Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

bayanlar elifidilin ne için revizyon olacağını biliyormusunuz? sorun neredeydi acaba sanırım oda benim doktora olmuştu:KK43: birde daha önce ki revizyon olan arkadaş onun sorunu neydi? ben kendim gibi sorun yaşayan varmı diye merak ettim.. birde doktorunuz nasıl fiyatlar veriyor çok uçuk verirse yaptıramam çünkü yıllardır hayalini kurduğum arabayı nihayet eşime aldırdım şuan eğitim aşamasındayım ve cesaret:) bu yüzden çok açılamam.. çok yakın bir arkadaşım çok ünlü bir doktora nisanda ameliyat oluyor doktor sibel canın doktoruymuş adı prof.dr fethi bey ( soyadını yazmıyım belki yasaktır) ve iyi bir para alıcak 15 bin gibi.. bazen bende keşke en başından daha fazla verseydimde.. neyse oldu artık:KK43: şuan memelerime bende bakmıyorum, hiç ilgilenmiyorum devamlı yüzükoyun uyurum zaten eziliyorlar büzülüyorlar.. sanırım hayallerim yıkıldı..yinede eğer ercan bey çok maliyet çıkarırsa veremicem oyüzden maddiyatta şuan için önemli:KK43:

Aynı doktor'mu???Sizin için ciddi anlamda üzüldüm...daha önce yazdıklarınızı okumuştum,tam hatırlayamamıştım tekrar buldum ve okudum.Sizin bu samimi ve hiçbirşeyi saklama gayesinde olmadan yapmış olduğunuz bu paylaşımınız...benim geçmişte yazdığım yazılarımda haklı olduğumu tekrar bana ve benim gibi düşünenlere göstermiş oldunuz,bunun için size şahsım adına teşekkür ederim. İsmini yazmak istemediğim bu doktorun... birçok hastasında bu ve bunun gibi olaylar sıklıkla yaşanmış.Yeniden en güzel görüntüye kavuşmanızı yürekten diliyorum.Güçlü olun bunun suçlusu siz değilsiniz ama mutlaka revizyon olun...ve aynalarla barışın sevgiler.

sevgili jelesec ve ogltkn güzel yardımlarınız ve dilekleriniz için çok minnettarım:) arkadaş dr.f.o ta ısrarlı bende benim başıma gelenlerden sonra kimseye dr tavsiyesinde bulunamıyorum ama iyi para verecek bu beni aşar zaten:) sizin doktorunuzun ismini istememde ki amaçta sonuçlarından son derece memnun olmanızdan dolayı bakalım beni kabul edecek mi? benim izlerim belki kolaylıkla düzelicek ama meme başımdan çok umutsuzum:KK43: meme başımda renk farklılığı var ve meme ucumda biraz içeri çökük bunu nasıl düzeltebilirler ki diye düşünmeden edemiyorum ve umutsuzluğa kapılıyorum doktor çok uğraşacak bu kesin.. hayallerim çok farklıydı senelerce taşıdığım yükten kurtulacak ve nihayet istediğim ince askılı sütyenleri takabilecektim ama inanın ameliyat olalı 7 ay oldu ve benim hevesim o kadar kırıldı ki ben kendime henüz yeni bir sütyen bile almadım hala ameliyat sonrası takılan sütyeni yıkayıp yıkayıp giyiyorum:) hiç bakmıyorum, göğüs şekillerimden memnunum ama ucu ucube gibi görünüyor eşimde hiç bakamıyor üzüntüyle başını çeviriyor, ne acı bir durum dimi... umarım düzeltebilir doktor bu durumu yoksa en büyük hayalim hayatımın en büyük yanlışına dönmek üzere..

yeşimaycım, yazın yine içimi parçaladı be arkadaşım. Yaşadıkların risk dahilinde olan şeyler ancak, özellikle Fuat beye ameliyat olanların çoğunluğu ya revizyon oluyor ya da bir komplikasyon yaşıyor. Hem forumdan okuduğum, hem de dışardan duyduklarım hep böyle oldu ne yazık ki...Ercan Bey beni kabul edecek mi demişsin ya bu konuda hiç tereddüt etme. Elifidil arkadaşımızın ki de revizyon. Ona tamam dediyse sana da der. Sen zaten gayet düzgün cümlelerle kendini çok iyi ifade edebilen birisin. Durumunu anlat, Ercan Beyin seni anlayıp, senin için elinden geleni yapacağını düşünüyorum ben. Olsun be arkadaşım birkaç ay daha sütyen alma kendine, yıllarca bekledin az daha sık dişini..Nasıl olsa bir kaç ay içinde, kendini aynaların önünden alamayacaksın allahın izniyle.

