Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Senin ağzın dan bal damlıyor bal:KK39:Ya keşke foruma önce girseydin, ben hem karın hem meme için anlaşmıştım doktorla son günde vazgeçtim:KK50:Nette bilgi yoktu hakkın da ,çevrem de olan da yoktu ....Dedim meme olsun kötü olursa 1 yer kötü olsun ama sonucumu görünce bin pişman oldum.Neyse en azın dan artık eminim:KK8:

Çok güldüm bu yoruma:KK1::KK1::KK1:bir yer mi kötü olsun?Ben olsam doktorun yerin de yapmam,karın ameliyatı sana..Son pişmanlık fayda etmez, bak bana oh oldum bitti maşallah:nazar: Darısı başına,öptüm.

foruma yeni giren arkadaşlar hoşgeldiniz.Ameliyat tarihi alan arkadaşlara,sonuçları yüz güldüren ameliyatlar geçirmelerini dilerim.

Bu arada ismini hiç duydunuzmu bilmiyorum Amerikan hastanesi dr. Eser Yüksel bey var.Dalında çok iddaalı bir doktordur.Yaklaşık 5 yıl önce çok yakın bir arkadaşıma meme küçültme yaptı.İnanın harka oldu.Benim ilhan kaynağımda o oldu zaten.Yanlız kendisi Amerika da ve dönem dönem Türkiye ye geliyor.Arkadaşımın göğüsleri d cup idi benden bir beden falan küçük diyeyim.Çok farklı bir teknikle yapılan ameliyat çok başarılı idi. Tamamen gögüs altından kesi yapldı.Balenli sütyenlerin altındaki tel i düşünün aynı o şekilde kesildi.Başka hiç bir yerinde iz yok.

Merhaba, doktorum dan o kadar çok memnunum ki..Benim de lolipop tekniğiyle yapıldı, memem inan izler şimdiden rahatsız etmiyor.En çok karın izi korkutuyordu oda incecik.. daha ne olsun çok mutluyum.Sevgiler

online, gözüküyorsun zamanın yaklaştı,Allah yardımcın olsun .Herşey, hayal ettiğin gibi olur inşallah .İyi akşamlar.

Çok güldüm bu yoruma:KK1::KK1::KK1:bir yer mi kötü olsun?Ben olsam doktorun yerin de yapmam,karın ameliyatı sana..Son pişmanlık fayda etmez, bak bana oh oldum bitti maşallah:nazar: Darısı başına,öptüm.

Canım benim, benim için böylesi hayırlıymış diyelim.Vallahi keyfi bilir:KK51: yapmaz sa başka doktor bulurum.Parayla değil mi?Amin canım,bende olsam da 15 gün gecse keşke,şaka bir yana konuşmadım bile daha doktorla:KK52: ben nisan diyorum .Bakalım hayırlısı,sürecin iyi gidiyor aman maşallah:nazar:öptüm seni

online, gözüküyorsun zamanın yaklaştı,Allah yardımcın olsun .Herşey, hayal ettiğin gibi olur inşallah .İyi akşamlar.

Selam ben karin bölgesine gecmistim sen cikmissin.
Amin , Allah hepimizin yardimcisi olsun ameliyata girecek herkesin.
Allah razi olsun senden, insallah istedigimden de iyi olmus diye yazmak istiyorum.
31 mart cumartesi ameliyatim, iki haftacik kaldi.
Ben 22 nisanda dönücem ben dönmeden önce toplanirsak cok sevinirim.
Hepinizi merak ediyorum, öyle icten samimi yazilanlari okuyunca
Sanki kardesimle konusur gibi hissediyorum, inanin gercekten.
Jelesec , bir organizasyon yapsan ne iyi olur.
Arkadaslar da isterse olur.

Bu arada pargali sizlere ömür oldu galiba...
Cok erken oldu, ben seneye katledilir saniyordum.
Zevki kacicak pargali olmadan muhtesem yüzyilin.

Allah razi olsun senden, insallah istedigimden de iyi olmus diye yazmak istiyorum.

