Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Olsun herşeyde bir hayır vardır mutlaka.Demekki senin için hayırlısı böyle olacakmış diyelim.Tek avantajı beraber kombin olmasının bir etapta bitmesi.İkisi birden çıkıverdi mantığı yani.Hakkında hayırlı olsun Jelesec cim.

Evet canım ya hayırlısı,aynen çok iyi olurdu ama neyse artık olan oldu.En azın dan kafam rahat ilk ameliyatta kafayı yemiştim.Şimdi doktoru biliyorum oda yetiyor bana

İnşallah eminim olacaksın.Seni nasıl bırakmış Ercan bey anlamadım.Yüzüp yüzüp kuyruğuna gelip son anda vazgeçmişsin.Ama dediğim gibi belki senin böylesi daha hayırlı olacaktır.

Canım ben manyak takıntılıyım,sayısını bile tam hatırlamıyorum( 9 yada 10)doktor gördüm,çok da soru sordum,bizim doktora görüşmeye de çok gittim adam demiştir, aman başıma bela almayayım :KK53:bu çatlak nasılsa tıpış tıpış gelir sonucu görür

Arkadaşlar çabuk ayıldınızmı ayılmanız yani tam kendine gelmeniz çok sürdümü ayılırken neler oldu yanınızdakiler anlatmıştır

Arkadaşlar çabuk ayıldınızmı ayılmanız yani tam kendine gelmeniz çok sürdümü ayılırken neler oldu yanınızdakiler anlatmıştır

Ben hemen ayılmıştım.Sadece doktorum nerde doktorum nerde diye bağırıp durmuşum:) bırakıp gitti sandım zaar :))

Canım ben manyak takıntılıyım,sayısını bile tam hatırlamıyorum( 9 yada 10)doktor gördüm,çok da soru sordum,bizim doktora görüşmeye de çok gittim adam demiştir, aman başıma bela almayayım :KK53:bu çatlak nasılsa tıpış tıpış gelir sonucu görür

Jelesec ne zaman gün alacaksın ameliyatın için?

Arkadaşım bak bu benim ayılmam ,yalnız ben 6 saat kaldım ameliyat da, lazer lipo vardı bir kaç yere.Odama geldiğim de üşüme vardı ama çok değil,memelerim değil ama yağ alınan yerler de ağrı vardı.Uyanınca ufaklığın adını sayıklamış ağlamışım öyle diyorlar akşama iyiydim gözüm döndü ne var ne yok yedim.Doktorum boşunamı yağ aldık az ye diye takıldı:KK1:Ogltkne var ya bu forum da, onun da yanın daydım, ameliyata güle oynaya girdi .Odaya geldiğin de sancısın dan çok üşümesi vardı uzunca bir süre ısınamadı.Oda o kadar sıcaktı ki ben ve eşi fenalık gecirdik

Hemen mi çok iyi bende 3-4 saat sürer gibi düşünüyordum tam ayılmayı.

Ameliyat bittikten sonra sanırım başka bir odaya alıyorlar.Kendinize gelene kadar o odada bekletiyorlar.Sanırım kişiden kişiye değişiyordur uyanma zamanı.Ama asansöre binişimi odaya gelişimi çok net hatırlıyorum.Bir de ben odada hiç uyuyamadım hatta gece oldu uyumak istiyorum uyayamıyorum deyince bana bir rahatlatıcı iğne yaptılar.Gene bile gece uyanıp uyanıp göğüslerime karnıma baktım durdum.Sevinçten uyku tutturamadım yani :)

Ameliyat bittikten sonra sanırım başka bir odaya alıyorlar.Kendinize gelene kadar o odada bekletiyorlar.Sanırım kişiden kişiye değişiyordur uyanma zamanı.Ama asansöre binişimi odaya gelişimi çok net hatırlıyorum.Bir de ben odada hiç uyuyamadım hatta gece oldu uyumak istiyorum uyayamıyorum deyince bana bir rahatlatıcı iğne yaptılar.Gene bile gece uyanıp uyanıp göğüslerime karnıma baktım durdum.Sevinçten uyku tutturamadım yani :)

Sen böyle anlatıyorsun ya,benim hemen gidip yaptırasım geliyor:KK34:Ben bir uyumuşum tatlı tatlı ,hastanede lüks otel gibi bıraksalar bedavaya 15 gün kalırdım:KK1:

Son düzenleme:

