Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ozdycim,
senle denk gelmeyeli uzun zaman olmuştu...enerjin yazılarına yansıyor, pozitifiliğin karşındakine yazıda bile olsa geçiyor..
bırak billingi, sap'yi ...en azından ist.dasın...buluşmaları kaçırma :KK66:

Ah canım ya cok sağol :) pozitif olmakta fayda var her zaman...

evet denk gelemedik,cok giremiyordum ama bir conventor bozuldu.. işimiz ve eğitimim yarıda kaldı..ben de forumun tadını cıkarıyorum :) sonra nolcek bilemem :))

şeytan diyor bırak hepsini ama.. ben yine de uymuyorum o şeytana...

hatunlar mesai saati içinde buluşma ayarlamışlar, biz senle dışarda kaldık :KK43:
hafta sonu ya da bir akşam ayarlarsak gidicem mutlaka :))) hatta hafta sonuna denk getirelim de sen de gel ....
cok öpüyorum, sevgiler

Geçmiş olsun canım:) inşallah herşey yolunda gidecek :)

Forumuzuun meleği Jelesec ile görüştüm, seni görmeye gidiyordu hastaneye..

iyi haberlerini alıcaz inşallah en kısa zamanda..

sevgiler...

Geçmiş olsun canım:) inşallah herşey yolunda gidecek :)

Forumuzuun meleği Jelesec ile görüştüm, seni görmeye gidiyordu hastaneye..

iyi haberlerini alıcaz inşallah en kısa zamanda..

sevgiler...

Geçti bitti çok şükür...gayet iyiydi :nazar:çok küçük olmuşlar dedi ama ogltney le...telde konuşunca rahatladı.Tabi kocaman memeler gidince garip oluyor insan.

Elifidil de.... ben gelirken ameliyata giriyordu...herşey istediği gibi olur umarım bu sefer.

Geçti bitti çok şükür...gayet iyiydi :nazar:çok küçük olmuşlar dedi ama ogltney le...telde konuşunca rahatladı.Tabi kocaman memeler gidince garip oluyor insan.

Elifidil de.... ben gelirken ameliyata giriyordu...herşey istediği gibi olur umarım bu sefer.

Hastaneden canlı yayın alo alo alo...Elifidil haala ameliyatta...Sevimlii nin keyfi gayet yerinde...bacak germede ki kızcağız pembe şurubu içince içelim güzelleşelim modunda...hava güzel,hayat keyifli,memeler memeler kavuşmasın gömlekler...99 yeşil şişe rafın üstünde kaza ile bir tanesi yere düşerse 98 yeşil şişe rafın üstünde...jelesec anladı onu:KK66: şimdilik dglp Memorial canlı yayın bildirdi...herkese sevgiler...

Hastaneden canlı yayın alo alo alo...Elifidil haala ameliyatta...Sevimlii nin keyfi gayet yerinde...bacak germede ki kızcağız pembe şurubu içince içelim güzelleşelim modunda...hava güzel,hayat keyifli,memeler memeler kavuşmasın gömlekler...99 yeşil şişe rafın üstünde kaza ile bir tanesi yere düşerse 98 yeşil şişe rafın üstünde...jelesec anladı onu:KK66: şimdilik dglp Memorial canlı yayın bildirdi...herkese sevgiler...

Sen çok yaşa ne güldüm:KK1:sevimli iyi maşallah:nazar:o bacak germe değil:KK19:bacak dolgusu..ay iyi içelim güzelleşelim rahatlamıştır.Anladım tabi söyleseydin kıza saymaya başlasaydı:KK34:

Ercan bey hala ameliyat mı yapıyor:KK53:amanın çok uzun sürmüş bu demektir ki revizyon işi daha da ince bir iş....çok teşekkürler haberler için öpüldün:KK54:

Sen çok yaşa ne güldüm:KK1:sevimli iyi maşallah:nazar:o bacak germe değil:KK19:bacak dolgusu..ay iyi içelim güzelleşelim rahatlamıştır.Anladım tabi söyleseydin kıza saymaya başlasaydı:KK34:

Ercan bey hala ameliyat mı yapıyor:KK53:amanın çok uzun sürmüş bu demektir ki revizyon işi daha da ince bir iş....çok teşekkürler haberler için öpüldün:KK54:

Yemekler yenildi,kahveler içildi.Gelsin çaylar,gitsin pelit pastalar...

Yemekler yenildi,kahveler içildi.Gelsin çaylar,gitsin pelit pastalar...
Çok iyisin canım ya beni acayip güldürdün sevimlinin iyi olmasına çok sevindim inşallah sorunsuz bir süreç yasar ve çok mutlu olur.hepimiz mutlu oluruz.
Elifidil İcin de umarım hersey Guzel olur.
Mecburiyetle olmayan bu ameliyatta Allah bu ameliyatı olan ve olmak isteyen herkesin yardımcısı olsun yüzünü güldürsün.
Seni öpüyorum:))))

Sevimlinin iyi olmasına çok sevindim.Süper olmuştur eminim bütün memişler aynı elden geçiyor haliyle kötü olma ihtimali sıfır.Memişleri değilde sevimlinin yüzündeki memnuniyeti görmek isterdim doğrusu.Çok geçmiş olsun.