Merhaba;ben resim götürmüştüm...benim tam 80b göğüs ölçüm çok güzel duruyor tabi sen yine istersen çamaşırda götürebilirsin.Doktorumuz aynı kişi zaten dinliyor ve hastasının istediği boyutu yapıyor...çok başarılı bir operasyon olur inşallah sevgiler.

banda o resmi versene noolurrrrrr. dr. gösteriyim herkesin göğsü aynı olsun göğüs kardeşi olalım :KK52:

bak sen maşallah hem burada hem orada:KK53:

napıyım arkadaşım şöle diyim kilo verip ameliyat olmam lazım 67.7 olmuşum bugün çok mutluyum 65 olsam ameliyata kadar yeter 2-3 kiloda sonra veririm. Korkuyorum ameliyattan sonra zayıflamıyım okadar eziyetten sonra bide sarkma problemi olmasın yeni pampişlerin (ercan beyin deyimiyle) :KK53:

Merhaba;ben resim götürmüştüm...benim tam 80b göğüs ölçüm çok güzel duruyor tabi sen yine istersen çamaşırda götürebilirsin.Doktorumuz aynı kişi zaten dinliyor ve hastasının istediği boyutu yapıyor...çok başarılı bir operasyon olur inşallah sevgiler.

canım senin boyun ve kilon nasıl bende 80 B istiyorum ercan beyden önce gittim dr. Dolu 80B yada 85C dedi .Benim evlenmeden yani 2 çocuk doğurmadan önceki ölçüm85C yani uzun süre dolu 85C bana büyük geliyordu şimdi ise göğüs ölçüm 80DD ercan bey istediğin kadar küçültürüm dedi. ben 80B olsun istiyorum internette baktım ama 80B resmi bulamadım jelesec gibi çamaşır götürsemmi acama valla ya sen bana resim gönder yada jelesec çamaşır yoksa ben bu işin içinden çıkamayacam :KK34:

ben iki forumu birden idare ediyorum neysede sen tüm forumu kontrol ediyosun maşallah dediğim gibi senden bişey kaçmıyoo :KK3: korktum valla :KK33:tavsiye deceğiniz başka yerler varsa söleyin orayada bakarım ben

Benim yokta tavsiyem ogltkne +18 i tavsiye eder herhalde sıklıkla orda görüyorum:KK1:

ben iki forumu birden idare ediyorum neysede sen tüm forumu kontrol ediyosun maşallah dediğim gibi senden bişey kaçmıyoo :KK3: korktum valla :KK33:tavsiye deceğiniz başka yerler varsa söleyin orayada bakarım ben

Benim yokta tavsiyem ogltkne +18 i tavsiye eder herhalde sıklıkla orda görüyorum:KK1:

Allah neşenizi ve dostluğunuzu daim etsin inşallah:)))bol bol kaynatmışsınız.... beni merak eden yok bakıyorum:KK43:((benim bir ayı doldu çok mutluyum ilk bir ay benim için çok önemliydi!Artık dahada rahatım,beni üst bölge zaten hiç zorlamamıştı...karında bu son bir haftadır gözüme dahada hoş görünmeye başladı :nazar:Rabbim bu süreçte herkesin yardımcısı olsun inşallah.

Ogltkn;sen nasılsın?Bende senin arkandan geliyorum...benimde kırkım çıkacak az kaldı...sevgili jelesec'e bende dua ediyorum beni doğru yönlendirdiği ve herzaman yanımda olduğu için,size sevgilerimi gönderiyorum

Amin canım amin,sen yazıyorsun ya herşey yolunda maşallah:nazar:Seninde dediğin gibi allahım yardım etsin,bu ameliyatları olmak isteyenlere.Artık 40 partisi yaparız:KK1:sizler seçimlerinizi yaptınız mutlusunuz ufak da olsa yardımım olduysa ne mutlu bana...

napıyım arkadaşım şöle diyim kilo verip ameliyat olmam lazım 67.7 olmuşum bugün çok mutluyum 65 olsam ameliyata kadar yeter 2-3 kiloda sonra veririm. Korkuyorum ameliyattan sonra zayıflamıyım okadar eziyetten sonra bide sarkma problemi olmasın yeni pampişlerin (ercan beyin deyimiyle) :KK53:

