Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

canım ben de senin güzel haberlerini okuyunca çok mutlu oldum...inşallah dediğin gibi 3-4 ay sonra herşey çok daha mükemmel diye paylaşayacağız buradan..ben de 3 ay bitirinceye kadar, dikişlerimle ilgili hassasiyetimi üst seviyede tutacağım....ercan bey artık bişi olmaz dedi gerçi, ameliyatın üstünden 1,5 ay geçince çocuğunuzu kucağınıza alabilirsiniz dedi ve açıkası şu 15-20 günümün biran önce geçmesini istiyorum..çocukları kucaklamayı bi kenara bıraktım da, onlara sıkı sıkı sarılmayı çok özledim
bu arada sütyenimiz aynı model ve aynı beden :)

Canım, merhaba;
Sende mi yaptırcan memeleri Nasılsın? pek denk gelemiyoruz forum çok kalabalık. güçlendirme nasıl gidiyor canım, kilo verdin mi daha?

Canım, merhaba;
Sende mi yaptırcan memeleri Nasılsın? pek denk gelemiyoruz forum çok kalabalık. güçlendirme nasıl gidiyor canım, kilo verdin mi daha?

Bu kim bacım,tanımıyorum ben :44:yada hatırlamıyorum.Mankenlik nasıl gidiyor? Ne keyif ne keyif yazın,dolaşırsın fıstık gibi

canım günaydın
herşey yolunda, çok daha rahatım artık...kollarımı da bu hafta daha rahat kullanmaya başladım:)
sen nasılsın?

Günaydın güzel kadın,artık sen eski hasta oldun.Bak bu hafta daha kolaylaşmış hareketlerufaklıkla önümüzdeki hafta hasret giderirsin tam anlamıyla

Ne o desendesene kalpler falan beni aldatıyor musun?

Son düzenleme:
Pek kıymetli forum üyeleri arkadaşlarım.Dünkü verdiğim yanlış bilgiden ötürü hepinizden özür diliyorum Benimki de ters t tekniği ile yapıldı.Dünkü 40 derece ateşli kafamla sizlere verdiğim bu yanlış bilgiden tekrar tekrar özür dilerim.1 Nisan da ki arkadaşın ameliyatına gelebilirsem orda beni döversiniz:)) bir türlü dilime alıştıramadım şu ters t ile lolipop u Herkese sevgiler...

Bu arada o kadar da emin yazmışımki hiç üstüme alınıp düşünmemişim neden şaşırdılar diye:)))

Bu arada o kadar da emin yazmışımki hiç üstüme alınıp düşünmemişim neden şaşırdılar diye:)))

Selam ben şaşırdım:44:Sendeki alınan doku 2 200 çok fazla nasıl toparladı diye kafama takılmıştı? ben den 1 200 alındı ama ona İ şeklinde yapabilirim demişti doktor.

Başta kendi doktorum Ercan Karacaoğlu nun ve diğer bütün Sağlık personeli çalışanlarının Tıp bayramını kutluyorum.

Bu kim bacım,tanımıyorum ben :44:yada hatırlamıyorum.Mankenlik nasıl gidiyor? Ne keyif ne keyif yazın,dolaşırsın fıstık gibi

Bizim diyet forumundan arkadaş, (aman bi kişiyi de tanımıyıver ) Benim gittiğim sahillere gelmeyin yanlışlıkla millet bu kadar güzeli bi arada görmesin, bi sahile bi güzel yeter. Hem senden nazar boncuğu istiyom ben de, hep sen mi isticen bizden

Ben affetmedim bi şartla affederim seni. Şu anki durumunu anlatırsan. Yani ameliyat olalı ne kadar oldu ve alt dikişlerin ne durumda. Alt taraftaki dikişlerin uzun mu, ilk zamanlar rahatsız etti mi şimdi nasıl? anlat işte merak ediyorum.

Başta kendi doktorum Ercan Karacaoğlu nun ve diğer bütün Sağlık personeli çalışanlarının Tıp bayramını kutluyorum.

Doktorların buraları okuduğunu düşünmüyorum(telden mesaj çekim ben de bari)forumdan doktora teşekkür etmeye oldu bitti ısınamadım.Tabi bu benim şahsi fikrim canım.Sen nasıl oldun?Dinlen,iyi beslen çok öptüm

Vay kendini beğenmiş....Olsun ama vallahi helal sana memeler oldumu tam fıstık bence hiç karna gerek yok bebeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…