Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Gecmis olsun seray14 , zor kismini atlattin dikislerde alindimi daha da rahatlarsin.dikisler alindiktan sonra tekrar minik bantlardan yapistirdi bana doktor bey onlar düsünce silikon bantlara baslayacagim. Benim ameliyat olali 23 gün oldu karnimdaki bantlar dökulmeye basladi , gögüslerdekiler de bir iki gün icinde düser.yaralar iyilesince bantlar kendini birakiyor ciltten.

Sizlamalar falan ne durumda ,birde o dokunduğunda hissettiğin acı bitti mı.araba kullanmaya başladın mı.bantların üzerine sürdüğün birsey var mı krem ,antibiyotik falan.yan yatabiliyormusun,kollarınız neler yapabiliyorsun

Bu tamamen psikolojik bir durum ben 13 Nisan'da ameliyat oldum mart ayının basında ameliyat günümü aldığım İcin çok düşünme vaktin oldu.mesajında yazdıklarının aynısı ben bizzat yasadım hatta ameliyata girmeden önce tuvalete girdiğimde hastane odasında o zaman bile bunu düşündüm.ve son bir hafta göğüslerim sızım sızım sızladı.böyle olunca amelyattan sonra benimsemek bir hayli zor oluyor.benim göğüslerimi çok beğendim vücuduma uygun dimdik göğüslerim oldu ama bazen bana ait mı diye düşünüyorum sonrada yazın geldigini düşününce alt 38 üst 42-44 beden bikinileri düşününce doğru karar deyip mutlu oluyorum.maşallah allahıma da şükürler olsun darısı olmak isteyenlerin basına benim gibi olanlara da acil şifalar versin Rabbim Allah pişman etmesin.
Umarım sizde mutlu olursunuz:))))

çok teşekkür ederim arkadaşım içime su serptin, geçmiş olsun sanada inşallah yakında bende kurtulurum, sevgiler...

2 kere olmuş pardon

ben de yaklaşık 1 aydır sizleri okuyup fikir almaya çalışıyorum daha doğrusu cesaret bulmaya çalışıyorum İzmir'de 4 dr görüşmem oldu ama hiçbiri korkumu yenmeme yardımcı olamadı. geçen hafta Ercan Beye mail attım sonra tlf kendisi aradı sesinden bile pozitif elektrik aldım. Danışma muayeneleri ücretlimi? ben meme dikleştirme op.düşünüyorum ücretler hk. bilgilendiriseniz sevinirim bir de op.sonra kaç gün istanbul'da kaldınız sorularımı cevaplarmısınız Herkese çok geçmiş olsun herkesin gönlüne göre olsun:)))

merhaba bayanlar ben bir şey soracağım
ben küçültme ameliyatı yaptırmak istiyorum bekarım ama babamın sigortasından yararlanıyorum.
hastaneye gidince hangi bölüme gideceğim yani mamografi falan var o tarafa mı?

herkese iyi geceler. ALLAH rahatlık versin :)
yarın için duaya ihtiyacım var. Hayırlısı :)
buradan yazarım sonucu

MadamEs.....dua ettim ama galiba iyi geçmedi:KK19: sesin çıkmadı, hani sonuç . Olumlu olumsuz paylaşabilirsin,kızmayız söz beğenmedim diyebilirsin:KK50:

Bayildim buna nldglp, jelesec alkinizla bin yasayin, bundan sonra düsturum olacak.

KUZU GiBi YATIYORUZ, KOÇ GiBi KALKIYORUZ.

edbeer cim bu sözü oğluma küçükken hergece yatarken söylerdim.Ben de kayınvalidemden öğrenmiştim.Hatta o da kendi kayınvalidesinden öğrenmiş...nesiller boyu yani anlayacağın.

ben de yaklaşık 1 aydır sizleri okuyup fikir almaya çalışıyorum daha doğrusu cesaret bulmaya çalışıyorum İzmir'de 4 dr görüşmem oldu ama hiçbiri korkumu yenmeme yardımcı olamadı. geçen hafta Ercan Beye mail attım sonra tlf kendisi aradı sesinden bile pozitif elektrik aldım. Danışma muayeneleri ücretlimi? ben meme dikleştirme op.düşünüyorum ücretler hk. bilgilendiriseniz sevinirim bir de op.sonra kaç gün istanbul'da kaldınız sorularımı cevaplarmısınız Herkese çok geçmiş olsun herkesin gönlüne göre olsun:)))

Hayır Ercan beyin kendisinden randevu alıp gittiğinizde ücret almıyor.Ücret için hiçbirimiz net bir şey söyleyemeyiz.Çünkü kimimiz kombine ameliyat,kimimiz lazer lipo+meme küçültme gibi değişik ve farklı operasyonlar oldu.Ama inanın fiyatta yardımcı oluyor.Fiyatları çok uçuk değil zaten.

