Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

nasıl oldun canım? Ne zaman duş alabileceksin? Benim ameliyat yaza denk gelicek galiba yandım ben yandım :84: beni hamam da paklamaz artıkın :KK1: kokuş kokuş gezerim ortalıkta :KK1:
canım, dün dikişlerimi aldırdım, artık duş alabilirim. Desencim, yazı bekleme en geç mayıs gibi ol, ya da ekim'e bırak....yaz sıcağında üstelik izmir'de daha zor olur
Çok sağol arkadaşım.Olduk bitti şükürler olsun.Ogltkn'cim inan o kadar şanslıyız ki doktorumuz işinde hem çok titiz hem de inanılmaz kendinden emin ve güven verici.Aldığı eğitim bir yana kendini gerçekten çok iyi yetiştirmiş.Emindim doktordan ama yine de sorular oluyor insanın kafasında.Karnımı tam göremedim.Ama göğüslerim gerçekten çok güzel görünüyordu.Darısı tüm isteyen arkadaşların başına.Sevgiler.

serapçım, senin de herşeyin yolunda gidiyor olmasına çok sevindim canım. Ne mutlu ki Jelesec'ten sonra ikimiz de başarılı güzel ameliyatlar geçirdik. evet canım, kesinlikle çok şanslıyız...ben ayna karşısında kendime baktıkça, hem jelesec'e hem de Ercan Bey'e hayır duaları edip duruyorum..Aldığı paranın her kuruşunu sonuna kadar hak ediyor adam.
Sevgili ogltkn.Merhaba arkadaşım nasılsın? Gidişatın nasıl? Dikişlerini bugün aldırmışsın.Aldırırken acıdı mı? Göğüslerinde ödem var mı? Benim bugün beşinci günüm.Ağrılarım hafifledi.Benim karnım ve göğüslerim baya şiş.Dört gözle inmelerini bekliyorum.İnşallah incecik olmuşumdur.:KK1: Sevgiler..

Serapçım, kesinlikle incecik olmuşsundur :KK66: benim bugün 14. günüm. Şişlikler hala var ama azalmaya başladıklarını hissedebiliyorum. Dün dikişlerimi aldırdım. Dikişleri alırken ben birebir izledim, can acısı kaş aldırmadaki gibi... ince ince çekildiğini hissediyorsun ama ağrılı bişi değil...bantlarımı yeniledi, meme başı ve dik çizginin en alt kısmını tekrar bantladı. Ancak dik çizginin ortada olan kısmı bantsız. Dikişimi net bir şekilde görebiliyorum :) o da saç teli inceliğinde. Meme altında dikişin en alttaki bitim kısmına sürmek üzere bir ampül yazdı. günde bir kez bantın üstünden sürmemi istedi. Önümüzdeki hafta tekrar görüşelim dedi, iz geçirici silikon bant ve krem yazdı, haftaya görüşelim sonra onlara başlarız dedi. Herşey yolunda çok şükür. Darısı sıradaki arkadaşlara, önce Edber, sonra desendesen'e olsun (unuttuğum varsa affola)

Pazarlık yok senle çoooooook uğraştım :KK20:Hem hamam hem de yemek:KK4:canım sen sonuçların dan memnun sun ya inan bana yetiyor,maşallah daha çok yeni olmasına rağmen gördün inceledin ve beğen din:nazar: Bu işin en önemli kısmı bence,doktorumu da yediniz nazara gelecek bir şey değil o eller lazım:nazar:,böyle işinin hakkını sonuna kadar veren doktorlar her isteyenin karşısına çıkar inşallah

valla çok uğraştın arkadaşım, terapi gibi geldin sen bana :KK54: Haftaya yine kontrole gelicem ya o zaman bi yemek yiyelim diyorum ben, ben iyice iyileşince de hamam faslı yaparız. Valla doktorcuğumuza nazar mazar değmez bence:KK34:, adam meme konusunda uzman olmuş. Dün yine beni görmeden önce meme ameliyatındaymış, haftanın her günü ameliyatı var ve neredeyse bu ameliyatların %90'ı meme. Ben dün giderken, bir tanıdığım vesilesiyle ameliyat olduğumu öğrenip bana ulaşan bir bayan da benimle geldi.... o da meme küçültme aml. olmak istiyor..Ercan Bey Nisan'ın ilk haftasından sonraya gün verebilmiş en erken, öncesi hep doluymuş hiç boşluk yokmuş, düşünebiliyormusun kuşum, adamın başarı grafiği uçuyor:KK55:

Evet canım SGK karşılıyor. Bu aml.ın senin için tıbbi bir gereklilik olduğu yönünde rapor verilmesi halinde SGK karşılıyor. Kamu hastanelerinde ekstra bir para ödemiyorsun. İyi geceler...