Pampişlermi?bak sen sana özel ilgi var galiba,bana pampişler dememişti:44:doktor bana 5 kg 6 kg sorun yaratmaz sporla verilirse demişti...ama sen en iyisini yapıyorsun diyete devam et bence,bak resim konusunda ogltkne de sana yardımcı olur iste göndersin sana:KK19:

sevimliii..
Biz serapla zaten göğüs kardeşiyiz...ikimizin bedenler aynı :)
benim boy 170..kg 59 :)
ameliyattan beri 4-5kg verdim bu arada:KK8:

şimdi senin boy ve kilo gayet güzel 4-5 kilo verince göğüslerde yumuşama falan oldumu ben tekrar deformasyon olmasından korkuyorum.benim ideal kilom 62-64 arası ondan zayıfı yakışmıyoo benim boy 1.64 kilo 67,7 ama basen,bacak ve göbek yok üst bedenim daha iri.birde ne kadar kilo versemde göğüsler ve kollardan kaybediyorum 54 kiloyken bile göğüslerden kaybediyordum.:KK43:

Pampişlermi?bak sen sana özel ilgi var galiba,bana pampişler dememişti:44:doktor bana 5 kg 6 kg sorun yaratmaz sporla verilirse demişti...ama sen en iyisini yapıyorsun diyete devam et bence,bak resim konusunda ogltkne de sana yardımcı olur iste göndersin sana:KK19:[

valla istiyorum ogltkne ve serap38 noolurr bi örnek beden görmek istiyorum tamam heh bu demek istiyorum artık :KK14:

Pampişlermi?bak sen sana özel ilgi var galiba,bana pampişler dememişti:44:doktor bana 5 kg 6 kg sorun yaratmaz sporla verilirse demişti...ama sen en iyisini yapıyorsun diyete devam et bence,bak resim konusunda ogltkne de sana yardımcı olur iste göndersin sana:KK19:[

valla istiyorum ogltkne ve serap38 noolurr bi örnek beden görmek istiyorum tamam heh bu demek istiyorum artık :KK14:

Serap işte pek müsait olmaz bu saatte,ogltkne,yemekte dönünce yollar sana(ay bende tam dedektif:KK1:kim nerde ne yapıyor hepsinden haberim var)edbeer, almanyadan buraya geldi yarın ameliyatı var dua edin kızlar....

sevgili jelesec ve ogltkn güzel yardımlarınız ve dilekleriniz için çok minnettarım:) arkadaş dr.f.o ta ısrarlı bende benim başıma gelenlerden sonra kimseye dr tavsiyesinde bulunamıyorum ama iyi para verecek bu beni aşar zaten:) sizin doktorunuzun ismini istememde ki amaçta sonuçlarından son derece memnun olmanızdan dolayı bakalım beni kabul edecek mi? benim izlerim belki kolaylıkla düzelicek ama meme başımdan çok umutsuzum:KK43: meme başımda renk farklılığı var ve meme ucumda biraz içeri çökük bunu nasıl düzeltebilirler ki diye düşünmeden edemiyorum ve umutsuzluğa kapılıyorum doktor çok uğraşacak bu kesin.. hayallerim çok farklıydı senelerce taşıdığım yükten kurtulacak ve nihayet istediğim ince askılı sütyenleri takabilecektim ama inanın ameliyat olalı 7 ay oldu ve benim hevesim o kadar kırıldı ki ben kendime henüz yeni bir sütyen bile almadım hala ameliyat sonrası takılan sütyeni yıkayıp yıkayıp giyiyorum:) hiç bakmıyorum, göğüs şekillerimden memnunum ama ucu ucube gibi görünüyor eşimde hiç bakamıyor üzüntüyle başını çeviriyor, ne acı bir durum dimi... umarım düzeltebilir doktor bu durumu yoksa en büyük hayalim hayatımın en büyük yanlışına dönmek üzere..

Yeşimay:)))sana yazmak istediğim çok şey var ama kendimi tutuyorum,artık olan oldu arkadaşım Allah büyük dert vermesin....bak seninkinin çözümü var!Evet doktor seni kabul eder ve seni mutlu olacağın görüntüye kavuşturur ben buna inanıyorum(Allahım sana bu konuyla ilgili başka sıkıntı yaşatmasın...sonu mutluluk olsun ) İnan neler düzeliyor buda düzelir canım,sen atlat mutlu olduğun görüntüye kavuş,ince askılı sütyenin benden canım:21:bu serap38 de dediği gibi senin suçun değil.Seni seviyorum ve herzaman yanındayım unutma

deliii, mesajı da iki kere göndermiş hatta....parmak gözüme misali :) bak yine güldürdün beni, yine hayır duası gönderdim sana...olmazki canım böyle hergün :)
valla bi gün girmişim ben bu topikteki başlıklara dalmışım okuyorum...bir sürü konu var bide..merak uyandırdı ister istemez :)
bi baktım jelesec aradı "naapıyon sen cinsellik +18 de" diyince dumur oldum :) :)

