Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Desendesen, naber canım iyimisin? Ben 6 kg verdim 1 haftadır tık yok:KK43: bakalım sporla hızlanır umarım.Öptüm seni:KK54:

oğlum iyi olursa ben daha iyi olucam. sen nasılsın canım? Bir süre sonra duraklamaya geçiliyor, bozmayıp devam edersen yine kilo verimi başlıyor.:KK4:

slm herkese. Cepten bi bakaym dedim. Sonra yine ugrarım. Cepten yazmak zor. Cok öptm hepnızı.

slm arkadaslar.ben 6 ay önce memekücültme ameliyati oldum tecrübelerimide paylasmisdim.suan cok memnunum yaptiricak ve yaptirmayi düsünenler hic tereddüt etmeyin süper bir rahatlik.eger o memeleri tasidigim kadar hamallik yapsaydim zengin olurdum:KK9:hepinize bol sans ve mutluluklar diliyorum

Ne güzel mutlu ve memnun olmanıza çok sevindim.

kızlar nasılsınız? Benim ufaklığın burnu tıkalı gibi sanki, şurup vericem şimdi. off inşallah hastalanmaz.

Ogltkn, canım ne güzel yazmışsın. Dediğin gibi bi bakmışız ben de sizler gibi yardımcı oluyorum, sorulara cevap veriyorum. İnşallah o günler de gelecek :KK16: Zaman çabuk geçiyor, bak atlattın bile canım. Yakınlarda olsan gelirdim yanına :KK31:

desencim, geçmiş olsun canım...umarım hastalanmaz ufaklık....onlara bişi olmasın..
uzaktayız ama olsun gönüller bir olsun canım öpüyorum.

Sevgili ogltkne nasılsın canım? bir sıkıntın yoktur umarım? Dikişlerin alındıgın da daha iyi olacaksın arkadaşım.
canım iyiyim çok şükür, c.tesi de dikişler alınacak kısmetse...hiç bişi değil de banyo yapmayı özledim :KK12:

bu arada barbie ozdy, jelesecten selamını aldım canım ...benden de sana sevgiler selamlar:KK16:

desencim, geçmiş olsun canım...umarım hastalanmaz ufaklık....onlara bişi olmasın..
uzaktayız ama olsun gönüller bir olsun canım öpüyorum.

canım iyiyim çok şükür, c.tesi de dikişler alınacak kısmetse...hiç bişi değil de banyo yapmayı özledim :KK12:

bu arada barbie ozdy, jelesecten selamını aldım canım ...benden de sana sevgiler selamlar:KK16:

Ay,sen kokmuş sundur 10 gündür canım ya seni hamam paklar:KK1:

Benim de ogltkn gibi sizlere güzel haberlerim var.Öncelikle hepinize selamlar.Sizlere uzun uzun yazmak,anlatmak istiyorum yaşadıklarımı ama biraz ağrım var.Karın baya zormuş.Salı sabahı erkenden hastaneye gittik.Beni hemen odama aldılar.Ameliyat kıyafetlerimi giydim ve beklemeye başladım.Sonra hemşire geldi kan aldı tahlil için.Ben de bir heyecan , ölüyorum korkudan.Canım annem,teyzem ve çok sevdiğim bir arkadaşım destek için yanımdalar.Hatıra olsun diye bir iki resim çektirelim derken kapı çalındı ve doktor içeri girdi.Çizimlerim yapılırken sohbetiyle ve esprileriyle beni rahatlattı Ercan Bey.Bir de üzerine şurup içince ver elini ameliyathane.Allahıma binlerce şükürler olsun sağ salim atlattım bitti.Ozdynin de dediği gibi lohusa gibi dinlenme de sıra.Hepinizi çok öpüyorum..

Ay hadi geçmiş olsun:nazar: konuştuk ama yazdıgını görünce,heyecanlandım.Her şey süper gider cok memnun olursun umarım.Bol bol dinlen seni öpüyorum:KK54:

Ay hadi geçmiş olsun:nazar: konuştuk ama yazdıgını görünce,heyecanlandım.Her şey süper gider cok memnun olursun umarım.Bol bol dinlen seni öpüyorum:KK54:

Çok teşekkür ederim ablacım.Eminim her şey çok güzel gidecek.Telefonda söyledim ama , tekrar çok teşekkür ederim Ercan Bey'e karar vermemde bana yardımcı olduğun için.Seni seviyorum.İyi geceler..:KK16:

kızlar meraba devlet hastanesinden heyet raporu aldığımız zaman ameliyat ücretini ssk karşılıyormuş peki heyet raporunu alıp üniversite hastanesinde ameliyat olsam yine ssk karşılar mı masrafları yoksa bıçak parası vs alırlar mı... açıkçası devlet hastanesinde olmaktansa üniversite hastanesinde olmayı tercih ederim...

kızlar meraba devlet hastanesinden heyet raporu aldığımız zaman ameliyat ücretini ssk karşılıyormuş peki heyet raporunu alıp üniversite hastanesinde ameliyat olsam yine ssk karşılar mı masrafları yoksa bıçak parası vs alırlar mı... açıkçası devlet hastanesinde olmaktansa üniversite hastanesinde olmayı tercih ederim...

X