Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

merhaba arkadaşım.
öncelikle çok geçmiş olsun.mesaj yazacaktım ama siteye girmediğim için yazmadım kusura bakma,sana ve serapa çok geçmiş olsun ikiniz adına çok sevindim.iyi karar verdiniz,çok düşündünüz ve sonunda değdi,allah yardımcınız oldu ve sizi tebrik ederim.

tekrar geçmiş olsun....

Selam arkadaşım

merhaba arkadaşım.
öncelikle çok geçmiş olsun.mesaj yazacaktım ama siteye girmediğim için yazmadım kusura bakma,sana ve serapa çok geçmiş olsun ikiniz adına çok sevindim.iyi karar verdiniz,çok düşündünüz ve sonunda değdi,allah yardımcınız oldu ve sizi tebrik ederim.

tekrar geçmiş olsun....

Çok sağol elifidilcim.Gerçekten sevgili Jelesec işini iyi yapan doktoru bulmamızda bize yardımcı oldu.Ercan Bey kendini estetik cerrah olarak o kadar iyi geliştirmiş ki ne dikiş izi sıkıntısı ne de potluk sıkıntısı yaşanılıyor.Ameliyat olalı neredeyse bir hafta olmasına rağmen kendimi çok iyi hissediyorum.İnşallah sende istediğin sonuca kavuşursun.Sevgiler

merhaba,
ben dün ercan beyle görüşmeye gittim. 17 marta ameliyat günü aldım. bana verdiği fiyat 7 bin.bu fiyat beni çok zorlayacak sizler ne kadara ameliyat oldunuz?lütfen cevap yazın. bana neler tavsiye edebilirsiniz?

Selam dendercim.Ben kombine ameliyat oldum.Hem karın germe hem meme.Sevgili Jelesec'in göğüslerini görerek karar verdim.Bu ameliyatları çok uygun fiyata yapan doktorlar da var ama sonuç malesef üzücü olabiliyor.(Bu biraz da şans) Bence sevgili Jelesec'le irtibata geç mutlaka sana yardımcı olacaktır.İyi geceler...

Arkadaşım adımı söylemene gerek yok, forum dan 4 arkadaş DR ercan beye ameliyat oldu, 2 si oldu digerleri gün aldı sadece sevgili ogltkne arkadaşımız benimle gitti, sen anlat derdini indirim iste yardım cı olur mutlaka şans seninle olsun :KK16:

Sevgili Jelesec iyi akşamlar.Bu forumda herkese yardımcı oldun.Kendi adıma çok teşekkür ederim.İyi geceler.

Son düzenleme:
slm arkadaşlar,sitede öylesine gezinirken buldum burayı,ne kadar memnum oldum anlatamam. ben 27 yaşındayım ve kendimi bildim bileili buı göğüslerle başım dertte. ne istediğim gibi giyebildim ne de girdiğim ortamlardsa rahat ettim,bunların yanı sıra ter,pişik,cabası. hep aklımda ameliyat olmak ama evliyim ve henüz bebeğimn yok hemilelik sırası ve sonrası bebeğşmi emziremem korkusu ile erteledim hep. tecrübeli ve bu dertten kurtulmuş arkadaşlar,istanbulda avrupa yakasındayım önerebileceğiniz doktor var mı
?ameliyat olup hamile kalanlar ne sıkıntılar yaşadınız,doğum yapıp öylemi ameliyat olsam bilemiyorum,bana önerileriniz varmı?herşeyden önce iyi bir doktor lazım tavsiyelerinzi bekliyrum,sevgiler.....

slm arkadaşlar,sitede öylesine gezinirken buldum burayı,ne kadar memnum oldum anlatamam. ben 27 yaşındayım ve kendimi bildim bileili buı göğüslerle başım dertte. ne istediğim gibi giyebildim ne de girdiğim ortamlardsa rahat ettim,bunların yanı sıra ter,pişik,cabası. hep aklımda ameliyat olmak ama evliyim ve henüz bebeğimn yok hemilelik sırası ve sonrası bebeğşmi emziremem korkusu ile erteledim hep. tecrübeli ve bu dertten kurtulmuş arkadaşlar,istanbulda avrupa yakasındayım önerebileceğiniz doktor var mı
?ameliyat olup hamile kalanlar ne sıkıntılar yaşadınız,doğum yapıp öylemi ameliyat olsam bilemiyorum,bana önerileriniz varmı?herşeyden önce iyi bir doktor lazım tavsiyelerinzi bekliyrum,sevgiler.....