Ay sen ol, biraz düzel toplanırız .Ben ziyarete geleceğim seni zaten,ondan sonra toparlanırız bir mani olmaz sa.

ay ne güzel olur hadi bakalım bu yaz senle, serap ,dan iyi haberler bekliyorum:KK8:Edber, pargalıyı beğenmiş öyle birini dileyeyim onun için

Son düzenleme:
Günaydın kızlar, kopamıyorum sizden bir türlü:21:

Desendesen cim,ben resimlerini gördüm senin:nazar: benim fikrim karnını yaptırmaya hiç gerek yok.Ha bu arada unutmada senden yani memen 2.200 gr da çıkmaz,yani senin İ tekniği uygun olur tabi yine iyice sor araştır.Benim de az dokum yoktu 1.200 civarın da ve bu teknik uygulandı,izler ilk aydan beri hiç rahatsız etmedi şimdi de yok silikleşti:nazar:

Dediğin gibi mememden çıkmaz benim o kadar. Zaten emzirmeyi kestikten sonra iyice indi, büyüklüğünden çok sarkıklığı rahatsız ediyor. Doktorlar sarkıklığından dolayı t tekniğini uygularım diyor. Tabii daha görmem gereken çooook doktor var. Lolipop tekniği yaparım diyen çıkacak mı bakalım. Olmadı Ercan Bey'e de gelirim. :KK19: haaa bu arada aman nazar değmesin arkadaşıma :nazar::nazar::nazar:

Karnım için iltifat ediyorsun şekerim, göze batmadığına sevindim doğrusu.:KK17: Evet kıyafetlerle pek göze batmıyor aslında, çıplakken daha çok rahatsız ediyor (bikini olayı falan) Bakalım herşeyin hayırlısı...Memeleri bi yaptıralım da:KK76:

Desendesen cim canım cicim kardeşim bu kadar kafana takma bence biraz rahat ol,desem de inanma...ben de aynı soruları beynimde milyon kere düşünür dururdum.Koltuk altına kadar uzamıyor tabiiki benim çok büyük oldukları için biraz daha uzun diyeyim.Kesinlikle çamaşırımdan görünmüyor o kadar güzel bir hizada ki dikiş yeri hiç bir şekilde belli değil inan bana. Dediğim gibi damla şeklini bir düşün alta doğru hani oval şeklindedir tam onun altında kalıyor.Bu arada isim vermek doğrumu burda bilmiyorum ama Z.triko diyeyim bari indirimde şuan mayoları.Daha önce üst bikini bedeni 46 olurken 40 beden aldım daha yeni.Kesin ve kesin görünmüyor hiç tasalanma.

Ben de geçen sene almıştım Zeki Triko 42 beden. Zar zor sıkıştırıyordum ama oluyordu. Şimdi eşim diyor, memeleri küçültünce bu kadar para verdik bunu çöpe mi atıcaz, daha giyemedin bile doğru düzgün diyor :KK1: Ben memeleri yaptırıyım da bi, bütün bikiniler benim :KK52: İçimi rahatlattın arkadaşım sağol :KK16:

Bentoprak ile desendesen in ameliyat tarihleri ??

Canım Bentoprak arkadaşımızın ameliyat tarihi belli olmuş, benim nisan ayında belli olucak umarım. Daha doktor görüşmelerime başlamadım, bir kaç doktorla görüşmüştüm ama o zaman bebeğimi emziriyordum, sütten kestim beklemedeyim şimdi. :KK34:

Haaa bu arada yeni bikinini güle güle kullan şekerim :KK9:

Çok az kalmış ameliyatına, ne kadar heyecanlısındır kimbilir. :KK19: Senin için bir dönüm noktası olucak bu, inşallah sonuçlarından memnun kaldığın bir operasyon geçirirsin. (Ameliyata girerken bizim için de dua et, olur mu) Sabırsızlıkla sonuçlarını paylaştığın günü bekliyorum arkadaşım, gönlünü ferah tut.:KK16:

Bu arada pargali sizlere ömür oldu galiba...
Cok erken oldu, ben seneye katledilir saniyordum.
Zevki kacicak pargali olmadan muhtesem yüzyilin.

Tüh yaaa akşam seyredemedim, bak neler olmuş. :KK14: Bi aksiyon filmi vardı 2011 yapımı onu seyredelim dedik, diziyi ektik. Film de güzeldi hee:KK53:

X