Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Selam desendesen,inan hangi doktor sana güven veriyor ve samimi geliyor(seni anlıyor ne anlattığını dinliyorsa)o doktor senin için doğru doktordur..Ben t kesi ye sıcak bakmadım,Allah da gönlüme göre verdi.Unutmadan evet karın, memeden beni daha fazla zorladı ama şimdi çok daha iyiyim.Sevgiler

Evet canım çok haklısın, Allah yardımcım olsun. Umarım sizler gibi ben ve benim gibi ameliyat olacak arkadaşlar da iyi bi süreç geçirir. :KK19:

Meydanı boş bulunca yazdıkça yazmışım :KK1: :KK1: Nerdesiniz kuzum yaa? Neyse hadi ben gider, öpüyorum hepinizi :KK54: Beni özleyin anacım baaayyyyy...

Bu arada ismini hiç duydunuzmu bilmiyorum Amerikan hastanesi dr. Eser Yüksel bey var.Dalında çok iddaalı bir doktordur.Yaklaşık 5 yıl önce çok yakın bir arkadaşıma meme küçültme yaptı.İnanın harka oldu.Benim ilhan kaynağımda o oldu zaten.Yanlız kendisi Amerika da ve dönem dönem Türkiye ye geliyor.Arkadaşımın göğüsleri d cup idi benden bir beden falan küçük diyeyim.Çok farklı bir teknikle yapılan ameliyat çok başarılı idi. Tamamen gögüs altından kesi yapldı.Balenli sütyenlerin altındaki tel i düşünün aynı o şekilde kesildi.Başka hiç bir yerinde iz yok.
selam nldglp,
bu teknikle forumdan matraa arkadaşımız ameliyat olmuştu. o da sonucundan memnundu:nazar:

Meydanı boş bulunca yazdıkça yazmışım :KK1: :KK1: Nerdesiniz kuzum yaa? Neyse hadi ben gider, öpüyorum hepinizi :KK54: Beni özleyin anacım baaayyyyy...

Sen yaz bebeğim ,her zaman,biz geldik sen gitmişsin...Karnını dediğim gibi göze batan bir durum yok,memeyi hallet tabi.Gel canım gel(yakın olsan 1 dakika düşünme derim doktor için)uzaksın. . Olmadı doktoru oraya getiririm senin için:KK19:

Son düzenleme:
Sen yaz bebeğim ,her zaman,biz geldik sen gitmişsin...Karnını dediğim gibi göze batan bir durum yok,memeyi hallet tabi.Gel canım gel(yakın olsan 1 dakika düşünme derim doktor için)uzaksın. . Olmadı doktoru oraya getiririm senin için:KK19:

Vay vay vay dr o kadar uzağa değil avrupa yakasına göndersen nasıl olur :KK52:
Bu arada beni y.a dr dan aradılar hani gitmiştim sonuç ne diye sormak için.Bana ne yapılacak anlatım yetersizdi.İkna olamadım anlayacağınız ve çok pahalı olumsuz yani dedim.Arkadaşım de çok iyi her şey süper dedi.

Bu arada beni y.a dr dan aradılar hani gitmiştim sonuç ne diye sormak için.Bana ne yapılacak anlatım yetersizdi.İkna olamadım anlayacağınız ve çok pahalı olumsuz yani dedim.Arkadaşım de çok iyi her şey süper dedi.

Canım sen artık kararını verdin ,adamla pazarlığını da yaptın.Gelmez artık karşıya ha ha ,anladım doktoru benim sana diğer tavsiye ettiğim doktor.Sen iyi bir seçim yaptın arkadaşım emin ellerdesin:KK16:

ogltkne ve Seviiimli nasılsın?:KK16:

iyiyim canım bu hafta işler biraz yoğun foruma giriyorum ama bir sayfa okuyamadan akşam oluyor. akşamlarıda çocuklardan dolayı bakamıyorum.benim diyet devam 1 kg vermişim inşallah 2-3 kilo daha versem ameliyata kadar yetecek.benden önce ameliyat olacak varmı ercan beye biliyomusunç. bide jelesec!cin sen artık forumun doçenti olarak birşey sormak istiyorum belki dikkatini çekmiş veya aklında kalmış olabilir.İZmirde meme küçültme ameliyatında iyi olan bir dr. biliyomusun. Yakın arkadaşım düşünüyor ameliyat olacağımı öğrenince sordu benimde bu aralar çok fazla vaktim yok bakamadım belki senin bildiğin biri olabilir dedim.

Günaydın kızlar, kopamıyorum sizden bir türlü:21:
Dediğin gibi mememden çıkmaz benim o kadar. Zaten emzirmeyi kestikten sonra iyice indi, büyüklüğünden çok sarkıklığı rahatsız ediyor. Doktorlar sarkıklığından dolayı t tekniğini uygularım diyor. Tabii daha görmem gereken çooook doktor var. Lolipop tekniği yaparım diyen çıkacak mı bakalım. Olmadı Ercan Bey'e de gelirim. :KK19: haaa bu arada aman nazar değmesin arkadaşıma :nazar::nazar::nazar:

Karnım için iltifat ediyorsun şekerim, göze batmadığına sevindim doğrusu.:KK17: Evet kıyafetlerle pek göze batmıyor aslında, çıplakken daha çok rahatsız ediyor (bikini olayı falan) Bakalım herşeyin hayırlısı...Memeleri bi yaptıralım da:KK76:

ben de kopamıyorum desenim, sabah girdim, ancak iş girince araya hızlıca çıkmak zorunda kaldım...ben son fotonda ne memede ne de karında fazlalık görmedim, ancak şunu da iyi biliyorum ki, fazlalıkları saklama konusunda becerimiz üst seviyede. ben ilk ercan beyle görüşmeye gittiğimde, kendisi üstümdeki kıyafete aldanıp, "hiç büyük durmuyorlar" deme yanılgısında bulundu....sonra gerçek acı bi şekilde çarptı yüzüne:KK1::KK1::KK1: ne kamufle ederdim yaw

seni özlüyorum gel hadi :)

ogltkne ve Seviiimli nasılsın?:KK16:

canım, ciğerimin sıla yanı, iyiyim sen nasılsın?

