Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Bak bebeğim ben sana uyguna getiririm bu işi.Ogltkne ve ben gider çat çat yaparız pazarlığı.E sen de görürsün artık ne var yani

Daha ne istiyim, pazarlık var, evde bakım var. Dile benden ne dilersen hayatım. Eeee işin sonunda güzel memelere kavuşmak da var. Sana az bile bunlar az...(bu arada senin piyasayı canlandırdım farkındaysan :KK1:) aman bana uygun bişiler ayarla da, benden sonrakilerden çıkarırsın acısını :KK1:

Bana özelden mesaj yazan arkadaşlar soruyor,meme ameliyatın da SİMETRİ ,sorunu yaşadın mı, diye.Meme başın da yamukluk, meme başın da problem yaşadın mı?Ben yaşamadım tek sıkıntı ama sende oldu mu,böyle bir durum, soran arkadaşlara sağlıklı bilgi vermiş olayım

bunu sormuştum ama görmemiş sin

Geçmiş olsun canım,oku oku biz onları ezberledik.Ne yazık ki her arkadaşımızın sonuçları mutlu edecek sonuçlar olmadı :KK14:Ama ameliyat bu riskleri var ne yazık ki.Bu riskleri azaltmak için doktor seçimi bence çok önemli.Evet, birbuse arkadaşımız ,doktora götürmüştüm,daha sonra tekrar aradı sorunu için, aramısını söyledim doktoru,aramış halletmiştir herhalde,sonradan görüşmedik.Ama onun büyük sorunu yoktu iyidir sanırım

bu arada şimdiye kadar okuduğum en güzel yorum 536.sayfada Ekim68 in yazdığı yorum.Kendisini burdan tebrik ediyorum.Ameliyat sonrası oluşabilecek komplikasyonlarla ilgili...Bütün forumun özeti diyebilirim.

bu arada şimdiye kadar okuduğum en güzel yorum 536.sayfada Ekim68 in yazdığı yorum.Kendisini burdan tebrik ediyorum.Ameliyat sonrası oluşabilecek komplikasyonlarla ilgili...Bütün forumun özeti diyebilirim.

Evet sana katılıyorum.Bütün forumun özeti diyemem de,yaşanabilecek sıkıntılar daha dogru

Son düzenleme:
bunu sormuştum ama görmemiş sin

Evet bu yazını cep telefonumdan okumuştum.Kusura bakma sonrasında cevaplamamışım.Sol meme başında evet bir iltihaplanma oldu.Hatta bayağı bir gidip geldim dr.a 2-3 gün aralıklarla.Akıntı olduktan sonra içi boşalıyor minik bir delik oluyordu çabuk kapansın diye içine ilaç sıkıyordu Ercan bey.Ameliyattan 2 ay sonra oldu olay.Çok fazla yağ dokusu alınan hastalarda olabilen bir durummuş.Benim de yaklaşık 2 kilo ya yakın alındı yağ dokusu.Şuan için bir prob.yok kapandı.Sağ göğsümde hiç olmadı.Karnımda da hiç bir komplikasyon olmadı.Çok memnunum.

Daha ne istiyim, pazarlık var, evde bakım var. Dile benden ne dilersen hayatım. Eeee işin sonunda güzel memelere kavuşmak da var. Sana az bile bunlar az...(bu arada senin piyasayı canlandırdım farkındaysan :KK1:) aman bana uygun bişiler ayarla da, benden sonrakilerden çıkarırsın acısını :KK1:

Senden sonrakiler den direk yat, kat ,araba istiyeceğim:KK55:

evet bu yazını cep telefonumdan okumuştum.kusura bakma sonrasında cevaplamamışım.sol meme başında evet bir iltihaplanma oldu.hatta bayağı bir gidip geldim dr.a 2-3 gün aralıklarla.akıntı olduktan sonra içi boşalıyor minik bir delik oluyordu çabuk kapansın diye içine ilaç sıkıyordu ercan bey.ameliyattan 2 ay sonra oldu olay.çok fazla yağ dokusu alınan hastalarda olabilen bir durummuş.benim de yaklaşık 2 kilo ya yakın alındı yağ dokusu.şuan için bir prob.yok kapandı.sağ göğsümde hiç olmadı.karnımda da hiç bir komplikasyon olmadı.çok memnunum.

