Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs masaj videosu gerçekten etkili...

videoda ki kızınkiler kadar bile olsaydı bu forumda işim olmazdı bile vallahi :):KK52: ama bunun yarısı kadarlar minnacık :KK1:

videodaki kadar süre mi yapmamız lazım ki? ya da ne kadar süreyle yapmalıyız ;D hatununda iyimiş vallaha memeleri hahah

ben sevgilimle yaptım bu işi 2 aydır kızlar şimdi 85 takıyorum hedefim 90:)ama meme uçlarını niye okşamamak gerekiyomuş anlamadım ona dikkat etmemiştim

ben sevgilimle yaptım bu işi 2 aydır kızlar şimdi 85 takıyorum hedefim 90:)ama meme uçlarını niye okşamamak gerekiyomuş anlamadım ona dikkat etmemiştim

ben cooook yıllar once albrs kullanımısıtm bılıncsızce etkısını cok gordum ılacı bırakınca fısssssssss sondu :) bıde krem kullanmısıtm2 yılonce dolgunlastrdı sadece kremı tavsıye etmıyorumbosu boşuna para ılacı sımdıkı aklım olsa kullanmazdım onu bunu ıcıp hastalık hastası olmayalım sımdı daha bılınclıyım varmı yag falan verın surelılım masjla belkı etkısı :KK52::KK52::KK52:olur

çörek otu yağıyla masaj baya baya etkisini gösteriyomuş :KK9::KK9:

Ben yapıyorum etkisini görmeye başladım...
[video=youtube;f6jgDk4apog]http://www.youtube.com/watch?v=f6jgDk4apog[/video]

benim bu kızınkiyle nerdeyse birebir aynı göğüslerim zaten ben dolgunlaştırmaya çalışıyorum kızlar işe yarıyor masajlar benden söylemesi :KK34:

benim bu kızınkiyle nerdeyse birebir aynı göğüslerim zaten ben dolgunlaştırmaya çalışıyorum kızlar işe yarıyor masajlar benden söylemesi :KK34:

Ben sana bir şey diyeyim mi canım Heryerde zaten benim göğüslerim büyük diyorsun herkes sinir olacak sana :KK9:

Ben sana bir şey diyeyim mi canım Heryerde zaten benim göğüslerim büyük diyorsun herkes sinir olacak sana :KK9:

ama dolgunluk veriyor söyleyeyim ama büyütme kısmını bilemem bende ilerleme yok yani kiloda vermiyorum alt kısım küçülüp duruyor ama üstte tık yok zaten anlamadım gitti bi yerde bi terslik yapıyorum ama çözemedim gitti :KK9:

Simdi bu videodakileri yaparsak onunkiler gibi mi olcakmis
Ama ben sahsen ole olsun istemem cunku sarkik gibi geldi bana..
Yine de paylasim icin tesekkurler

Simdi bu videodakileri yaparsak onunkiler gibi mi olcakmis
Ama ben sahsen ole olsun istemem cunku sarkik gibi geldi bana..
Yine de paylasim icin tesekkurler

evet o yüzden ben duvara elimi yaslayıp 50 tane şınav çekiyorum dikleşiyor valla ama büyütmeyi bilmiyorumda bu masajlarda bende dolgunluk sağlıyor büyütme şimdilik yok uğraşırsan olur ama ben pek uğraşmıyorum sadece masaj krem başka bişi yok bence başarırsın :KK34:

X