Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Öncelikle çok geçmiş olsun...umarım en kısa zamanda yaşadığın sıkıntılı durumda düzelir.Bende aynı teknikle ameliyat oldum...benim bildiğim en az sıkıntı yaşanan teknik,ama bu tarz sıkıntılar yaşanabiliyor,bazı arkadaşlarımızda yaşadı maalesef...doktorunuz zaten müdahale etmiş...bundan sonra dahada dikkat edin ağır kaldırmayın ve doktorunuzla sık sık konuşun durumunuz hakkında

Okudum canım...nasıl senin evdeki durumlar çok ağrı var mı? Canlı yayınlar süperdi arkadaşım çok mersi Unuttum bacak olan kızın sana selamı var.

Teşekkür ederiim sağolsun.Onunla aynı anda çıktık hastaneden zaten.Evde ki durumlar harika sadece bantlar kılları çekiştirdiğinden:)) rahatsızlığı var.Bizim karın germede taktığımız korseden onda 2 tane var hem üstte hem altta.Biraz sıkıntılı yani korse olayı ama keyfi gayet yerinde...Hatta şarabımızı bile içtik biraz önce Bu arada yarın kulaklarınızı çınlatacağım sabah develi de kahvaltıdayız

Ağrı sıfır inanamıyorum.Ekim i dört gözle bekliyorum:)

Bu yazıdan anladığım kadarı ile siz sanki ters t tekniğimi oldunuz acaba?aşağı inen dikişler iyiyse, problem tam alttaki kesidemi yani?

Bu yazıdan anladığım kadarı ile siz sanki ters t tekniğimi oldunuz acaba?aşağı inen dikişler iyiyse, problem tam alttaki kesidemi yani?

hyr lolipop teknigi ile ameliyat oldum. meme altinda buzuklugun toplandigi yerde sikinti yasiyorum sadece. tek bir noktada orasi acilinca yani dikisler eriyen dikis olunca sanirim deri onlari atiyor . tam kaynamadigi icinde gogus altindaki potluk aciliyor.meme cevresi ve memeden asagi inen cizgide sorun olmuo. cunku onlar icten dikisli oldugu icin. tam o cizginin bittigi yer ile buzuklugun toplandigi yerde sorun. umarim anlatabildim...

bide benim goguslerim cok buyuk degildi benden toplam yani iki mememden 200 gr alindi daha cok diklestirme yapildi bana..

Son düzenleme:

Evet şimdi daha iyi anladım.

Aman iyi maşallah çabuk toparlanmış.Afiyet olsun yarasınAmanın develi mi? Yarın bizde kahvaltıdayız şeker...meydan avm ottoman da...bizde bu boğaz varkendaha çok yatarız lazer lipoya

Canım ya 200 gr içinde ameliyat olunmaz ki ya neyse olan olmuş tabi artık ne desem boş

benim goguslerimde simetri bozuklugu vardi dedigim gibi benimki daha cok diklestirme ile ilgili bir operasyondu. benim kendimle ilgili bir problemdi yani aynaya baktigimda pek mutlu olamiyordum. kisisel ve esimle alakali bir durumdu

benim goguslerimde simetri bozuklugu vardi dedigim gibi benimki daha cok diklestirme ile ilgili bir operasyondu. benim kendimle ilgili bir problemdi yani aynaya baktigimda pek mutlu olamiyordum. kisisel ve esimle alakali bir durumdu

Anladım arkadaşım Önemli olan senin düşüncen tabi...Umarım mutlu olacağın sonu yaşarsın.

Çok geçmiş olsun, doktorun sanırım 2. dikişleri de kendinden eriyen dikiş yaparak attı. Benim bir arkadaşımın burun ameliyatının3-4 ay üzerinden geçince böyle bir durum oldu, kanamaya başlamış kızcağızın brnu ,sıkıntıdan diye üzerinden durmamış ama gene de doktora gitmiş meğerse iç dikişlere tepki göstermiş bünyesi.. (ki o zamana kadar bir sürü ameliyat oldu, meme ameliyatı oldu, karın ameliyatı oldu o zaman bir şey olmamıştı ) hemen lokal anestesizyle ameliyata alıp yeniden dikmiş ....

Senin de bünyen tepki gösteriyor olabilir... devam ederse ihmal etme sakın...,inşallah çabuk atlatırsın :)
sevgiler...

ha ha ha buna cok güldüm !!! Sen cok yaşa :)
Gerçekten alinazikler :) ben de meliyat olduğumda adamın biri brn estetiği olmuş, ama ayılırken ne gürültü cıkardı... bütün gece de etrafındakileri hanımları sbaha kadar mum etti :))) Evet kadınlar her zaman her drmda daha güçlüler..

Cok teşekkürler :) Hepimizi hem güldürdün hem bilgilendirdin :)
Sevimliyede elif edile de selamlar geçmiş olsun ikisine de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…