anladım canım çok gecmiş ,olsun .aman allah korusun ben, tek sıkıntı yaşamadım .ama olabilen,şeyler,2 kilomu meme hiç kalmamıştır sende:KK1:

Son düzenleme:
Evet bu yazını cep telefonumdan okumuştum.Kusura bakma sonrasında cevaplamamışım.Sol meme başında evet bir iltihaplanma oldu.Hatta bayağı bir gidip geldim dr.a 2-3 gün aralıklarla.Akıntı olduktan sonra içi boşalıyor minik bir delik oluyordu çabuk kapansın diye içine ilaç sıkıyordu Ercan bey.Ameliyattan 2 ay sonra oldu olay.Çok fazla yağ dokusu alınan hastalarda olabilen bir durummuş.Benim de yaklaşık 2 kilo ya yakın alındı yağ dokusu.Şuan için bir prob.yok kapandı.Sağ göğsümde hiç olmadı.Karnımda da hiç bir komplikasyon olmadı.Çok memnunum.

aynı sorun du birbusenin de canım onun da sonradan oluşmuştu

aynı sorun du birbusenin de canım onun da sonradan oluşmuştu

anladım canım çok gecmiş ,olsun .aman allah korusun ben, tek sıkıntı yaşamadım .ama olabilen,şeyler,2 kilomu meme hiç kalmamıştır sende:KK1:

Benim yaşadığım basit bir şeydi.Doku kayıpları,hissizlik... daha önemli bence.Bir de doktorum o kadar ilgili ve hassas davranıyordu ki o dönemde,yakın olduğum için sık sık gidip gösterebiliyordum.Neyse şükür ki çok fazla üzülmedim bu konuda.

Kalmazmı meme ,şimdi top gibiler maaşallah diyelim.80 DD bazen de E cup giyiyordum.Şuanda 80B nerdeyse 4 beden küçüldüler.

Benim yaşadığım basit bir şeydi.Doku kayıpları,hissizlik... daha önemli bence.Bir de doktorum o kadar ilgili ve hassas davranıyordu ki o dönemde,yakın olduğum için sık sık gidip gösterebiliyordum.Neyse şükür ki çok fazla üzülmedim bu konuda.

Kalmazmı meme ,şimdi top gibiler maaşallah diyelim.80 DD bazen de E cup giyiyordum.Şuanda 80B nerdeyse 4 beden küçüldüler.

Ay canım,sana katılıyorum,allah korusun senin ki minik bir sorun muş.Ben diğer arkadaşım da gördüm dediğin olayı.Bencede doku kaybı,simetri,hissizlik, potluk bunlar daha can sıkıcı şeyler.

Herkes tek bir sıkın tı yaşamadan atlatır bu işleri inşallah.Aman maşallah senin toplara:nazar:ben biraz uyuzum iyiki sıkıntı yaşamamışım:KK20:yoksa doktorun hassas oluşu ilgisi pek beni yatıştırmazdı

Canım; merhaba,
Seninki kadar büyük bir memeyi küçültmek için hangi yöntemi uyguladı doktorun? Senin de mi lolipop şeklinde yoksa ters t mi?

Canım; merhaba,
Seninki kadar büyük bir memeyi küçültmek için hangi yöntemi uyguladı doktorun? Senin de mi lolipop şeklinde yoksa ters t mi?

Lolipip tekniği ile yaptı.Çok büyük memelerin lolipop dışında başka teknikle yapılmasını her zaman için bir risk olduğunu söylemişti Ercan bey.En güvenli ve düzgün olabilen yöntemin bu olduğunu söylemişti.

Lolipip tekniği ile yaptı.Çok büyük memelerin lolipop dışında başka teknikle yapılmasını her zaman için bir risk olduğunu söylemişti Ercan bey.En güvenli ve düzgün olabilen yöntemin bu olduğunu söylemişti.