Merhaba arkadaşım, seni çok iyi anlıyorum 4 ay önce bende bu dertlerden yakınıyordum.Ben kurtuldum, çok mutluyum darısı isteyen tüm arkadaşların başına.Sana da senin o tarafta benim sana tavsiyem dr Tugrul turan,dr Yakup avşar ve dr Teoman dogan, canım bunlardan sadece teoman bey görüşme ücreti alıyor haberin olsun.Her şey gönlün ce olsun

Nasıl keyifler? umarım dertsiz sıkın tısız bir gün olur, hepinizi öpüyorum:KK54:

Ogltkne canım günaydın,bugün ilk iş günün ameliyat sonrası, sıkıntısız geçer umarım kendine dikkat et öpüldün

Nasıl keyifler? umarım dertsiz sıkın tısız bir gün olur, hepinizi öpüyorum:KK54:

Ogltkne canım günaydın,bugün ilk iş günün ameliyat sonrası, sıkıntısız geçer umarım kendine dikkat et öpüldün
canım, yogun ve yorucuydu:KK43: neyseki bitti :) sen nasılsın? cok öpüyorum seni. Herkese iyi geceler diliyorum, yeni arkadaslar gelmis, sizler de hosgeldiniz.

Ben 6 yıl kadar önce ameliyat oldum. Kocaman ve sarkmış göğüslerimi küçülttüm ve bence yaptığım en iyi işti kızlar. Sırt ağrılarım geçti, artık istediğim her kıyafeti giyebiliyorum, kendime güvenim arttı. Ameliyat sonrası biraz zorluk yaşadım, 3 hafta kadar sırt üstü yattım, 6 ay kadar ağır kaldırmadım ...vs ama hepsine değdi.

canım meme ucunda ve deride his kaybın varmı acaba?bende küçültme ameliyat olmak istiyorum ama his kaybı oldugunu duydum.ne kadar doğru cvp verirsen sevinirim.şimdiden tşkler

kukumankuşu, aramıza hoşgeldin..
alıntıladığın mesaj sanırım çok eski...cevap gelmeme ihtimali de var, kendi adıma yanıtlamam gerekirse, ben ameliyat olalı henüz 15 gün oldu, ve his ile ilgili bişi söylemek için henüz çok erken. Ancak doktorum sıkıntı yaşamayacağımı söylüyor.
Bekleyip göreceğiz.

herkese selam bu arada :)

canım, yogun ve yorucuydu:KK43: neyseki bitti :) sen nasılsın? cok öpüyorum seni. Herkese iyi geceler diliyorum, yeni arkadaslar gelmis, sizler de hosgeldiniz.

ilk günden iyi yoruldun işte neyse dikkat et,:KK6: serap da sende oldunuz ameliyatları terk ettiniz burayı:KK47:Olmaz kuşum yazın arada insanlar deneyimleriniz den faydalan sın......

Son düzenleme:
yok yok kuşum, ne terketmek var, ne de işte yorulmak :) evdekine benzemiyor tabi, evde daha fazla istirahat halinde olur insan, burda ister istemez hareket fazla....idare etmeye çalışıyorum yine de..

serap sen nasılsın canım? ağrıların hafiflemiştir umarım...memelerini tam gördünmü? şekli, boyutu nasıl istediğin gibi oldu mu? anlat merak ediyorum....
bu arada sen nezaman göreceksin birdaha Ercan bey'i ?

yok yok kuşum, ne terketmek var, ne de işte yorulmak :) evdekine benzemiyor tabi, evde daha fazla istirahat halinde olur insan, burda ister istemez hareket fazla....idare etmeye çalışıyorum yine de..

serap sen nasılsın canım? ağrıların hafiflemiştir umarım...memelerini tam gördünmü? şekli, boyutu nasıl istediğin gibi oldu mu? anlat merak ediyorum....
bu arada sen nezaman göreceksin birdaha Ercan bey'i ?