toprakçım, bak ben taaa nerelerden gittim doktorumuza, sen avrupa yakasından hiç üşenme...üstelik bana gelmedi, sana gelirse etik olmaz :KK1:

Merhaba, doktorum dan o kadar çok memnunum ki..Benim de lolipop tekniğiyle yapıldı, memem inan izler şimdiden rahatsız etmiyor.En çok karın izi korkutuyordu oda incecik.. daha ne olsun çok mutluyum.Sevgiler
serapçım, keşke daha sık uğrayabilsen foruma, daha çok yazabilsen...çok öpüyorum canım.

Ameliyat tarihin kesinleşti,güle güle demene çok az kaldı.Çok güzel sonucun olur umarım:KK3:heyecanla hem resimlerini hemde paylaşımlarını bekliyor olacağım.
Teşekkürler,her şey yolunda ve istediğimiz gibi geçer inşallah.Oldu da bitti maşallah deriz inşallah :KK9:

inşallah sen de, benim gibi, serap gibi, jelesec gibi sonuçlarınla çok mutlu olduğunu paylaşırsın buradan..

iyiyim canım bu hafta işler biraz yoğun foruma giriyorum ama bir sayfa okuyamadan akşam oluyor. akşamlarıda çocuklardan dolayı bakamıyorum.benim diyet devam 1 kg vermişim inşallah 2-3 kilo daha versem ameliyata kadar yetecek.benden önce ameliyat olacak varmı ercan beye biliyomusunç. bide jelesec!cin sen artık forumun doçenti olarak birşey sormak istiyorum belki dikkatini çekmiş veya aklında kalmış olabilir.İZmirde meme küçültme ameliyatında iyi olan bir dr. biliyomusun. Yakın arkadaşım düşünüyor ameliyat olacağımı öğrenince sordu benimde bu aralar çok fazla vaktim yok bakamadım belki senin bildiğin biri olabilir dedim.

Ne güzel haber,kesin 3 kg gider bu azimle:21:evet var bebeğim,ama o karın olacak,İzmir de Cemil turgay diye bir doktora bir arkadaş olmuş forumdan memnunum diyordu.Ama desendesenin de bir arkadaşı olmuş ,doktorun birine onun da sonucu iyiymiş dur ona da sorarız.Vallahi yarı doçent oldum sayılır:KK1:Unuttum birde DEnder var 17 sinde o bu ayın meme

Son düzenleme:
Benim yaşadığım basit bir şeydi.Doku kayıpları,hissizlik... daha önemli bence.Bir de doktorum o kadar ilgili ve hassas davranıyordu ki o dönemde,yakın olduğum için sık sık gidip gösterebiliyordum.Neyse şükür ki çok fazla üzülmedim bu konuda.

Kalmazmı meme ,şimdi top gibiler maaşallah diyelim.80 DD bazen de E cup giyiyordum.Şuanda 80B nerdeyse 4 beden küçüldüler.

neyseki, kolay bi şekilde atlatmışsınız problemi, iyileşmişsiniz de geçmiş olsun tekrar. ben bu vesileyle ameliyat olan herkese hızlı ve sıkıntısız iyileşme süreci diliyorum..Herkes beklediği görüntüye kavuşmuştur umarım. Bu arada benim eski sütyenim de DD cup idi. Yeni incinin sütyeniydi..sizden alınan dokuyla benden alınan arasında neredeyse 4 kat fark var...sütyen bedenleri de yanıltıcı olabiliyor bunu biliyorum ama bu kadar fark olmamalı....firmalar bedenleri birbirlerine biraz daha yakın yapmalı bence..

bu arada şimdiye kadar okuduğum en güzel yorum 536.sayfada Ekim68 in yazdığı yorum.Kendisini burdan tebrik ediyorum.Ameliyat sonrası oluşabilecek komplikasyonlarla ilgili...Bütün forumun özeti diyebilirim.

ekim68 arkadaşımız artık forumda değil. Yazdığınızı görmeme ihtimali büyük. Paylaşmak istedim:KK34:

Ben bomba gibiyim:nazar: ha ha keyfim yerin de tatil rezervasyonu , yaptırdığım otele 650 tl farka gelmiş.Aklımı sevim 2 ay sonra fiyatı ne olur düşünemiyorum

akıllı kadınsın vesselam...valla eşin senin gibi birini bulduğu için çok şanslı:KK34:
otel de otel yani...ben asıl oradan kaç kg alıp döneceğini merak ediyorum:KK1::KK1:

Inşallah denderinde ameliyatı güzel geçer ve herşey süper gider. Bende ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha (tabi jelesec'in çok büyük payı var.) görmüş olurum.

akıllı kadınsın vesselam...valla eşin senin gibi birini bulduğu için çok şanslı:KK34:
otel de otel yani...ben asıl oradan kaç kg alıp döneceğini merak ediyorum:KK1::KK1:

Şimdiki aklım gençken olsaydı kesin okur,estetik cerrah olurdum:nazar:kazandıkları parayı düşünüyorum da :KK52:Ay evet ya otel süper,oraya seni fizik ve memelerle :nazar:gitmek vardı ama artık idare edeceğiz.

X