Lolipip diye bir teknik yok tabiiki:)) lolipop olacaktı :)

Lolipip diye bir teknik yok tabiiki:)) lolipop olacaktı :)

Ya gerçek ten, 2 kg alındı diyorsun şaş dım:44:nasıl topladı bu adam memeyi,lolipopla?Benim de büyüktü 1.200 kg dü ama seninkini okuyunca şok oldum.Helal olsun vallahi ne diyeyim doktorun ellerine sağlık

Ya gerçek ten, 2 kg alındı diyorsun şaş dım:44:nasıl topladı bu adam memeyi,lolipopla?Benim de büyüktü 1.200 kg dü ama seninkini okuyunca şok oldum.Helal olsun vallahi ne diyeyim doktorun ellerine sağlık

ASLINDA BİRİNDEN DAHA FAZLA ALINDI 1.250BİRİNDEN 1 KİLO DİĞERİNDEN TOPLAMDA 2250 EVET ERCAN BEY AMELİYATTAN SONRA YANIMA GELİP AMELİYAT HAKKINDA BİLGİ VERİRKEN ÇOK FAZLA YAĞ DOKUSU ÇIKARDIĞINI YANLARA DOGRU ÇOK FAZLA YAYIK OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ.karnımdan da 3 kilo alındı:)

ASLINDA BİRİNDEN DAHA FAZLA ALINDI 1.250BİRİNDEN 1 KİLO DİĞERİNDEN TOPLAMDA 2250 EVET ERCAN BEY AMELİYATTAN SONRA YANIMA GELİP AMELİYAT HAKKINDA BİLGİ VERİRKEN ÇOK FAZLA YAĞ DOKUSU ÇIKARDIĞINI YANLARA DOGRU ÇOK FAZLA YAYIK OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ.karnımdan da 3 kilo alındı:)

2250mi?karından da 3 kg ay şoklardayım:KK53::KK52:ay senin öncesi ve sonrası halini merak ettim.Büyük değişiklik,hem sana da helal olsun,iyi toparlanmış sın:emir_bebek:ameliyattan sonra 3 hafta da .Böyle büyük memeleri toplamak bu teknikle her doktorun işi değil,bravo :KK3:

ayy kızlar süpersiniz ya yazdıklarınızı okuyunca moralim yerine geldi ne kadar tatlısınız hepiniz. İyiki varsınız burda yazdıklarınız bana acayip cesaret veriyor olmayan kız kardeşlerim gibisiniz...

ayy kızlar süpersiniz ya yazdıklarınızı okuyunca moralim yerine geldi ne kadar tatlısınız hepiniz. İyiki varsınız burda yazdıklarınız bana acayip cesaret veriyor olmayan kız kardeşlerim gibisiniz...

Vallahi süperiz canım,yeni olacaklara yardım için burayız.Yokmu, kız kardeşin,olsun biz varız :13:

Amanın bu arada lilyum olmuşum:KK52:hiç aklıma gelmezdi bu kadar paylaşım yapacağım:KK37:

canım, çok iyiyim:nazar: darısı başına inşallah. göz açıp kapancıya kadar geçecek zaman...o zaman burdan senin paylaşımlarını okuyor olacağız. ben hala ameliyat olduğuma ve 3.haftayı bitirdiğime inanamıyorum. dikişlerim alındı, 1 hafta sonra beyaz bantlarım da çıkartıldı, artık iz geçirici silikon bantlara geçiş yaptım...şu an için tek sıkıntım var o da; çocuklarla güreşmeyi özledim:KK5:

Selam ogltkn,iyi olmana çok sevindim.Maşallah arkadaşım,inşallah üç dört ay sonrada, herşey yolun da diye paylaşım yapıyor oluruz....Evet zaman çok hızlı ilerliyor benim 15 günüm bitti,aynı sıkıntı bende de var.Kızımın ihtiyaçlarını kendim karşılamak istiyorum ama,kendimi tutuyorum.Dikişlerim de açılma olur diye korkum.Dün doktorumuzun yanın daydım,herşey yolunda,şimdilik(okuduğum kadarıyla 2 3 ay sonra sorun çıkabiliyormuş)bekleyip göreceğiz.Karnım çok güzel olmuş,göğsümü de biraz ödem var onlarda indimi değmeyin keyfime.

Unutmadan ölçü sormuştun,doktorun taktığı var üstüm de onda,b0936c-h yazıyor canım.Sevgiler:KK16:

Son düzenleme:
X