Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

herkese merhaba ben sizi uzun zamandır takip ediyorum. İlk önce ameliyat olup kurtulanlara geçmiş olsun dilelerim.Ayrıca benim gibi kararsızlarada kolay gelsin. Ben meme küçültme ameliyatı olmayı çok uzun zamandır istiyorum ama 2 çocuğumu dünyaya getirmeyi bekledim şimdi 4,5 ay oldu emzirmeyi bıraktım ve artık sırt ağrılarım dayanılacak gibi değil. Artık vakti geldi ameliyat olmalıyım dedim ama bu sefer korkularım başladı ameliyat sonrası komplikasyonlardan, skar olmasından ve pişman olmaktan çok korkuyorum. Çok hahsas bi bünyem var 2. burun ameliyatımda
kaburgamdan 3 cm kesi ile kıkırdak alınmıştı göğüs üstünden, normalde ince çizgi olması gereken dikiş izi göğüslerimin büyüklüğü yüzünden şu an 2 cm genişledi. Ameliyat sonrası izlerde böyle olur diye ödüm kopuyo. Bide dr. var tabi kime yaptırmam lazım bilmiyorum birkaç dr. var aklımda A.Sakinel-T.Turan-T.Doğan bide E.Eryılmaz sizden rica ediyorum yardımcı olun yoksa kafayı yemek üzereyim.

Birde ellerinde dr lara ait ameliyat öncesi ve sonrası resim olan arkadaşlar varmı. ameliyat sonrası nasıl bi görüntü oluyo çok merak ediyorumm. benimle paylaşırsanız çok sevinirim. lütfen yardımcı olun

herkese merhaba ben sizi uzun zamandır takip ediyorum. İlk önce ameliyat olup kurtulanlara geçmiş olsun dilelerim.Ayrıca benim gibi kararsızlarada kolay gelsin. Ben meme küçültme ameliyatı olmayı çok uzun zamandır istiyorum ama 2 çocuğumu dünyaya getirmeyi bekledim şimdi 4,5 ay oldu emzirmeyi bıraktım ve artık sırt ağrılarım dayanılacak gibi değil. Artık vakti geldi ameliyat olmalıyım dedim ama bu sefer korkularım başladı ameliyat sonrası komplikasyonlardan, skar olmasından ve pişman olmaktan çok korkuyorum. Çok hahsas bi bünyem var 2. burun ameliyatımda
kaburgamdan 3 cm kesi ile kıkırdak alınmıştı göğüs üstünden, normalde ince çizgi olması gereken dikiş izi göğüslerimin büyüklüğü yüzünden şu an 2 cm genişledi. Ameliyat sonrası izlerde böyle olur diye ödüm kopuyo. Bide dr. var tabi kime yaptırmam lazım bilmiyorum birkaç dr. var aklımda A.Sakinel-T.Turan-T.Doğan bide E.Eryılmaz sizden rica ediyorum yardımcı olun yoksa kafayı yemek üzereyim.

Merhaba arkadaşım,hakkın da hayırlısı olur inşallah.Bu işe karar vermek zor ama asıl zoru doktor araştırması,yazdığın doktorlar dan iki tanesiyle bire bir görüştüm teoman beyle teknigi yüzün den anlaşama dım. Tugrul beylede hem teknik hem para konusun da ,anlaşamadım. teknik dediğim memeniz büyük ve sarkık T kesiyle toplanır dediler bende istemedim .Herşey gönlünce olsun

ben de ameliyatımı emzirmeyi sonlandırdıktan 4 ay sonra oldum. dikiş izinizin 2cm genişlediğinden bahsetmişsiniz, çok major bir genişleme bu, sebebi neydi ben anlayamadım

BURA DA ERCAN BEYE 2 KİŞİ YENİ AMELİYAT OLDU, BENDEN SONRA SONUÇ LARI ONLARIN DA ÇOK İYİ:KK8:sen ercan beyi nasıl buldun karnın nasıl

ben 42 yaşımdayım 19 yaşında oğlum 7 yaşında kızım var..diyet yaparak tam 26 kilo verdim bunun sonucunda göğüslerim çok kötü sarktı.çok mutsuzum fena sorun oldu benim için

ne yapabilirim t dikişi için korkunç görünüyor diyorlar direkt silikon taktırsam bu sefer büyük olacak lütfen deneyimlerinizi bana yazın akıl verin

ne yapabilirim t dikişi için korkunç görünüyor diyorlar direkt silikon taktırsam bu sefer büyük olacak lütfen deneyimlerinizi bana yazın akıl verin

