Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

2 ay olmadı belki siteye girdiğim ama hiç böyle bir şey okumamıştım.Dikişler açıkmı geziyorsunuz? Doktorunuz müdahale etmedi mi? Farkli birşey mi acaba dikiş nasıl açılır inanın anlayamadım:KK43: yani mantıken böyle birşeyin olması imkansız ama...

Sakıncası yoksa nerde oldunuz, ve kime oldunuz yazabilirmisiniz?

Ben, neler neler okudum! Doktorun hatası'da olabilir,hastanın kendisiyle ilgili bir durumda (ağır kaldırma,kollarını erken dönemde çok kullanma,cilt yapısıyla ilgili durumda olabilir) İyileşme sürecinden,korkuyordum ama tek sıkıntı yaşamadım:nazar: Herkese başarılı ameliyat ve sonrası sıkıntısız bir süreç dilerim.

Hastaneden canlı yayın alo alo alo...Elifidil haala ameliyatta...Sevimlii nin keyfi gayet yerinde...bacak germede ki kızcağız pembe şurubu içince içelim güzelleşelim modunda...hava güzel,hayat keyifli,memeler memeler kavuşmasın gömlekler...99 yeşil şişe rafın üstünde kaza ile bir tanesi yere düşerse 98 yeşil şişe rafın üstünde...jelesec anladı onu:KK66: şimdilik dglp Memorial canlı yayın bildirdi...herkese sevgiler...

Selam NLGLP;

sayende gündemi takip edebildik teşekkürler,Memorial'den canlı yayın süper olmuş...Jelesec'le beraber hastane ziyareti vallahi bravo sizlere,benden'de herkese sevgiler.

Bozma moralini arkadaşım,düzelecek sıkıntılar ...yaşanmasa iyi tabi.. ama olduktan sonra çare aramak lazım

Forumun meleği:)))

herkese yetişiyorsun,bıkmadan usanmadan yazıyor yol gösteriyorsun. Seni çok takdir ediyorum ve bana yaptığın iyilikler için sana hep dua ediyorum.

Ogltkene ve jujuuu ,nasılsınız? Sevgilerimi gönderiyorum hepinize..

yarın saat 11 de ercan beyin yanındayım inşallah :) henüz görüşme aşamasındayım. acaba karar verirsem kaç gün içerisinde ameliyat yaptırabilirim?

Sevimlii'ye geçmiş olsun, kurtuldu o da çok şükür umarım en kısa sürede iyileşir. çok merak ediyorum keşke görme şansım olsaydı.. Ameliyat olan herkese acil şifalar diliyorum.

Bu arada 23 nisanımız kutlu olsun.

Gece kameralarımız Ataşehir Memorial dan canlı yayınla devam ediyor...

Gece içtimasına çıkıldı:Bacak dolgusu yaptıran arkadaşımız gayet iyi mutlu mes'ut odasında

Elifidil arkadaşımız biraz ağrısı vardı ama memişler gayet iyi.

Sevimliii nin memeler bomba gibi.Sol kol iyi sağ kol da hafif sızısı var.

Bu yakada asayiş berkemal arkadaşlar.Hepsi kuzu gibi yatıp,koç gibi kalkacaklar inşallah.Sabah içtimasında görüşmek üzere herkese iyi geceler...

Çok güzel yaa süpersin valla merak ediyordum iyi oldu teşekkürler.

yarın saat 11 de ercan beyin yanındayım inşallah :) henüz görüşme aşamasındayım. acaba karar verirsem kaç gün içerisinde ameliyat yaptırabilirim?

Sevimlii'ye geçmiş olsun, kurtuldu o da çok şükür umarım en kısa sürede iyileşir. çok merak ediyorum keşke görme şansım olsaydı.. Ameliyat olan herkese acil şifalar diliyorum.

Sevimlii nin göğüsler inanın harika oldu.Bizzat yanında olduğumdan öncesi ve sonrasını gözlerimle gördüm.Zaten kilo problemi yoktu.Göğüsler küçülünce çok orantılı oldu vücut hatları.

Sevimlii nin göğüsler inanın harika oldu.Bizzat yanında olduğumdan öncesi ve sonrasını gözlerimle gördüm.Zaten kilo problemi yoktu.Göğüsler küçülünce çok orantılı oldu vücut hatları.

Ne yani benimkiler güzel değil mi? Benim.... pampişler de... harika:nazar: sevimliii...aldın benim birinciliğimi elimden:nazar:evet süper olmuşlar bende çok beğendim.

