Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Evet ya, hadi desendesen seni bekliyoruz,gel arkamızdan:KK4:Ha unutmadan EDBEER arkadaşımızın ki var 28 sinde geliyor alman yadan

geliyom geliyom çok fena gaza geldim kızlar; sınavı falan takmayıp olacam ameliyatımı. Barim Edber'den sonra sıramı kaptırmıyim :KK53:

kızlar ameliyattan sonra kaç gün raporlu oluyorsunuz, dikişleriniz kaç gün sonra alınıyor ve alınırken ağrınız oluyor mu

bir de tam olarak kendine kaç ayda geliyo göğüsler yani şişlikler felan ne zaman iniyor..
başınızı ağrıtıyorum affedin nolur ama ameliyat için ikna olmaya ihtiyacım var :KK50:

kızlar ameliyattan sonra kaç gün raporlu oluyorsunuz, dikişleriniz kaç gün sonra alınıyor ve alınırken ağrınız oluyor mu

bir de tam olarak kendine kaç ayda geliyo göğüsler yani şişlikler felan ne zaman iniyor..
başınızı ağrıtıyorum affedin nolur ama ameliyat için ikna olmaya ihtiyacım var :KK50:

Canım merhaba 1 hafta 10 gün yetiyor canım.Dikişler 1 hafta sonra alınıyor, kısa süren bir işlem hafif bir agrı yada korku diyelim oluyor. 1 2 ayda tam forumun da oluyor bende böyle gelişti

Canım merhaba 1 hafta 10 gün yetiyor canım.Dikişler 1 hafta sonra alınıyor, kısa süren bir işlem hafif bir agrı yada korku diyelim oluyor. 1 2 ayda tam forumun da oluyor bende böyle gelişti

canım tşk ederim bilgilendirdiğin için nisan başında patronum yurtdışına gidiyo bir haftalığına.. bende o zaman ameliyat olmayı düşünüyorum en azından bir haftada ameliyattan sonra izin kullanıp dinlenirim.. eğer imkan bulabilirsem (vakit anlamında) ankarada bir üniverste hastanesinde olmak istiyorum. ama olmassa devlet hastanesinde olcam umarım istediğim gibi bi sonuç alırım :18:

İnşallah canım, her şey istedigin gibi gelişir ve sonucların dan cok mutlu olursun:nazar:Haberlerini bekliyoruz

canım tşk ederim bilgilendirdiğin için nisan başında patronum yurtdışına gidiyo bir haftalığına.. bende o zaman ameliyat olmayı düşünüyorum en azından bir haftada ameliyattan sonra izin kullanıp dinlenirim.. eğer imkan bulabilirsem (vakit anlamında) ankarada bir üniverste hastanesinde olmak istiyorum. ama olmassa devlet hastanesinde olcam umarım istediğim gibi bi sonuç alırım :18:

Nisanda aml. olabilmek için biraz geç kalmışsın bence. Kamu hastanelerinde sıra var canım. Zaman kaybetmeden hastane ve doktorunu belirle , muayeneni ol. Bir an önce işlemlerine başla. Bana devlet hastanesinde en az dört ay sonra sıra gelir demişlerdi. ..

Kızlar birşey soracağım.
Sizin küçültmek istediğiniz göğüslerinizin bedeni,ölçüsü nedir?
Bende tam tersi göğüslerimin küçüklüğünden şikayetçiyim! :KK14:
Böyle küçültenleri görünce içim cız ediyor. :KK1: Bana verin azcığını bari. :KK37:

Nisanda aml. olabilmek için biraz geç kalmışsın bence. Kamu hastanelerinde sıra var canım. Zaman kaybetmeden hastane ve doktorunu belirle , muayeneni ol. Bir an önce işlemlerine başla. Bana devlet hastanesinde en az dört ay sonra sıra gelir demişlerdi. ..

canım ben aksarayda yaşıyorum küçük bir şehir çok fazla sıra olcağını düşünmüyorum ama haklısın en kısa zamanda kontrol olmya gitcem dra....

