Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ok. inşallah canım artık amel. gününü bekliycem. teşekkür ederim hepinize sıktıysam kusura bakmayın öpüyorum hepinizi

Aşkolsun canım...ben bu yollardan geçtim canım,seni çok iyi anlıyorum sen benim büyük bu pazar üniversite sınavına giriyor dua et yeter,hadi kafana ne takılırsa sor canım çekinme,bende öptüm iyi geceler

Son düzenleme:

allah zihin açıklığı versin.inşallah sınavı çok güzel geçer canım.dua ederiz biz merak etme

Canım 10 dakika beklemem lazım...anadolu yakasında birkaç doktor daha var onların isminide yazayım,görüşeceğin birkaç doktor olsun içine hangisi sinerse ona karar verirsin tek benim doktorumla kalma,ha unutmadan sorularını da hazırla boyut,süt bezleri vs...doktor isimlerini atarım bay

Canım 10 dakika beklemem lazım...anadolu yakasında birkaç doktor daha var onların isminide yazayım,görüşeceğin birkaç doktor olsun içine hangisi sinerse ona karar verirsin tek benim doktorumla kalma,ha unutmadan sorularını da hazırla boyut,süt bezleri vs...doktor isimlerini atarım bay

İyi geceler kızlar..meme büyütme topigi pek bir sakin,hareketsiz.Baktım onlıne sınız,hemen koştum buraya. Ne yapıyorsunuz bakalım

Herkes uyuyor güzelim...bizler baykuş iyidir vallahi sana helal heryere yetişiyorsunben buraya birde özel bildirimlere yazmaktan helak oluyorum,sen enerji dolusun maşallah

cepten bı bakayım dedım, bensiz iyice kaynatmıssınız. Cepten tek tek cevaplayamyrum. Hepinze iyi geceler:)

Ay bende cepten giriyorum valla,bazı harfler eksik oluyor bazen Amannn...olsun yahu...
Sorma bazen yetişemiyorum cevap yazmaya.Hem özelden hem forumdan..Bazende sıkılıyorum işte,yalnız kalıyorum..Bu gece forum sakin,bu saatten sonrada ııhh... Neyse iyi geceler,parmaklarım uyuşuyor yatarak cepten yazınca

bayanlar günaydın.. jelesec oğlun yarın sınava girecekmiş, allaha emanet olsun allah zihin açıklığı versin başarılar diliyorum, allah ve melekleri yanında olsun..

bayanlar günaydın.. jelesec oğlun yarın sınava girecekmiş, allaha emanet olsun allah zihin açıklığı versin başarılar diliyorum, allah ve melekleri yanında olsun..

Sağol canım...amin cümlesine inşallah, sınava girecek tüm gençlerin (çalışan emek verenlerin özellikle)istedikleri olur Allah yardımcıları olsun.

Son düzenleme:
sen o foroğrafı gördün dimi ben şimdi dr. 80b istiyorum ameliyar sonrası sporcu südyeni36c olucak diyecem okadar bak sonra karışmam ergen memesi yaparsa dr.

Sevimli;benimde 80b ergen memesi gibi durmuyor canım...Ben çok memnunum ölçüden küçük değil merak etme,yine ameliyat günü söylersin doktoruna.

İyiyim güzelim benim minikle uğraşıyorum alıştırma falan bakalım biraz zor yapışık bana,hadi hadi başla görüşmelere bak canlı görme fikri süper öptüm bende

Allah yardımcın olsun canım. Benimki de çok yapışık bana, işimiz zor bizim zoorr. Yazın hatta sonbahar gibi başlatıcam ben de, 2 yaşını doldursun bakalım.

Bakalım, teklif ettik kıza cevap bekliyorum. Gösterirse ne iyi olur, ben olsam gösterirdim (ama elletmezdim ) annem; göster ama elletme dedi. (haaahaaaahaaaaa aayy çok güldüm kendime, NOT: gülme smile koyucaktım, sorun var galiba koyamadığım için sesli güldüm.:)))

Nazar değmesin canım seninkilere, maşallah kırk bir kere... Zaten o kadar büyük bir memeyi nasıl lolipop yapmış hayret ettim. O potluk yerine altta çizginin olması daha iyi olurmuş bence. Dediğin gibi o siteyi kurcalıyim bakiyim. Yok canım bozmam moralimi, sizler benim için o kadar güzel örneklersiniz ki, hiç bişi bozamaz moralimi. Sizler süpersiniz, iyi ki varsınız, desteğiniz için çoook teşekkür ediyorum. Ben de inşallah ameliyatımdan sonra sizler gibi hissederim ve iyi ki yaptırmışım derim. (kadının küçülttürmüş hali bile çook büyük bence de, benimkiler de şu an o kadar değil, katılıyorum sana)

Ne güzel yaaa, bak 40 ının çıkmasına bile az kaldı. Darısı benim 40 ıma inşallah amiiinnnn....

Bu kadar güzeller: görenlerin dili tutulacak kadar....Çok şanslısın çok sevindim.Sevgili Jelesec,senin çok detaycı olduğunu söylemişti,bende öyleyim ve bende her iki ameliyatımdan ve sonuçlarımdan çok memnunumErcan bey,bu işi iyi yapıyor bizlere mutsuz olacağımız sonuçlar yaşatmadı.Bende senin gibi düşünüyorum,jelesecin yaptığı büyük iyilik Allah yaptığı iyilikleri karşısına çıkarsın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…