Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Izmirde doktor arıyorum tavsiyesiniz var mı

Bende uzun zaman aradım İzmirde güvenilir iyi bir doktor ve burdan da öneriler üzerine Cüneyt Özek kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor.Daha önceki ameliyatlarınıda biraz araştırma yaparak okudum ve herkes son derece memnun Alsancak ta muayenehanesi var zaten kendi siteside mevcut istersen ordan bakabilirsin.
Bu arada senin bulduğun doktor oldu mu hiç tavsiye falan?

Bende uzun zaman aradım İzmirde güvenilir iyi bir doktor ve burdan da öneriler üzerine Cüneyt Özek kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor.Daha önceki ameliyatlarınıda biraz araştırma yaparak okudum ve herkes son derece memnun Alsancak ta muayenehanesi var zaten kendi siteside mevcut istersen ordan bakabilirsin.
Bu arada senin bulduğun doktor oldu mu hiç tavsiye falan?

Arkadaşlar ben 36 yaşındayım, bir oğlum var ve gençkızlığımdan beri göğüslerim büyük. Doğumdan sonra daha da büyüdüler ve asla zayıflamakla filan küçülmüyorlar. 80 D-E cup çamaşır kullanıyırum ve artık daha fazla ilerlemek istemiyorum. Bu sebeple İzmir'de Cüneyt özek'e ameliyat olmaya karar verdim. 5 Nisan yani perşembe günü ameliyat randevum alındı. Hala kafamda tereddütler var. Tek dert ettiğim göğüslerde hissizleşme riski. Süt verme konusunda bir endişem yok zira koskoca göğüslerden oğlumu doğurduğumda da iki damla süt çıkmıştı. Bir şeye yaramadılar yani. Sonuçta bu bir ameliyat, öyle veya böyle bir takım riskleri var. Ama dediğim gibi benim kafamı ik sırada durmadan hissizleşme riski meşgul ediyor. Ameliyat olan arkadaşlardan bu konuda ne durumda olduklarını paylaşmalarını rica ediyorum.

bugün kimseler yok....ogltkne nasılsın ?tel cevap vermedi çok yoğunsun anladım.Öptüm seni müsait olunca arada kaynatalım:KK1:

Fıstık ben iyiyim,sen nasılsın bakalım...Ogltkn,nasılsın bacım..Yahu ben burayada alıştım sayenizde,bakmadan geçemiyorum hee..:KK16:

burası alışkanlık yapıyor canım :KK52:çok yoğun çalışanlar bile yazmadan duramıyorlar:KK1:bacın ekti bügün buraları...bak ben burdayım.

Abi son resimler bomba maşallah bayıldım

Son düzenleme:
naber?bir yaş daha yaşlanmak nasıl?

burası alışkanlık yapıyor canım :KK52:çok yoğun çalışanlar bile yazmadan duramıyorlar:KK1:bacın ekti bügün buraları...bak ben burdayım.

Abi son resimler bomba maşallah bayıldım

Dur kız daha var,yaşlanmadım sende unutuyorsun tarihimi hep :KK9:10 nisan,10 nisan....benim dogum günüm :KK34:
Evet valla alışkanlık yapıyor..Şu anda üst katta kayınvalidemdeyim,cepten giriyorum.Millet sohbet ediyor ben elimde telecon yazıyorum..Arada kime yazıyorsun diye soruyorlar,millet yanlış anliycak bunun sevgilisimi var yoksa diye :KK9:Nasıl anlatiyim şimdi ben memeleri yaptırdımya,böyle böyle bir forum var.Biz açıp açıp gösteriyoruz,milleti gaza getiriyoruz birbirimizi tanımadan üstelik bunları yapıyoruzmu diyecegim :KK37: Anlamazlar anam anlamazlar..Bizi bizden başkası anlayaz....
Fotolarmı? Ohooo... Dur sen daha ne pozlar var,yolda dogumgünü şerefine yayınlayacagım :KK52:

bugün kimseler yok....ogltkne nasılsın ?tel cevap vermedi çok yoğunsun anladım.Öptüm seni müsait olunca arada kaynatalım:KK1:

Fıstık ben iyiyim,sen nasılsın bakalım...Ogltkn,nasılsın bacım..Yahu ben burayada alıştım sayenizde,bakmadan geçemiyorum hee..:KK16:

geldim geldim...ama işler yoğun, gidicem hemen...gelmiş görmüşken bi merhaba diyeyim dedim.
öptüm ikinizi de, benim yerime de kaynatın :)