Kızlar birşey soracağım.
Sizin küçültmek istediğiniz göğüslerinizin bedeni,ölçüsü nedir?
Bende tam tersi göğüslerimin küçüklüğünden şikayetçiyim! :KK14:
Böyle küçültenleri görünce içim cız ediyor. :KK1: Bana verin azcığını bari. :KK37:

canım benim bedenim 100 yaşım 23 :KK1: yapım iri ama göğüslerim hem fiziki olarak hemde psikolojik olarak rahatsız ediyor beni...ben şahsen türk hava kurumuna bağışlamayı düşünüyorum benimkileri.. :KK52::KK52:olmayan sebeplensinn :KK9:

canım ben aksarayda yaşıyorum küçük bir şehir çok fazla sıra olcağını düşünmüyorum ama haklısın en kısa zamanda kontrol olmya gitcem dra....

Ankara'da aml. olmak istediğinizi yazmıştınız. Ben de Ankara 'da yaşıyorum ve önce devlet hastanesine gidip rapor almıştım. Bana en az 4 ay sıra var demişlerdi...

Doğal olarak biraz sıkıntılarım var.Sırtım ve karnım çok ağrıyor.Memelerimden yana bir sıkıntım yok.Umarım en kısa zamanda düzelirim.

Aman kuru kuru teşekkür olmaz canım:KK19:Bak Edbeer, cikolata, OGLTKNE yemek vallahi en çok onunla uğraştım o yüzden yemek :KK9:Sende boynerden, memişlere südyen.Ben çok uğraştım doktorumu bulmak için sizler hazıra kondu nuz.Ha jujuuu da var ona karar veremedim :KK16:

Canım Jelesec'cim senin gösterdiğin sabır ve iyi niyete memişlere bir değil bir kaç sütyen helal olsun.(Girişinden alıyorum nasılsa.:KK1:)

Allahıma binlerce şükürler olsun sağ salim atlattım bitti.Ozdynin de dediği gibi lohusa gibi dinlenme de sıra.Hepinizi çok öpüyorum..

vet evet lohusa gibi yatıcaksın..
:)

karın da olduğu için kendini hiç zorlama, dinlen..
işe başlayınca bugünleri ararsın :)
şaka bir yana cok cok geçmiş olsun, habrlerini bekliyoruz.

sevgiler[/QUOTE]

Vallahi karın olunca tuvaletin dışında kalkmak da yatmak da zor oluyor.Evet işi hiç düşünmek istemiyorum.Bol bol dinlenmek ve bir an önce iyileşmek tek derdim.Çok sağol ilgine teşekkür ederim.

haa haa delüüü...valla hamamlık oldum....yemekten vazgeç istersen gel beraber hamam keyfi yapalım :)

serapçımmm,
çok ama çok geçmiş olsun canım..atlattın hayırlısıyla...bol bol dinlenmeye çalış...
Ercan bey çizimler sırasında ne kadar çok güven veriyor değil mi? bende de aynı his olmuştu. Gözün aydın arkadaşım,iyice dinlen..

yemek mi hamam mı karar ver :))

Çok sağol arkadaşım.Olduk bitti şükürler olsun.Ogltkn'cim inan o kadar şanslıyız ki doktorumuz işinde hem çok titiz hem de inanılmaz kendinden emin ve güven verici.Aldığı eğitim bir yana kendini gerçekten çok iyi yetiştirmiş.Emindim doktordan ama yine de sorular oluyor insanın kafasında.Karnımı tam göremedim.Ama göğüslerim gerçekten çok güzel görünüyordu.Darısı tüm isteyen arkadaşların başına.Sevgiler.

keyifler nasıl bakalım :KK3:Serap da atlatmış hayırlısıyla:)

SERAP'cım çok geçmiş olsun canım. Güzel, başarılı bir ameliyat geçirdiğine sevindim. Göğsünden ve karnından ne kadar fazlalık alınmış bi bilgin var mı? Merak ediyorum acaba ne kadar çıkıyo yaklaşık olarak. Ayyy yazın ne kadar güzel olacaksın :KK16:

Selam desendesen.Canım ameliyatım yaklaşık yedi saat sürmüş.Yani odaya gelmemle birlikte.Benim göğüsler 90dyi şimdi 80d oldular.Biraz şekilleri küçük gibiler ama tabi net şekilleri görmem biraz zaman alacak.Sonra yine detay yazarım.Hepinize sevgiler..

Serap canım acık görünüyorsun selam, yorma kendini ağrılarının olması normal canım.:KK9: Barbi özdye, sanada selam senide gördüm :KK16:

Olmak isteyen çekinen arkadaşlar varsa düşünmeden olsunlar çok çekilmeyecek abartı bişey yok hepsine değer :)

X