Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Kimsenin göğüs hissizleşmesi ile ilgili bir sorunu olmadı herhalde..Bana kimse cevap vermediğine göre bu konuda endişelenmem yersiz demek ki:))

Kimsenin göğüs hissizleşmesi ile ilgili bir sorunu olmadı herhalde..Bana kimse cevap vermediğine göre bu konuda endişelenmem yersiz demek ki:))

merhaba arkadaşım,ben kendi adıma böyle birşey yaşamadım(sol memede daha geç geldi his )ama yaşanabilir şeyler bunlar...doktoruna sor yinede

Aynı şeyi bende uzun süre araştırdım kafa yordum tabiki de çeşitli riskler var sonuçta bıçak altına yatıyosun ama genelde kimse böyle birşeyden şikayetçi olmamış göğüste hissizlik olması için sinirlerin alınması gerek ki bunuda işini bilen bir doktor asla yapmaz.Tabi insanız sonuçta hata yapılabilir ama çok küçük biir ihtimaldir endişeleniceğin bir şey değil bence umarım başarılı bir ameliyat olur kısa zamanda atlatırsın şimdiden geçmiş olsun :)

Aynı yoğunluk bende'de oluyor,arkadaşım bazen inan yemek yemeyi unutuyorum.Beni inan meme olayı hiç zorlamadı desem...hiç korkma heyecan oluyor ister istemez tabi...haklısın bende bazen okuyorum,ama cevap yazmak yerine uzanmayı tercih ediyorum.Zaten forum amacından çıktı ''mahkeme salonuna döndü''yazık gülsem'mi ağlasam'mı bilmiyorum durum çok garip.İnan bu durumlarla uğraşmak yazmak beni artık yordu...aklı selim insanlar zaten okudu,ve tercihlerini yaptılar.

Gelelim bana canım....benim bir ay bir hafta olduşu ana kadar çok samimi ve şeffaf oluyorum...tek sıkıntı ve pişmanlık yaşamadımOlacak olan tüm arkadaşlarımın ameliyat sonuçları'da(revizyonları'da)çok başarılı olur inşallah.Darısı başına arkadaşım..sevgiler

Bende foruma yeni katılan ve 13 nisanda Ercan Karacaoğlu'na ameliyat olacağım.Belki konu biraz değişir şimdi bana yardımcı olur musunuz?Sevgili arkadaşlar....
Ameliyat olacağım günü heyecanla bekliyorum.Ama karar veremediğim bir konu var ki jelesec ve ogltkn gayet iyi biliyor,silikon koydurmalımıyım meme küçültme ameliyatında..
Bu konuyu konuşmuş olmamıza rağmen saoruyorum çünkü.Ercan beyin bana gönderdiği mailde birşey farkettim.Lolipopa ilave meme altında J yapalım demiş gibi anladım ..
Ercan Beyin mailinde yazan ...... Size yarım T tekniği dediğimiz çizgisi daha fazla olan (lolipopa ilave olarak J tarzında meme alt çizgisinde uzanacak şekilde izi olan) silikon kullanmayı gerektirmeyen yöntemi önerebilirim. Bu tekniğin sizin için avantajı silikon olmaması ama izinin daha fazla olması ise dezavantajı. Tabii ki b izler ince bir çizgi şeklinde yıllar içinde kaybolup gidecektir.

Bu mailde yazdığı şekilde ameliyat olan var mı?Silikonsuz lolipop nasıl olur?Ercan Bey'e ameliyat olan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Hepinize sevgiler....

arkadaşım öncelikle hoşgeldin

senin için iki seçenek var anladığım kadarıyla

1-) lolipop kesi (silikonlu) 2-) J kesi (silikonsuz)

seninle yüzyüze görüştüğümüzde de söyledim ama forumdan da yazayım ki diger arkadaşlarında bu konuyla ilgili fikri olsun. Bence Ercan Bey, kişinin fiziki durumuna göre (büyüklük, sarkılıklık, cilt gevşekliği, mevcut meme dokusu ve beklenti) önerilerde bulunuyor. Bana mesela, silikon koymazsa bile lolipop yapabileceğini söylemişti. J kesiden hiç bahsetmemişti. Ama benim dik ve dirilik anlamındaki beklentim yüzünden ben silikonu tercih ettim.

Diğer arkadaşlar da gördüklerinde cevap verirler, çok öpüyorum canım..

serapçım selam canım,
öncelikle hiç karşılaşmadık ve konuşmadık dediğin gibi...Belki edber biraz daha iyileştikten sonra hep birlikte toplanırız da, ben de beni bu kadar güzel cümlelerle tarif eden kadını tanıma fırsatı bulurum. Çünkü aynı dürüstlük ve mertliği ben de senin yazılarında görüyorum. Seni sevgiyle kucaklıyorum...

nasıl gidiyor?sesin çıkmadı umarım iyisindir...seni çok öpüyorum

Edbercim nasılsın? Herşey yolundadır umarım. Bak biran önce toparlan, buluşma planları yapmaya başladık...çiko mu elden almaya gelcem ona göre :) benim de hakkım saklıdır sanırım (jelesec yemiş anlata anlata bitiremedi, pek güzelmiş)

bensiz buluşmayın, küserim :)

Ay Allaha şükür üye olabildin,yok öyle telden konuşmak soru sormak.... ha şöyle yorul biraz sende yaz yaz bakalım.Bak saatlerce konuşuruz hiç sorun değil ama bunun kararını en iyi sen vereceksin canım...biliyorsun zaten ogltkeneye,2 parmak eninde üst dekolte kısmında var silikon yani çok az...evet benim loloipop sadece bana demedi ne j nada silikon.ben senin yerinde olsam j olan tekniğe sıcak bakarım(biliyorsun doktor dikiş izi konusunda kendini çok aşmış biri)ha yine karar senin canım

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim. 5 Nisan..çok az kaldı. Umarım pişman olmam.

Ercan beye mesaj attım ama benim j den anladığım memenin altında bir j yani lolipopun soluna Yada sagına donecek küçük bir j kuyruğu değil yani yanlış mı anlamışim.doktorun lolipopun dısında öneride bulunmasının sebebi formu kaybolmayacak bir memeyi silikonsuz yapamazmisiniz demiştim ondan öneride bulundu özel bir sebebi yok.memenin altında ayrı bir j olursa düşünmek lazım diyorum yorumlarınızı bekliyorum

canım lolipop inen düz çizgi,altına hafif dönen saga yada sola minik j işte tek iz minik j olacak

Aminnn..çok teşekkürler iyi dilekleriniz için.

Âmin ...inşallah ameliyatınız Guzel gecer ve çok mutlu olursunuz.Allah büyük ilk önce Allah'a sonra doktorlara emanet.bende geri sayımda oldugum İcin çok heyecanlaniyorum.doğru doktor olunca hicbir riski düşünmeyin birebir alakalı değil ama endişeli arkadaslar ve kendim icinde söyleyeyim Allah'ın nasibi de önemlidir.ben çikolata kistiyle (doktorların hamile kalamazsınız,kist patlar bebek zehirlenir,hayatı tehlıke var)dedikleri durumda kistle hamile kaldım,doguma bir hafta kalana kadar çalıştım.doğal yolla hamile kalarak 2 tane cocuğum oldu.ki bakın sitelerde çikolata kıstı demek kısırlık demek.bu yuzden riskleri bosverin tevekkül edin .doğru doktor oldu mü Allah ne derse o oluyor.riskleri dusunmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…