Sizlamalar falan ne durumda ,birde o dokunduğunda hissettiğin acı bitti mı.araba kullanmaya başladın mı.bantların üzerine sürdüğün birsey var mı krem ,antibiyotik falan.yan yatabiliyormusun,kollarınız neler yapabiliyorsun

Sizlamalar ara sira geliyor, rahatsiz edici degil.ikinci haftadan sonra daha rahatim, ödem hala oldugu icin dokununca aciyor ama dayanilmiyacak gibi degil. Ücüncü hafta ise arabayla gidip geliyorum yarim saat sabah yarimsaat aksam. Ani hareket yapmamaya dikkat ediyorum. Büroda calistigim icin cok zorlanmiyorum. Dermatix gel aldim daha sürmedim, bantlar yeni yeni dökülüyor. Önce silikon bantlardan kullanmayi düsünüyorum. Kanayan bazi dikis yerleri ve bantin yaptigi yaralar var onlara antibiyotikli merhem sürüyorum. Ben ikinci haftadan beri yavas yavas yan yatmaya baslamistim yastiklar destek yaparak, simdi de öyle yastiklari kullanarak kendime yan yatacak yer ayarliyorum.sirtima ve bacaklarima yastik koyuyorum. Iki kilodan agir hicbir sey tasimiyorum, el cantami ancak. Alisveris yaptim parca parca eve getirdim, arabada biraktim, agir tasiyinca agri oluyor.

Hayır Ercan beyin kendisinden randevu alıp gittiğinizde ücret almıyor.Ücret için hiçbirimiz net bir şey söyleyemeyiz.Çünkü kimimiz kombine ameliyat,kimimiz lazer lipo+meme küçültme gibi değişik ve farklı operasyonlar oldu.Ama inanın fiyatta yardımcı oluyor.Fiyatları çok uçuk değil zaten.

İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana kombine için verdiği fiyat yazmam doğrumu bilmiyorum benim sağlık problemim var ikisi birarada olmasın deyince tek göğüs op. fiyatını tlf konuşmak istemedim İzmir'de fiyatları az çok biliyorum ünv.hastanesinde geçen ay için gün almıştım 3500 idi ama korktum olamadım. Özel de 4500-5000
bu fiyata yakınsa İst.gitmeyi düşünürüm yani ayırdığım bütçe 5000 lira

edbeer cim bu sözü oğluma küçükken hergece yatarken söylerdim.Ben de kayınvalidemden öğrenmiştim.Hatta o da kendi kayınvalidesinden öğrenmiş...nesiller boyu yani anlayacağın.

Tamam nldglp, ben de basliyorum benim cocuklara söylemeye, ne varsa eskilerde var ne güzel cümle bulmuslar anlami da cok güzel. Adini dogru yazdim dimi, heceleyerek yaziyorum vokalleri atiyorum.

İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana kombine için verdiği fiyat yazmam doğrumu bilmiyorum benim sağlık problemim var ikisi birarada olmasın deyince tek göğüs op. fiyatını tlf konuşmak istemedim İzmir'de fiyatları az çok biliyorum ünv.hastanesinde geçen ay için gün almıştım 3500 idi ama korktum olamadım. Özel de 4500-5000
bu fiyata yakınsa İst.gitmeyi düşünürüm yani ayırdığım bütçe 5000 lira

Bence uzakta olduğunuz için bu konuyu açıkyüreklilikle Ercan bey e sorup aşağı yukarı bir fiyat alabilirsiniz diye düşünüyorum.Ama düşündüğünüz fiyat da normal gibi geldi bana.Kendisi akşam 6 dan sonra daha müsait oluyor.Yarın açıp sorun isterseniz.

X