Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

selam ,kızlar açık görünüyorsunuz merhaba demek istedim(desen ve ogltkne)öptüm

desendesen de gelmiş görmedim canım sende iyisindir inşallah

Günaydın güzel bayanlar; sizler nasılsınız? Ben ufaklıkla uğraşıyorum, diş çıkartıyoruz bir mız mız bir mız mız ki sormayın,,, aahhh çeken bilir. Bir kaç gündür ateşi de çıkıyor geceleri. Aman tek derdimiz bu olsun, hasta olmasınlar.

arkadaşımmm çook geçmiş olsun çok kırılmış gördüm seni sen hiç merak etme ben sana serap38 ve jelesec'e hergün dua ediyorum dr. bulma ve karar verme konusunda yardımlarınız için. Bide hayırlısı ile sorunsuz ameliyat olup atlatıyım memişlere her bakışımda dua edicem hepinize bak bu ömür boyu dua garantisi demek

sevimlicim, canım..
inşallah senin de hepimiz gibi çok güzel olacak sonuçların...ben de senin ve ameliyat olacak tüm arkadaşlar için dua ediyorum inan. kısmetse burdan da paylaşımlarını okuyacağız, sürecinin iyi gittiğine dair.

kırılmak? yok be canım...ben ona "insanların gerçek yüzünü" görmek diye bakıyorum

sevgiler canım..

Kızlar bişey sormak istiyorum ameliyat sonrasında özelbi vitamin kullandınızmı dr. Arkadaşım c vitamini takviyesi alabilirsin dedi. şimdi aklıma geldi sizin özellikte yaptığınız bişey varmıydı

Jelesec arkadasimcok tesekkurler Allah razi olsun gedin ilgilendin, cok sagol, bugün cikis yapiyorum. Cokiyi hissediyorum kendimi. Serapcim bulusursak sana da nil ede ayirdim evde merak etmeyin hakkiniz sakli. Opuyorum sagolun kizlar.

Jelesec arkadasimcok tesekkurler Allah razi olsun gedin ilgilendin, cok sagol, bugün cikis yapiyorum. Cokiyi hissediyorum kendimi. Serapcim bulusursak sana da nil ede ayirdim evde merak etmeyin hakkiniz sakli. Opuyorum sagolun kizlar.

Canım ben inan çok mutlu oldum seni tanıdığıma ve tatlı kardeşini de,ay bak artık sende oldum çıkıyorum diye yazabiliyorsun...çok bekledin arkadaşım ve çok araştırdın,çok mutlu olursun inşallah yeni edbeeerle güzelce dinlen çok öpüyorum ara ara yormadan kendini yaz canım .

Kızlar bişey sormak istiyorum ameliyat sonrasında özelbi vitamin kullandınızmı dr. Arkadaşım c vitamini takviyesi alabilirsin dedi. şimdi aklıma geldi sizin özellikte yaptığınız bişey varmıydı

canım ben kullanmadım,ara doktoru sor istersen...en iyi cevabı o sana verir.

istediğin gibi olmazsa aman beddua etmeben ömür boyu dua garantisini alayım(çok mutlu olacağına eminim...Allah bir aksilik yaşatmasın)ben kendi adıma çok mutluyum,başı ben çektim...arkamdan olanlarda sonuçlarından memnun.Bundan sonrakilerde bizler gibi mutlu son yaşarlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…