Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Edbercim,
Yarın büyük gün :) Tüm dualarım seninle.Uyandığında çok mutlu olman dileğiyle.....Yeni edber için yarın ilk start verilecek ve herşey inşallah istediğin gibi olacak canım..

canım jelesecciğim,
seçimimi sayende yaptım ve hep mutlu oldum bu seçimimden ötürü....bugün bir arkadaşım geldi beni (memeleri) görmek için....o da ercan bey'e ameliyat olacak kısmetse. Gördü ve dili tutuldu. O kadar çok sonuç görmüş, ve sonuçlar o kadar kötüymüş ki neredeyse yatırmaktan vazgeçmek üzereydi. Beni görünce defalarca maşallah demekten kendini alamadı. Bunu benim memelerim çok güzel demek için yazmıyorum. Ercan bey, bu işi hakikaten iyi yapıyor demek için yazıyorum. Ben kendi adıma söyleyeyim bana ufak değil, çok ama çok büyük yardımın oldu arkadaşım. Allah senden bin kere razı olsun. Eğer o gün buluşmaya gelmeseydin, seni görmeseydim, belki ben de vazgeçmiş olacaktım bu işten. Ya da bu ameliyat bu şekilde yapılıyor zannederek ben de fuat bey'e ameliyat olacaktım. çünkü o dönem aklımda ilk sıradaki doktor o idi. Resmen direkten döndüm sayende.

bu güzel cümlelerle ...yemekten yırtamazsın ona göre 1 maaşını ayarla anca hesabı kapatırsın:KK9:

:KK17::KK17::KK17:tüh yanlış tarih oldu benimki,güzel memelileri topla şöyle kurtlarımızı dökelim:KK1:

Ayyyy,inşallah bebegim inşallah :KK31:Valla o kurtlar vıcır vıcır kaynıyor artık,dökmek lazım :KK52: Tabi o gün en güzel memeliler olması lazım,o yüden ogltkn den foto istedim,önce bakalım ona göre davet edelim dimi :KK9: Foto bekliyorum ogltkn...Şaka şaka eminimki sizinkiler 5 çeker bizimkilere :KK53:

Ayyyy,inşallah bebegim inşallah :KK31:Valla o kurtlar vıcır vıcır kaynıyor artık,dökmek lazım :KK52: Tabi o gün en güzel memeliler olması lazım,o yüden ogltkn den foto istedim,önce bakalım ona göre davet edelim dimi :KK9: Foto bekliyorum ogltkn...Şaka şaka eminimki sizinkiler 5 çeker bizimkilere :KK53:

Sizler bir sıfır öndesin bizlerden:KK37: biliyorsun bizimki bayağı kesilip biçiliyor... iz konusunda bende senin gibi şanslı olanlardanım:nazar:ay canım herkesinki süper olsun inşallah mutlu mesut yaşayalım:KK19::118:bu arada ogltkenenin memeler dehşet güzel oldu(bu nasıl cümle ya)maşallah benimkileri solladı

Son düzenleme:
canım jeleseccim tutma kendini bana özelden yazabilirsin haftaya arıcam seni telden şu ara benim oğlan hasta erkeklerde bir mızmız ki sormayın canımı okuyor:) pazartesi kısmetse öğlen gibi rahatsız ederim seni müsaitsen tabiki:) ama ben çatlarım o zamana kadar sen özelden yaz bana ben burdan cevaplarım.. zaten birsonraki hafta ercan beyi arıcam kısmetse ve biran önce ne olacaksa olsun istiyorum..bitsin bu kabus:KK43:

canım jeleseccim tutma kendini bana özelden yazabilirsin haftaya arıcam seni telden şu ara benim oğlan hasta erkeklerde bir mızmız ki sormayın canımı okuyor:) pazartesi kısmetse öğlen gibi rahatsız ederim seni müsaitsen tabiki:) ama ben çatlarım o zamana kadar sen özelden yaz bana ben burdan cevaplarım.. zaten birsonraki hafta ercan beyi arıcam kısmetse ve biran önce ne olacaksa olsun istiyorum..bitsin bu kabus:KK43:

Tamam canım sen oğlanı ihmal etme,daha sonra telden uzun uzun konuşuruz,müsait olurum tabi olmasam bile senin için olurum,bunu unutma senin bir an önce mutlu aynalara bakmanı inan yürekten istiyorum...Şimdi özelden yazarım sana çok öptüm seni

sen o foroğrafı gördün dimi ben şimdi dr. 80b istiyorum ameliyar sonrası sporcu südyeni36c olucak diyecem okadar bak sonra karışmam ergen memesi yaparsa dr.

Ay görmem mi... ben bu ogltkneyle, çoooook uğraştım:KK1:yedi beni ameliyat öncesi terapi yaptım ona,ameliyat sabahı ben yanındaydım doktora gösterirken gördüm bak samimi söylüyorum,ogltkneninki onun gibi güzel oldu düşün,ben görünce bayıldım:KK52:boyut iyi büyük olmasın 75 de çok kücük bu boyut iyi canım

Ay görmem mi... ben bu ogltkneyle, çoooook uğraştım:KK1:yedi beni ameliyat öncesi terapi yaptım ona,ameliyat sabahı ben yanındaydım doktora gösterirken gördüm bak samimi söylüyorum,ogltkneninki onun gibi güzel oldu düşün,ben görünce bayıldım:KK52:boyut iyi büyük olmasın 75 de çok kücük bu boyut iyi canım

yok 75 çok küçük istemem o kadar küçüğüde tamam ben ercan beye ogltkninkinden istiyorum desem yeterli :KK9: bu beden meseleside halloldu şükür sayenizde dr. ve boyut meselesini hallettim teşekkür ederim kızlar valla iyiki buldum sizi :KK16:

yok 75 çok küçük istemem o kadar küçüğüde tamam ben ercan beye ogltkninkinden istiyorum desem yeterli :KK9: bu beden meseleside halloldu şükür sayenizde dr. ve boyut meselesini hallettim teşekkür ederim kızlar valla iyiki buldum sizi :KK16:

Bak ogltkne ve serap38 aynı ölçü,sen bedeni tam 80b de yazdı ya sana ogltkne o beden tamam ....inşallah canım sende bizler gibi mutlu son yaşarsın:KK8:

Bak ogltkne ve serap38 aynı ölçü,sen bedeni tam 80b de yazdı ya sana ogltkne o beden tamam ....inşallah canım sende bizler gibi mutlu son yaşarsın:KK8:

ok. inşallah canım artık amel. gününü bekliycem. teşekkür ederim hepinize sıktıysam kusura bakmayın öpüyorum hepinizi :KK54:

X