Sizin adınıza çok sevindim herşeyin güzel geçmesine bende karın istiyorum kısmetse

valla katılıyorum bıçak altına yatmanında bu kadar keyifli olacağı hiç aklıma gelmezdi arkadaşlar, karnıma bakıp bakıp güle güle diyorum davetsiz vede istenmeyen misafirim benim diye okşuyorum he he

valla katılıyorum bıçak altına yatmanında bu kadar keyifli olacağı hiç aklıma gelmezdi arkadaşlar, karnıma bakıp bakıp güle güle diyorum davetsiz vede istenmeyen misafirim benim diye okşuyorum he he

o kadar keyifli değil ya, ne de olsa ameliyat sıkıntılı dönemi var 15 gün .Partiye gitmiyoruz kesip dikiyorlar canım

o kadar keyifli değil ya, ne de olsa ameliyat sıkıntılı dönemi var 15 gün .Partiye gitmiyoruz kesip dikiyorlar canım

Her güzelliğin sıkıntıları tabiki olur.Arkadaşlar o kadar güzel yazmış ki insanın gidip ameliyat olası geliyor.Sonuç itibarı ile sağlık açısından elzem bir durum değil kendim için özellikle.Ama psikolojim açısından önemli.Beni sonraki günler çok düşündürmüyor.Hastaneye gidiş narkoz alana kadar ve ayılana kadar geçen zaman önemli jelesec arkadaşım.Dilerim her şey parti havasında geçer.

Her güzelliğin sıkıntıları tabiki olur.Arkadaşlar o kadar güzel yazmış ki insanın gidip ameliyat olası geliyor.Sonuç itibarı ile sağlık açısından elzem bir durum değil kendim için özellikle.Ama psikolojim açısından önemli.Beni sonraki günler çok düşündürmüyor.Hastaneye gidiş narkoz alana kadar ve ayılana kadar geçen zaman önemli jelesec arkadaşım.Dilerim her şey parti havasında geçer.

Evet haklısın tabi o kadar sıkıntı da olsun.Sen ara beni ben süslerim hastane odasını,tam parti odası olur bak o zaman

Arkadaşım bak bu benim ayılmam ,yalnız ben 6 saat kaldım ameliyat da, lazer lipo vardı bir kaç yere.Odama geldiğim de üşüme vardı ama çok değil,memelerim değil ama yağ alınan yerler de ağrı vardı.Uyanınca ufaklığın adını sayıklamış ağlamışım öyle diyorlar akşama iyiydim gözüm döndü ne var ne yok yedim.Doktorum boşunamı yağ aldık az ye diye takıldı:KK1:Ogltkne var ya bu forum da, onun da yanın daydım, ameliyata güle oynaya girdi .Odaya geldiğin de sancısın dan çok üşümesi vardı uzunca bir süre ısınamadı.Oda o kadar sıcaktı ki ben ve eşi fenalık gecirdik

günaydın hanımlar, gece de kaynatmaya devam etmişsiniz :)
ben ayıldığımda uyanma odası denen yerdeydim, orayı çok iyi biliyorum çünkü aml. girmeden önce de 15-20dk kadar orada bekledim. kapısı açık ameliyathaneleri, cerrahları izledim durdum :)) uyandığımda üstümde pike örtülüydü, iki yanımdan pikenin altına hortumlar sokmuşlar, hortumlardandan çıkan sıcak hava beni ısıtıyordu....öyle güzel ayıldım ki..ne zaman o hortumları çektiler ve beni odama doğru götürmeye başladılar işte o zaman tir tir titredim. çok uzun saatler üşüdüm hep....jelesec'in dediği gibi odaya giren "offf çok sıcak" diyordu, ancak ben yeni yeni ısınmaya başlamıştım....hatta vizitlere geldiğinde, Ercan bey daha kapıdan girerken hala çok sıcak deyip ceketini çıkartmaya başlıyordu :))

Herkese günaydın :KK9: güzel bir gün diliyorum. Nasılsınız?

Lolipip tekniği ile yaptı.Çok büyük memelerin lolipop dışında başka teknikle yapılmasını her zaman için bir risk olduğunu söylemişti Ercan bey.En güvenli ve düzgün olabilen yöntemin bu olduğunu söylemişti.

:44: Görüştüğüm doktorların bana söyleği ise büyük memelerin ancak ters t yöntemiyle toparlanabileceği....:KK53:

X