Dur kız daha var,yaşlanmadım sende unutuyorsun tarihimi hep :KK9:10 nisan,10 nisan....benim dogum günüm :KK34:
Evet valla alışkanlık yapıyor..Şu anda üst katta kayınvalidemdeyim,cepten giriyorum.Millet sohbet ediyor ben elimde telecon yazıyorum..Arada kime yazıyorsun diye soruyorlar,millet yanlış anliycak bunun sevgilisimi var yoksa diye :KK9:Nasıl anlatiyim şimdi ben memeleri yaptırdımya,böyle böyle bir forum var.Biz açıp açıp gösteriyoruz,milleti gaza getiriyoruz birbirimizi tanımadan üstelik bunları yapıyoruzmu diyecegim :KK37: Anlamazlar anam anlamazlar..Bizi bizden başkası anlayaz....
Fotolarmı? Ohooo... Dur sen daha ne pozlar var,yolda dogumgünü şerefine yayınlayacagım :KK52:

Canım benim ne fark eder,10 nisana ne kaldı...yaşlanmaz sın sen belli fıkır fıkırsın:KK3:amanın doğru vallahi bende nereye gitsem hemen nete giriyorum:KK52:aynen bizi bizden başka kimse anlamaz...benim açmadığım kalmadı gibi...üstelik ameliyat olan arkadaşların bazıları görmemişti birde gidip orada açıyorum:KK1:hemde ne gaz arkadaşım tutabilene aşkolsun

:KK53::KK52:bekliyorum yeni pozları arkadaşım

canım jelesec'im,
saat 3' e kadar yetiştirmem gereken bir iş var..Sonra hemen seni arayacağım..Konuşacak çok şey var ne de olsa:KK1::KK34:

Arkadaslar benım göğüslerim bunyeme göre büyükler düz südyenle idare edıyrm toparlayıcıda 80 kullanıyorum sorum 75 kg yım zayıflarsam kücülürmu 2 yıl olck evlenelı daha bebegım yok daha buyur diye korkuyrm sizce ameliyat sartmı bana bırazda sarkıklar nıye boyleler kı:26:

canım jelesec'im,
saat 3' e kadar yetiştirmem gereken bir iş var..Sonra hemen seni arayacağım..Konuşacak çok şey var ne de olsa:KK1::KK34:

Heyecanla aramanı bekliyor olacağım:KK8:ne de olsa ikimizde dedikoducuyuz:KK1::KK1::KK1:saatlerce kimin dedikodusunu yapsak acep bugün?(hım serabımı?jujuyumu?edbermi ?desendesenmi,yok yok en iyisi sevimliiii olsun )ay oda mahkemeye vermesin şimdi çok korktum:KK52:ara bebeğim ara biz iyilik yapıp denize atmaya devam edelim:KK16:

Arkadaslar benım göğüslerim bunyeme göre büyükler düz südyenle idare edıyrm toparlayıcıda 80 kullanıyorum sorum 75 kg yım zayıflarsam kücülürmu 2 yıl olck evlenelı daha bebegım yok daha buyur diye korkuyrm sizce ameliyat sartmı bana bırazda sarkıklar nıye boyleler kı:26:

Selam, benim doktorum gebelik düşünüyorsam ameliyatı ertelememi söyledi. Çünkü hamilelikten sonra göğüsler tekrar deforme olabiliyormuş. Benimkiler zayıflamakla hiç küçülmediler. 49 kiloya kadar düştüm küçülen sadece sırtım oldu:) Bence bebeğini doğur ondan sonra karar ver.

Kızlar N'bersiniz; benim için de zaman git gide daralıyor, heyecan şimdiden başladı, hayırlısıyla doktorumu bulup günümü kesinleştirsem ne kaddeeer güzel olacak...Öpüyorum hepinizi...

Kızlar N'bersiniz; benim için de zaman git gide daralıyor, heyecan şimdiden başladı, hayırlısıyla doktorumu bulup günümü kesinleştirsem ne kaddeeer güzel olacak...Öpüyorum hepinizi...

Hadi desenim ya ,benimkiler eskidi sen hala doktor bulucan ....gel gel katıl aramıza,öpüyorum bende

X