teşekkür ederim cevabınız için
sırt ağrısı oluyor ve kambur duruyorum göğüsler yüzünden.:KK17:

valla çok uğraştın arkadaşım, terapi gibi geldin sen bana :KK54: Haftaya yine kontrole gelicem ya o zaman bi yemek yiyelim diyorum ben, ben iyice iyileşince de hamam faslı yaparız. Valla doktorcuğumuza nazar mazar değmez bence:KK34:, adam meme konusunda uzman olmuş. Dün yine beni görmeden önce meme ameliyatındaymış, haftanın her günü ameliyatı var ve neredeyse bu ameliyatların %90'ı meme. Ben dün giderken, bir tanıdığım vesilesiyle ameliyat olduğumu öğrenip bana ulaşan bir bayan da benimle geldi.... o da meme küçültme aml. olmak istiyor..Ercan Bey Nisan'ın ilk haftasından sonraya gün verebilmiş en erken, öncesi hep doluymuş hiç boşluk yokmuş, düşünebiliyormusun kuşum, adamın başarı grafiği uçuyor:KK55:

Canım, senin sonucun dan mutlu olman inan beni bir rahatlattı anlatamam.Her şeyin erken dönem olmasına rağmen çok güzel gidiyor:nazar:Benimki hani benim mezeler biralar diyor?Evet doktor konusun da ALLAH yüzümüze güldü,çok şükür. adamın sanal alem de adı reklamı yok ama çok hastası var tavsiye üzerine belli,ben den ona da :nazar:ellerine sağlık mutlu olacağımız ameliyatları gerçekleştirdi :KK3:

Canım, senin sonucun dan mutlu olman inan beni bir rahatlattı anlatamam.Her şeyin erken dönem olmasına rağmen çok güzel gidiyor:nazar:Benimki hani benim mezeler biralar diyor?Evet doktor konusun da ALLAH yüzümüze güldü,çok şükür. adamın sanal alem de adı reklamı yok ama çok hastası var tavsiye üzerine belli,ben den ona da :nazar:ellerine sağlık mutlu olacağımız ameliyatları gerçekleştirdi :KK3:

abime söyle, onlar için seni buraya getirmesi lazım...bizzat ellerimle hazırlıcam, gece çocukları uyutunca da yiyip içicez :))

Son düzenleme:
Elif idil,
Biliyorsun dün ben oradaydım ve büyük bir tesadüf sonucu senin de cuma günü, meme revizyonu için Ercan bey'de olduğunu öğrendim. Senin adına çok sevindim. İnan ki Ercan Bey'den alacağın sonuç ile çok mutlu olacağından eminim ben. Bizzat deneyimlemiş biri olarak gözüm kapalı herkese önerebileceğim bir hekim. Herşey gönlünce olur umarım.

Son düzenleme:
Elif idil,
Biliyorsun dün ben oradaydım ve büyük bir tesadüf sonucu senin de cuma günü, meme revizyonu için Ercan bey'de olduğunu öğrendim. Senin adına çok sevindim. İnan ki Ercan Bey'den alacağın sonuç ile çok mutlu olacağından eminim ben. Bizzat deneyimlemiş biri olarak gözüm kapalı herkese önerebileceğim bir hekim. Herşey gönlünce olur umarım.

Hiç şaşırmadım sonucun dan mutlu değildi :KK19:Bana demişti zaten karın germede düşünüyordu,hakkın da hayırlısı, ama doktorun pek sıcak baktığını zannetmiyorum başka doktorun yaptığı işi düzeltmeye pek yanaşmıyor :nazar:

merhaba,
ben dün ercan beyle görüşmeye gittim. 17 marta ameliyat günü aldım. bana verdiği fiyat 7 bin.bu fiyat beni çok zorlayacak sizler ne kadara ameliyat oldunuz?lütfen cevap yazın. bana neler tavsiye edebilirsiniz?

merhaba,
ben dün ercan beyle görüşmeye gittim. 17 marta ameliyat günü aldım. bana verdiği fiyat 7 bin.bu fiyat beni çok zorlayacak sizler ne kadara ameliyat oldunuz?lütfen cevap yazın. bana neler tavsiye edebilirsiniz?

Bende 7 mil oldum, canım ama benim lazer lipolizim de vardı bence iyi pazarlık et biraz daha inebilir

bana özelden adını soyadını yazarmısın ercan beye söylemek için.

Arkadaşım adımı söylemene gerek yok, forum dan 4 arkadaş DR ercan beye ameliyat oldu, 2 si oldu digerleri gün aldı sadece sevgili ogltkne arkadaşımız benimle gitti, sen anlat derdini indirim iste yardım cı olur mutlaka şans seninle olsun :KK16:

İstanbul Bağcılar Eğitim hastanesinde göğüs küçültme işlemlerini ücretsiz yapıyorlarmış.Bir tanıdık söylemişti araştırın derim.Benm ihtiyacım olmadığı için hiç araştırmadım.

diğer kişiler ne kadara ameliyat anlaştılar bilgin var mı? verdiğin cevaplar için teşekkür ederim

Elif idil,

merhaba arkadaşım.
öncelikle çok geçmiş olsun.mesaj yazacaktım ama siteye girmediğim için yazmadım kusura bakma,sana ve serapa çok geçmiş olsun ikiniz adına çok sevindim.iyi karar verdiniz,çok düşündünüz ve sonunda değdi,allah yardımcınız oldu ve sizi tebrik ederim.

tekrar geçmiş olsun....

X