Gece kameralarımız Ataşehir Memorial dan canlı yayınla devam ediyor...

Gece içtimasına çıkıldı:Bacak dolgusu yaptıran arkadaşımız gayet iyi mutlu mes'ut odasında

Elifidil arkadaşımız biraz ağrısı vardı ama memişler gayet iyi.

Sevimliii nin memeler bomba gibi.Sol kol iyi sağ kol da hafif sızısı var.

Bu yakada asayiş berkemal arkadaşlar.Hepsi kuzu gibi yatıp,koç gibi kalkacaklar inşallah.Sabah içtimasında görüşmek üzere herkese iyi geceler...

Sevimlinin iyi olmasına çok sevindim.Süper olmuştur eminim bütün memişler aynı elden geçiyor haliyle kötü olma ihtimali sıfır.Memişleri değilde sevimlinin yüzündeki memnuniyeti görmek isterdim doğrusu.Çok geçmiş olsun.

O bir MELEK :)

Yüzü gibi kalbi güzel insan derler ya ,İşte sevimlii bu söze tam örnek:)

Hayatında istediğin arzu ettiğin herşey gönlüne göre olsun güzel melek...

Gece kameralarımız Ataşehir Memorial dan canlı yayınla devam ediyor...

Gece içtimasına çıkıldı:Bacak dolgusu yaptıran arkadaşımız gayet iyi mutlu mes'ut odasında

Elifidil arkadaşımız biraz ağrısı vardı ama memişler gayet iyi.

Sevimliii nin memeler bomba gibi.Sol kol iyi sağ kol da hafif sızısı var.

Bu yakada asayiş berkemal arkadaşlar.Hepsi kuzu gibi yatıp,koç gibi kalkacaklar inşallah.Sabah içtimasında görüşmek üzere herkese iyi geceler...

Sen bu işi iyi yapıyorsun arkadaşım....sen hep orada kal canlı yayın yap :KK1:orada birde bey vardı lazer lipo olan onun durumu nasıl bilgin varmı? Bizim doktorun hastası oda:KK34:
seni öpüyorum haberlere devam

Sabah raporlarini bilginize sunuyorum.

Sabah 8 kalk borusunu muteakip kahvaltilar edildi.gece verilen zantac sayesinde fosur fosur uyunuldu.8:30 doktorumuz Ercan Karacaoglu tarafindan guzel uyelerimiz ziyaret edildi.Kisa odalar arasi sohbetler edildi.herkes durumundan son derece memnun.Sevimliii yi gorseniz inanamazsiniz su an da bile mukemmel gorunuyor pampisleri:KK66:..birazdan herkes taburcu.simdilik bizlerden ve buralardan haberler bu kadar.Herkese sonsuz sevgiler...

Sen bu işi iyi yapıyorsun arkadaşım....sen hep orada kal canlı yayın yap :KK1:orada birde bey vardı lazer lipo olan onun durumu nasıl bilgin varmı? Bizim doktorun hastası oda:KK34:
seni öpüyorum haberlere devam

Amaan bu beyler de ne alinazik ler be anacım.Adamın dün sondası çıkarılırken yeri göğü inletti:) çil yavrusu gibi kaçıştık koridorda bağırtısından:KK66:) Ama sonrası durumu gayet iyiydi.Allah bilmiş de yaratmış doğurmayı kadınlara uygun görmesi bu yüzdenmiş dün bir kere daha anladım inanın.
Kadınlarla erkeklerin acı karşısındaki davranışlarında cinsellik hormonlarından dolayı büyük farklılıklar varmış. Kadınlar vücut ağrılarını daha şiddetli bir şekilde duymalarına karşı kendilerini buna çok iyi hazırlayıp üstesinden gelmeyi başarıyorlar, erkekler ise tam tersine acı karşısında teslim oluyorlar ve ruh halleri çabucak bozuluyormuş.

İşte bu da öğle haberleri sevgili forum üyeleri.Benden bu kadar sağlıcakla kalın...

Amaan bu beyler de ne alinazik ler be anacım.Adamın dün sondası çıkarılırken yeri göğü inletti:) çil yavrusu gibi kaçıştık koridorda bağırtısından:KK66:) Ama sonrası durumu gayet iyiydi.Allah bilmiş de yaratmış doğurmayı kadınlara uygun görmesi bu yüzdenmiş dün bir kere daha anladım inanın.
Kadınlarla erkeklerin acı karşısındaki davranışlarında cinsellik hormonlarından dolayı büyük farklılıklar varmış. Kadınlar vücut ağrılarını daha şiddetli bir şekilde duymalarına karşı kendilerini buna çok iyi hazırlayıp üstesinden gelmeyi başarıyorlar, erkekler ise tam tersine acı karşısında teslim oluyorlar ve ruh halleri çabucak bozuluyormuş.