İYİ AKŞAMLAR BENİM GÖGÜSLERİM BÜYÜKTÜ VE SARKIKTI,HEM DOKU ÇIKARTILDI BELLİ MİKTARIYLA DA YENİ ŞEKİL YAPILDI.Doktorla görüşün size ne yapılabilir yol gösterir

ben de ameliyatımı emzirmeyi sonlandırdıktan 4 ay sonra oldum. dikiş izinizin 2cm genişlediğinden bahsetmişsiniz, çok major bir genişleme bu, sebebi neydi ben anlayamadım[/

burun ameliyatım için sağ göğüs üstünden(kaburgadan yatay çizgi şeklinde yara izi oldu) yaklaşık 2 cm kıkırdak alındı,iyileşme sürecinde belki göğüslerimin büyüklüğünden yara izi dün üşenmedim ölçtüm 1,1 cm genişledi bu dönemde scarjel kullandım hatta bunların silikon olanları var yaralar için onu kullandım.Ameliyatı yapan dr.a karar verirsem yara izinide düzeltmesini istiyicem hiç hoş bir görüntü değil. Yakası az açık bişey giysem herkes buraya ne oldu diye soruyor. Birde sen nezaman ameliyat oldun ve kime şimdi memnun musun

Merhaba arkadaşım,hakkın da hayırlısı olur inşallah.Bu işe karar vermek zor ama asıl zoru doktor araştırması,yazdığın doktorlar dan iki tanesiyle bire bir görüştüm teoman beyle teknigi yüzün den anlaşama dım. Tugrul beylede hem teknik hem para konusun da ,anlaşamadım. teknik dediğim memeniz büyük ve sarkık T kesiyle toplanır dediler bende istemedim .Herşey gönlünce olsun[/QUOT

mesajıma cevap yazdığın için teşekkürler.Ben tuğrul beyle telefonla görüştüm benden önce mutlaka başka dr.larla görüş en son bana gel dedi. Ama anladığım kadarıyla maliyeti çok yüksekmiş. Ben bu hafta sonu için ilk önce teoman beyden sonra tuğrul beyden aynı gün için randevu alacaktım şimdi vazgeçtim :KK19: Sen ercan beye olmuştun galiba, ercan beyi anadolu yakasında olunca düşünmedim çocuklarım küçük biri 5 diğeri 1 yaşında zor olur diye, olmadı haftasonu Ercan beyden randevu alıyım. Sen ercan beye ameliyat olmuştun istediğin gibi oldumu.Bide ameliyatın ortalama maliyeti ne.Ben bütün gün bilgisayar başındayım artık sırt ve bel ağrılarımdan bıktım.:KK50:Nisan ayında ameliyat olmak istiyorum.Cevap verirsen sevinirim.

burun ameliyatım için sağ göğüs üstünden(kaburgadan yatay çizgi şeklinde yara izi oldu) yaklaşık 2 cm kıkırdak alındı,iyileşme sürecinde belki göğüslerimin büyüklüğünden yara izi dün üşenmedim ölçtüm 1,1 cm genişledi bu dönemde scarjel kullandım hatta bunların silikon olanları var yaralar için onu kullandım.Ameliyatı yapan dr.a karar verirsem yara izinide düzeltmesini istiyicem hiç hoş bir görüntü değil. Yakası az açık bişey giysem herkes buraya ne oldu diye soruyor. Birde sen nezaman ameliyat oldun ve kime şimdi memnun musun

anladım, ben de dün senin yazını okuyunca eve gider gitmez dikişlerimi kontrol ettim,esneme varmı diye... bence de ameliyatla birlikte eski yara izini düzelttir, ben olsam öyle yapardım. Benim bugün 17.günüm. Sonucumdan şu an için memnunum, ödemlerimin inip, memelerimin son şeklini almasını bekliyorum. Doktorum Ataşehir Memorial hastanesinden Ercan Karacaoğlu.

