Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Ben sana kütüphane gibi kadınsın diye boşa demiyorum Ne güzel tarif etmişsin yolu,zaten doktor için söylenecek çok da birşey yok imzalarını attı hepimize...ellerine sağlık

teşekkür ederim. kolay bir yol gibi. benimde kafamı karıştırıyordu anadoluda olması. nasıl gidip gelicem diye ama çok zor değilmiş. amin inşallah hayırlısı olur :)

Aramızda sana tarif edeyim...kısa boylu...yanakları al al ..yakışıklı sayılmaz...(tabi bu işin şakası)Ama işinde mükemmel bir doktor yapılan işlerde bunu bire bir gördük.

Saka maka ercan bey duymasın yakışıklı sayılmaz dediğini ,sevimli bir doktor o ya insana guven veren ,kendine güvenen biri ben severim kendine güvenen ve alcakgonullu tipleri o da öyle yanliz doktorcugumuz full bugün 5 te aradım ameliyattaydaydi duşun yani 23 Nisan falan yok....

Evet ya duymasın... nerden duyacak sen söylemezsen ay amma çalışıyor...paraları nereye koyar bir bilsem aklıma kötü şey getirmeyeyim.

Bıkmış olmasın Ercan bey senden Ben aradım cevap verdi valla

Son düzenleme:

siz böyle konuştukça doktoru daha görmeden seviyorum :) inşallah kafama yatar da hemen gün kararlaştırırız :)

Seray14 seni tebrik ediyorum.Çok güzel yazmışsın memnuniyetini dile getirmişsin pampişlerle ilgili.

herkese iyi geceler. ALLAH rahatlık versin :)
yarın için duaya ihtiyacım var. Hayırlısı :)
buradan yazarım sonucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…