Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

aslinda ben cok istiyorum ama cocugum yok olduktan sonra olmak daha mi iyidir acaba....hos ne zaman olacagida belli degil ...:KK19:

Mrb canım ben iyiyim şükür cuma gunü 14.gunüm olacak ve dikişlerim alınacak.dikişlerim alındıktan sonra nasıl olacak diye merak ediyorum.bir an önce kalan zamani da en iyi sekilde atlatip ,oğlumu 6.hafta sonunda alıp sarıp sarmalamak istiyorum.bu süre sonunda hicbir ağrı sizi birsey kalmayacak değil mı Allah izin verirse?
Sevimli umarım oda iyidir...juju num Cumartesi dikişleri alındı gayet iyi problem yok.
Nlgdp gecmis olsun canım ....
Jelesec senin keyfinde yerindedir umarım..
Hepinize sevgiler

Seraycıım...14 gün oldu...maşallah:nazar: günler geçiyor oğluna sarıldığında tam keyfin yerinde olacak...ben iyiyim canım benden de sevgiler.

aslinda ben cok istiyorum ama cocugum yok olduktan sonra olmak daha mi iyidir acaba....hos ne zaman olacagida belli degil ...:KK19:

cnm bende bekarım henüz 22 yaşındayım ama oldum ameliyatı
doktorumla konuştum herhangi bir sakıncasının olmadığını söyledi korkun olmasın cnm

Merak edenler için vargücümüzle çalıştık zaten Bentoprak cım:KK66: Yakında bizim evden hastaneye giden yeraltından giden bir tüpgeçit planlamaktayım zaten:)[/QUOT

Tüp geçide gerek yok teknoloji var şekerim.Cihazı tak canlı, istediğin zaman canlı yayına geç evden Ercan takipte yaparsın.Şaka bir yana iyi oldu arkadaşların haberlerini vermeniz merak ediyordum teşekkürler.Sevimli gelmedi henüz topiğe dimi geldide benmi görmedim.Nasıl memnundur yeni halinden.Ay çok seviniyorum bayanların kendine bakmasından ve memnun olmalarından.Bende bu aralar şişiyorum gaz olabilir dedi dr ilaç verdi yarın alayım çok rahatsız ediyor gerilme.Öpüyorum

Sevimlii nin göğüsler inanın harika oldu.Bizzat yanında olduğumdan öncesi ve sonrasını gözlerimle gördüm.Zaten kilo problemi yoktu.Göğüsler küçülünce çok orantılı oldu vücut hatları.

çok sevindim inşallah tez zamanda da iyileşir :) tabii ameliyat olan diğer arkadaşlar da hemen iyileşsinler ki tam yaz geliyo güzel güzel giyinsinler :) bende hemen olup iyileşirim inşallah :)

Senin de 23 nisanın kutlu olsun arkadaşım...görüşmen iyi geçer umarım.Kaç gün olayını, doktorun programı ve senin uygunluğun belirler...doğru zaman ve doğru doktoru bulursun inşallah.

Bizler, sonuçlarımızdan çok memnunuz darısı olmak isteyenlerin başına. Yarın artık haber verirsin,hazırlıklı ol sorularını yaz unuttursun.

inşallah. hiç aklıma gelmemişti soracağım soruları yazmak iyi ki hatırlattın canım sağolasın. bi de bu hastane tam olarak nerde nasıl gidebilirim bilmiyorum. ben avrupa yakasından geçicem oraya yol tarif edebilirmisin?

inşallah. Hiç aklıma gelmemişti soracağım soruları yazmak iyi ki hatırlattın canım sağolasın. Bi de bu hastane tam olarak nerde nasıl gidebilirim bilmiyorum. Ben avrupa yakasından geçicem oraya yol tarif edebilirmisin?

bentoprak avrupa yakasından geldi canım... çok kolaymış yol dedi, ona soralım ben anadolu yakasındayım.

inşallah. hiç aklıma gelmemişti soracağım soruları yazmak iyi ki hatırlattın canım sağolasın. bi de bu hastane tam olarak nerde nasıl gidebilirim bilmiyorum. ben avrupa yakasından geçicem oraya yol tarif edebilirmisin?

Hangi hastane Ercan beyin olduğumu?

S kızlar, doktor hakkında fikrimi değiştirdim Prof. Aylin Bilgin Karabuluttan çarşamba gününe randevu aldım, çok heyecanlıyım içim içime sığmıyor. Size belki komik gelecek ama ameliyata karar verdikten sonra sanki memelerim gözüme eskisi kadar büyük gözükmüyor, içime bir kuşku düştü acaba ben mi abartıyorum çok büyük değil mi diye, gidip gelip aynada kendime bakıyorum, kafayı bozucam. Ne yapıyım sizce!

Bu tamamen psikolojik bir durum ben 13 Nisan'da ameliyat oldum mart ayının basında ameliyat günümü aldığım İcin çok düşünme vaktin oldu.mesajında yazdıklarının aynısı ben bizzat yasadım hatta ameliyata girmeden önce tuvalete girdiğimde hastane odasında o zaman bile bunu düşündüm.ve son bir hafta göğüslerim sızım sızım sızladı.böyle olunca amelyattan sonra benimsemek bir hayli zor oluyor.benim göğüslerimi çok beğendim vücuduma uygun dimdik göğüslerim oldu ama bazen bana ait mı diye düşünüyorum sonrada yazın geldigini düşününce alt 38 üst 42-44 beden bikinileri düşününce doğru karar deyip mutlu oluyorum.maşallah allahıma da şükürler olsun darısı olmak isteyenlerin basına benim gibi olanlara da acil şifalar versin Rabbim Allah pişman etmesin.
Umarım sizde mutlu olursunuz:))))

Yol benim de kafamı kurcalamıştı uzak gelmişti.O yüzden Avrupa yakasında doktor arayışım görüşmelerim oldu.Hiç biri kafama yatmadı.
Ben metrobüsle karşıya geçtim uzun çayır durağında indim.Ordan Ataşehir Memeroile giden minübüsler var onlara bindim hastanenin önünde indim.Çok kolay gidince kafamdan yol siliniverdi.Ercan beye tek sorum ne zaman müsaitsiniz oldu İnsanın kafasında ki tüm sorulara cevap veriyor.Özgüveni inanılmaz yüksek ve bunu karşısındaki insanada yansıtıyor.Görüşmeye gidince ne dediğimi daha iyi anlayacaksınız.Şimdiden hayırlı olsun arkadaşım.

Son düzenleme:
Aramızda sana tarif edeyim...kısa boylu...yanakları al al ..yakışıklı sayılmaz...(tabi bu işin şakası)Ama işinde mükemmel bir doktor yapılan işlerde bunu bire bir gördük.

Allah iyiliğini versin emi.Yakışıklılık,güzellik görecelidir.Bence yakışıklı ve sempatik.

X