mesajıma cevap yazdığın için teşekkürler.Ben tuğrul beyle telefonla görüştüm benden önce mutlaka başka dr.larla görüş en son bana gel dedi. Ama anladığım kadarıyla maliyeti çok yüksekmiş. Ben bu hafta sonu için ilk önce teoman beyden sonra tuğrul beyden aynı gün için randevu alacaktım şimdi vazgeçtim :KK19: Sen ercan beye olmuştun galiba, ercan beyi anadolu yakasında olunca düşünmedim çocuklarım küçük biri 5 diğeri 1 yaşında zor olur diye, olmadı haftasonu Ercan beyden randevu alıyım. Sen ercan beye ameliyat olmuştun istediğin gibi oldumu.Bide ameliyatın ortalama maliyeti ne.Ben bütün gün bilgisayar başındayım artık sırt ve bel ağrılarımdan bıktım.:KK50:Nisan ayında ameliyat olmak istiyorum.Cevap verirsen sevinirim.

sevimlii, jelesec ile doktorumuz aynı olduğu için ona sorduğun soruyu ben de cevaplıyım canım...Ben şehir dışında yaşıyorum, ve dikiş izi ile ilgili başarısını jelesec arkadaşımızı daha önce görüp beğendiğim için (forum olarak toplanıp tanıştık) , yola değer diyerek kararımı Ercan bey'den yana kullandım. Ve benim de dikişim aynı jelesec gibi oldu. incecik, saç teli kadar. bu işin en önemli kısmı dikiş, doktor bir terzi gibi dikebilmeli bence...Benim ameliyatımdan haberdar olan bir tanıdığımda benim dikişleri gördükten sonra o da Ercan Bey'den meme küçültme için ameliyat tarihi aldı. ve üstelik o da şehir dışında yaşıyor. Yol bence çok sorun değil. Aklında olan tüm doktorlarla görüş, ve mümkünse hepsinin yaptıkları işlerin canlı örneğini görmeye çalış. Forumda bahsettiğin doktorlara ameliyat olan arkadaşlarımız var, onların paylaşımlarını da oku. Hakkında hayırlısı olur umarım.

[/QUOT

mesajıma cevap yazdığın için teşekkürler.Ben tuğrul beyle telefonla görüştüm benden önce mutlaka başka dr.larla görüş en son bana gel dedi. Ama anladığım kadarıyla maliyeti çok yüksekmiş. Ben bu hafta sonu için ilk önce teoman beyden sonra tuğrul beyden aynı gün için randevu alacaktım şimdi vazgeçtim :KK19: Sen ercan beye olmuştun galiba, ercan beyi anadolu yakasında olunca düşünmedim çocuklarım küçük biri 5 diğeri 1 yaşında zor olur diye, olmadı haftasonu Ercan beyden randevu alıyım. Sen ercan beye ameliyat olmuştun istediğin gibi oldumu.Bide ameliyatın ortalama maliyeti ne.Ben bütün gün bilgisayar başındayım artık sırt ve bel ağrılarımdan bıktım.:KK50:Nisan ayında ameliyat olmak istiyorum.Cevap verirsen sevinirim.[/QUOTE]

Selam evet ilk ben de telde görüşmüştüm,bana da aynı şeyi söylemiş ti görüş öyle gel diye,bu tercih meselesi canım ben iz potluk konusun da takıntılıyım meme altı dikişi zor iyileşiyor o yüzden ben elemiş tim parası da bana yüksek geldi.Evet doktorum Ercan bey,benim 4 ayım bitti,ve sonuç nerdeyse sıfır iz(meme halkasının kenarı hafif pembe,dikiş izlerim ten rengine döndü)doktorum dan çok memnunum ama bu inan haklı memnunluk.Kendini çok iyi geliştirmiş ve bütün yenilikleri takip eden abd bağlantısı olan bir doktor.Umarım gönlüne göre bir doktor bulur bütün sıkıntıların dan kurtulursun arkadaşım

X