İşte bu da öğle haberleri sevgili forum üyeleri.Benden bu kadar sağlıcakla kalın...

Alinazik dediğini duymasın :nazar:dediklerine katılıyorum...kadınlar daha dayanıklı acıya.Sende sağlıcakla kal canım

okadar güzel yazmışsınki güldürdün beni allah razı olsun :KK9: her üyeye lazım senden bir tane burda meraktan beklerken haber almak hele birde senin gibi haber veren biri oldumu dadından yenmiyor valla :KK34:

oncelikle herkese mrb siteyi uzun zamandir takip ediyorum. ve uye olmaya karar verdim. ben 40 gun once meme kucultme ameliyato oldum benim tek sorunum gogus altinda birlesen yerdeki dikislerin acilmasi. sizde dikis acilan oldumu ve ne yaptiniz cok merak ediyorum

Son düzenleme:
oncelikle herkese mrb siteyi uzun zamandir takip ediyorum. ve uye olmaya karar verdim. ben 40 gun once meme kucultme ameliyato oldum benim tek sorunum gogus altinda birlesen yerdeki dikislerin acilmasi. sizde dikis acilan oldumu ve ne yaptiniz cok merak ediyorum

2 ay olmadı belki siteye girdiğim ama hiç böyle bir şey okumamıştım.Dikişler açıkmı geziyorsunuz? Doktorunuz müdahale etmedi mi? Farkli birşey mi acaba dikiş nasıl açılır inanın anlayamadım:KK43: yani mantıken böyle birşeyin olması imkansız ama...

Sakıncası yoksa nerde oldunuz, ve kime oldunuz yazabilirmisiniz?

ameliyat olduktan 32. gunumde az bi aciklik oldu sag gogusumun altinda doktora gittim doktor bunun normal oldugunu soledi. fakat aradan 2 gun gectikten sonra dikisimin biraz daha attigini gordum. doktora gittim doktor evet biraz aciklik var dedi bu sekildede duzelir ama 15 20 gunu bulur dedi. ama biraz oraya yeniden dikis atalim dedi. ve ameliyathanenin yolunu tuttuk. lokal anestezi verildi ve yeniden ameliyat masasina yattim.dikisler kendinden kaynayan dikisti ve yeniden ayni dikis teknigi yapildi. pazartesi atildi dikis bugun 6. gunum ve bu sefer sol gogusumun altindaki dikiste aciklik oldu. bende anlamadim ki doktor orayada yeniden dikis atmisti. ama bu seferki birazda kucuk o gunden sonra batikon ile dezenfente yapiyorum her sabah yani acaba iyilestigi icinmi atiyor die dusunuyorum yada ona inanmak istiyorum :KK43: . ben konyAda yasiyorum konyada oldum ameliyatimi

tam birlesme yeri oldugu icin kaynamasinin biraz zaman alacagini solemisti bu yuzden dikis atmasida olabilir dedi. ben lolipop teknigi ile oldum meme basi cevresinde ve asagi inen dikislerim belli belirsiz. o kumuda hic bir sikayteim yok gogus altindaki potluk ve onlarin birlestigi yerde sikinti yasiyorum . ve inan dikisimin neden attigini hala bilmiyorum. elimi kolumu kaldirmiyorum cok fazla is yapmamaya ozen gosteriyorum. ama inanain bilmiyorum.

tam birlesme yeri oldugu icin kaynamasinin biraz zaman alacagini solemisti bu yuzden dikis atmasida olabilir dedi. ben lolipop teknigi ile oldum meme basi cevresinde ve asagi inen dikislerim belli belirsiz. o kumuda hic bir sikayteim yok gogus altindaki potluk ve onlarin birlestigi yerde sikinti yasiyorum . ve inan dikisimin neden attigini hala bilmiyorum. elimi kolumu kaldirmiyorum cok fazla is yapmamaya ozen gosteriyorum. ama inanain bilmiyorum.

Çok geçmiş olsun yldz.Keşke şu mesajı dün yazsaydınız hatta bu sabah atsaydınız kendi doktoruma en azından sorma imkanım olabilirdi.Siz ne olursa olsun hiç çekinmeden doktorunuzu hep arayın ve gelişmelerinizi kendisine bildirin.En azından erken müdahale ile daha iyi iyileşirsiniz.

Bu arada 40 günden bahsediyorsunuz ve doktorum kaynamasının zaman alacağını söylüyor diyorsunuz bu zamana kadar çokton spor a bile başlamanız lazımdı değil kol kaldırma !!! inşallah diğer arkadaşlar size bir fikir verebilirler.

X