Ziynetsali...nasılsın? Sevimlii , sende iyisindir umarım? Jujuuum , sen nasılsın canım? Edbeer, Almanya ya döndün...rahat yolculuk ettin inşallah...sen nasılsın?

Ogltkne , seni sormadım diye küsme sen eskidin. Serap sende iyi olduğunu söylemiştin...hepinizi öpüyorum:KK54:

Son düzenleme:

Senin de 23 nisanın kutlu olsun arkadaşım...görüşmen iyi geçer umarım.Kaç gün olayını, doktorun programı ve senin uygunluğun belirler...doğru zaman ve doğru doktoru bulursun inşallah.

Bizler, sonuçlarımızdan çok memnunuz darısı olmak isteyenlerin başına. Yarın artık haber verirsin,hazırlıklı ol sorularını yaz unuttursun.

Son düzenleme:
Selam kızlar, doktor hakkında fikrimi değiştirdim Prof. Aylin Bilgin Karabuluttan çarşamba gününe randevu aldım, çok heyecanlıyım içim içime sığmıyor. Size belki komik gelecek ama ameliyata karar verdikten sonra sanki memelerim gözüme eskisi kadar büyük gözükmüyor, içime bir kuşku düştü acaba ben mi abartıyorum çok büyük değil mi diye, gidip gelip aynada kendime bakıyorum, kafayı bozucam. Ne yapıyım sizce!

yaa bende kucultcem goguslerimiii ama cocugum yok henuz olsunda oyle diyorum ama sabredemiyorumda.........En Büyük KK

Selam arkadaslar, döndüm artik evimdeyim, bugün ise basladim hersey yolunda.
Sevimli elif idil size gecmis olsun kurtuldunuz agirliklardan.
Nldglp size de gecmis olsun diyorum, 4 gün oldu evde durumlar nasil? Cok naz yapiyor mu hastamiz?

EpiDerm "Areopexy" n. Lejour (1X2 St.) / Silikonfolie gegen Narben: Amazon.de: Küche & Haushalt

Yukarida link verdim silikon bant ararken gögüs dikisimize uygun yapilmis bantlar gördüm belki ilgilenen olur.

merhaba gecmis olsun sende meme kucultme Ameliyati oldun sanirim...

Selam arkadaslar, döndüm artik evimdeyim, bugün ise basladim hersey yolunda.
Sevimli elif idil size gecmis olsun kurtuldunuz agirliklardan.
Nldglp size de gecmis olsun diyorum, 4 gün oldu evde durumlar nasil? Cok naz yapiyor mu hastamiz?

EpiDerm "Areopexy" n. Lejour (1X2 St.) / Silikonfolie gegen Narben: Amazon.de: Küche & Haushalt

Yukarida link verdim silikon bant ararken gögüs dikisimize uygun yapilmis bantlar gördüm belki ilgilenen olur.

Ya Edbeer ...bunu bur da bulabilir miyiz? Karın içinde varmı böyle? Keşke geldiğinde sana sipariş verseydik,bayıldım ben bu şekline hazır ne güzel.

Ne yani benimkiler güzel değil mi? Benim.... pampişler de... harika:nazar: sevimliii...aldın benim birinciliğimi elimden:nazar:evet süper olmuşlar bende çok beğendim.

Ziynetsali...nasılsın? Sevimlii , sende iyisindir umarım? Jujuuum , sen nasılsın canım? Edbeer, Almanya ya döndün...rahat yolculuk ettin inşallah...sen nasılsın?

Ogltkne , seni sormadım diye küsme sen eskidin. Serap sende iyi olduğunu söylemiştin...hepinizi öpüyorum:KK54:

Mrb canım ben iyiyim şükür cuma gunü 14.gunüm olacak ve dikişlerim alınacak.dikişlerim alındıktan sonra nasıl olacak diye merak ediyorum.bir an önce kalan zamani da en iyi sekilde atlatip ,oğlumu 6.hafta sonunda alıp sarıp sarmalamak istiyorum.bu süre sonunda hicbir ağrı sizi birsey kalmayacak değil mı Allah izin verirse?
Sevimli umarım oda iyidir...juju num Cumartesi dikişleri alındı gayet iyi problem yok.
Nlgdp gecmis olsun canım ....
Jelesec senin keyfinde yerindedir umarım..
Hepinize sevgiler

ben oldum bu ameliyatı olmayı düşünen varsa hiç düşünmeden olsun derim :) beklemek zaman kaybı kesinlikle

X