şimdi senin boy ve kilo gayet güzel 4-5 kilo verince göğüslerde yumuşama falan oldumu ben tekrar deformasyon olmasından korkuyorum.benim ideal kilom 62-64 arası ondan zayıfı yakışmıyoo benim boy 1.64 kilo 67,7 ama basen,bacak ve göbek yok üst bedenim daha iri.birde ne kadar kilo versemde göğüsler ve kollardan kaybediyorum 54 kiloyken bile göğüslerden kaybediyordum.:KK43:

yok be sevimlicim, yumuşama falan yok...yani yumuşasa en azındın ödem gitti zannederdim ama hala taşş gibiler :) (bana da pampiş değil taş gibi yaptım diyor hep :KK1:)

Pampişlermi?bak sen sana özel ilgi var galiba,bana pampişler dememişti:44:doktor bana 5 kg 6 kg sorun yaratmaz sporla verilirse demişti...ama sen en iyisini yapıyorsun diyete devam et bence,bak resim konusunda ogltkne de sana yardımcı olur iste göndersin sana:KK19:

resim mi? tamamdır :KK66: birazdan bulur gönderirim canım.
bi tiyo daha...diyeceksin ki, ameliyat sonrasında taktığınız sütyenin 36C beden olmasını istiyorum...(serabınki de benimki de aynı beden) istediğim ölçü bu....yada diyeceksin ki ben ogltkn'nin kiler gibi istiyorum :)) o zaman daha kolay anlar

Serap işte pek müsait olmaz bu saatte,ogltkne,yemekte dönünce yollar sana(ay bende tam dedektif:KK1:kim nerde ne yapıyor hepsinden haberim var)edbeer, almanyadan buraya geldi yarın ameliyatı var dua edin kızlar....

acanımmm...geldim yemekten :)

Son düzenleme:
Bilmem artık ne yaptığını oralarda ben gördüğümü yazdım:KK37:ya 2 kere basmışım silmeyi ögrenemedim daha...vay vay ogltknenin gibi istiyorum ha model oldun vallahi:nazar::nazar:Ziynetsallide aynısı diyecek,adam keser senin memeleri ameliyathaneye kor bakarak yapar:KK53:

Son düzenleme:
Amin canım amin,sen yazıyorsun ya herşey yolunda maşallah:nazar:Seninde dediğin gibi allahım yardım etsin,bu ameliyatları olmak isteyenlere.Artık 40 partisi yaparız:KK1:sizler seçimlerinizi yaptınız mutlusunuz ufak da olsa yardımım olduysa ne mutlu bana...

Canım jelesecciğim,
seçimimi sayende yaptım ve hep mutlu oldum bu seçimimden ötürü....Bugün bir arkadaşım geldi beni (memeleri) görmek için....O da Ercan Bey'e ameliyat olacak kısmetse. Gördü ve dili tutuldu. O kadar çok sonuç görmüş, ve sonuçlar o kadar kötüymüş ki neredeyse yatırmaktan vazgeçmek üzereydi. Beni görünce defalarca maşallah demekten kendini alamadı. Bunu benim memelerim çok güzel demek için yazmıyorum. Ercan Bey, bu işi hakikaten iyi yapıyor demek için yazıyorum. Ben kendi adıma söyleyeyim bana ufak değil, çok ama çok büyük yardımın oldu arkadaşım. Allah senden bin kere razı olsun. Eğer o gün buluşmaya gelmeseydin, seni görmeseydim, belki ben de vazgeçmiş olacaktım bu işten. Ya da bu ameliyat bu şekilde yapılıyor zannederek ben de Fuat Bey'e ameliyat olacaktım. Çünkü o dönem aklımda ilk sıradaki doktor o idi. Resmen direkten döndüm sayende.

Bilmem artık ne yaptığını oralarda ben gördüğümü yazdım:KK37:ya 2 kere basmışım silmeyi ögrenemedim daha...vay vay ogltknenin gibi istiyorum ha model oldun vallahi:nazar::nazar:Ziynetsallide aynısı diyecek,adam keser senin memeleri ameliyathaneye kor bakarak yapar:KK53:

hee, valla tarif etmenin en kestirme yolu o....foto kopyala, usbye yükle, orda bilgisayarda aç göster falan uğraşmaya gerek yok:KK17:

ziynetsali he? selam onada burdan :))

Son düzenleme:
X