatırlar. Ameliyat dışında ne çözümü olabilir ki? Dışarıdan küçük görünür ama senin sırtın belin yine ağrır.

d cup sütyen kullanan ve vaktiyle bu konudan çok çekmiş bir insan olarak sana magic form markasını önerebilirim. boynerlerin iç çamaşırı reyonunda var. çok fazla çeşit olmuyor bu bedende ama var olanlar yetiyor. her renginden alıyorum ben.

(c kup, benimkinden küçük yani eheh.
80 d giyiyorum. bu da göğüs çevrem 98 demek oluyor.)

onun dışında da doğru sütyen ve kıyafet seçimleriyle gayet seksi görünürsün bence. elbiseler yakışır. kesinlikle kadınsı duruyor.

sarkmalara karşı egzersiz hareketleri var onları deneyin

Evet sanirim haklisiniz

En kisa zamanda gidip bakicam tesekkur ederim

eveett dik duramiyorum valla kamburum cikicak onun icinde ayri korse kullaniyorum bastan assa problem
Başka bir konuda bir arkadaş kilo problemi olmadığı halde 90 kullanırken egzersizlerle 75e düşürmüş. Valla ben yarın denemeye başlıycam. 1 ay kadar bir süre içerinde yapmış hemde. Denemesi bedava diye düşünüyorum :)

Canım nasıl egzersiz yapmış da 90'dan 75'e düşmüş

Canım nasıl egzersiz yapmış da 90'dan 75'e düşmüş

Valla tam da emin değilim ama sabah akşam yarımşar saat mekik çekmiş. 1 ay da o kadar gitmiş. Kilo problemim de yoktu yazmış. Ama bilmiyorum açıkcası dün bi gaza geldim ama araştırdığım kadarıyla lıposactıon ve ameliyat dışında sanmıyorum o kadar düşeceğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…