Aman hayat paylaşınca güzel:KK3:buralar da olun,serapla dün konuştuk daha iyiydi.Hafif hafif dik yürümeye çalış demiş doktor,ha doktor demişken doktorun sitesine bakım dedim, senin yazını gördüm benden sonra sen de döktürmüş sün:21: ay ben araştırırken bir Allahın kulu yoktu :KK43:İyi olmuş .

evet yazdım arkadaşım,
araştıran insanlar bir iki yazı bulabilsinler diye yazdım ben de...yabancı sitelerde çıkan ingilizce yayınları bile okudum ben Ercan bey'in...sırf biraz bilgi bulabiliyem onun hakkında diye....sadece burun ameliyatı olup, memnunum diye yazan bi yorum bulmuştum doktor sitelerinin birinde...onun dışında tek örnek sendin önümde ve aslında seninle kıyaslandığımda çok şanslıydım...Senin önünde kimse de yoktu...Valla bu işte şans da önemli ama doktor secimi herşeyin önünde bence....iyi doktoru bulunca riskler zaten minimal oluyor...ben istediğim boyut ve şekilde memelere kavuştum ya, keyfime diyecek yok:nazar: 41 kere maşallah diyeyim....bu ameliyatı olmak isteyen herkes umarım gönlüne, aklına ve kesesine uygun hekimi bulur ve istediği memelere kavuşur..

evet yazdım arkadaşım,
araştıran insanlar bir iki yazı bulabilsinler diye yazdım ben de...yabancı sitelerde çıkan ingilizce yayınları bile okudum ben Ercan bey'in...sırf biraz bilgi bulabiliyem onun hakkında diye....sadece burun ameliyatı olup, memnunum diye yazan bi yorum bulmuştum doktor sitelerinin birinde...onun dışında tek örnek sendin önümde ve aslında seninle kıyaslandığımda çok şanslıydım...Senin önünde kimse de yoktu...Valla bu işte şans da önemli ama doktor secimi herşeyin önünde bence....iyi doktoru bulunca riskler zaten minimal oluyor...ben istediğim boyut ve şekilde memelere kavuştum ya, keyfime diyecek yok:nazar: 41 kere maşallah diyeyim....bu ameliyatı olmak isteyen herkes umarım gönlüne, aklına ve kesesine uygun hekimi bulur ve istediği memelere kavuşur..

Benden de bu ameliyatları olmuş memnun olan arkadaşlarıma,Ekim,barbi özdy,flz06,bebetooo,gloryese,serap38,birbuse,elifidil,matra,zerdalim,yagmurcuk, adını diger hatırlayamadı,gım,arkadaşlara gelsin:nazar::nazar::nazar::nazar:bu ameliyata karar vermek bile zor inşallah herkes istediği sonuçları alır.Hepinize sevgiler:KK16:

Bugün 8 günüm bitti.Allah'a şükür iyiyim.13.gün dikişlerim alınacak,kendim için yaptığım en büyük 3 şeyden biri de bu (diğeri kızım,diğeri özel)koca göbeğim den ve sarkmış memelerim den kurtuldum.Karnımdaki şişlik yavaş yavaş iniyor,memelerim dimdik inanamıyorum.Evin içinde ufak ufak yürüyüşler yapıyorum,haftaya koşuya başlarsam şaşmam:KK1:Karnımın üzerin de de memem de de ince bantlar var,pansuman oydu buydu yok.İlk 20 gün 1 ay doktor yapacakmış,bu da büyük şans.Bende şimdilik durumlar böyle, hepinize sevgiler

ilk günden iyi yoruldun işte neyse dikkat et,:KK6: serap da sende oldunuz ameliyatları terk ettiniz burayı:KK47:Olmaz kuşum yazın arada insanlar deneyimleriniz den faydalan sın......

Ay ablacım sen çok yaşa.Yok yok terketmek yok.Kızma sakın.Senin gibi bizler de burdayız.Doğru paylaşımlarda bulunmaya devam edeceğiz.Seni çok öpüyorum.İyi geceler..

evet yazdım arkadaşım,

Çok iyi yapmışsın arkadaşım.En kısa zamanda ben de tecrübemi aktaracağım.Artık bizler de sevgili Jelesec gibi birer örneğiz.Evet senin de dediğin gibi biraz şans da olması gerekiyor.Ama asıl önemli olan doktor seçimi.Allah işini iyi yapan doktorlarla karşılaştırsın herkesi.

X