Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

kızlar meraba devlet hastanesinden heyet raporu aldığımız zaman ameliyat ücretini ssk karşılıyormuş peki heyet raporunu alıp üniversite hastanesinde ameliyat olsam yine ssk karşılar mı masrafları yoksa bıçak parası vs alırlar mı... açıkçası devlet hastanesinde olmaktansa üniversite hastanesinde olmayı tercih ederim...

Çok geçmiş olsun arkadaşım. Umarım kısa sürede toparlanıp normal hayatına dönersin.Kendine iyi bak. İyi geceler...

Bu arada galiba sıra desendesende..

Çok geçmiş olsun arkadaşım. Umarım kısa sürede toparlanıp normal hayatına dönersin.Kendine iyi bak. İyi geceler...

Bu arada galiba sıra desendesende..

Evet ya, hadi desendesen seni bekliyoruz,gel arkamızdanHa unutmadan EDBEER arkadaşımızın ki var 28 sinde geliyor alman yadan

Arkadaşım üniversite hastaneleri de rapor veriyor. SGK ödüyor. Bıçak parası uygulaması yasal değil zaten. İyi geceler..

Çok teşekkür ederim ablacım.Eminim her şey çok güzel gidecek.Telefonda söyledim ama , tekrar çok teşekkür ederim Ercan Bey'e karar vermemde bana yardımcı olduğun için.Seni seviyorum.İyi geceler..

Aman kuru kuru teşekkür olmaz canımBak Edbeer, cikolata, OGLTKNE yemek vallahi en çok onunla uğraştım o yüzden yemek Sende boynerden, memişlere südyen.Ben çok uğraştım doktorumu bulmak için sizler hazıra kondu nuz.Ha jujuuu da var ona karar veremedim

Bugün herkes nasıl ? İnşallah hepiniz iyisiniz :)

Ogltkn

iyi haberlerini alıyorum,dikişler gidip duş alınca tam rahatlıycaksın :))
ay benim de o günlerim aklıma geldi :)İşe başlayınca daha rutine dönücek herşey, ameliyat olduğunu bile unutacaksın benim gibi...kolların nasıl oldu ? iş yerinde cok ağır dosya falan taşımamaya calış... gerçi benim kollarımda hiç ağrı olmadı, cok rahat hareket ettirdim ama,
10. gün marketten baya bi ağır torbalar taşıdım...bir tek o gece koltukaltım sızladı....dediğim gibi insan unutuyor ameliyat olduğunu, ama cok da unutmamak lazım :)
görüşmek üzere, sevgiler ,

Serap

senin ameliyatını daha sonra sanıyordum, cok geçmiş olsun canım ....olmuş bitmiş maşallah...
sağlık sıhhat haberlerini bekliycem, bak bitti görüyormusun ?

görüşmek üzere ,
Sevgiler

Allahıma binlerce şükürler olsun sağ salim atlattım bitti.Ozdynin de dediği gibi lohusa gibi dinlenme de sıra.Hepinizi çok öpüyorum..[/QUOTE]

vet evet lohusa gibi yatıcaksın..
:)

karın da olduğu için kendini hiç zorlama, dinlen..
işe başlayınca bugünleri ararsın :)
şaka bir yana cok cok geçmiş olsun, habrlerini bekliyoruz.

sevgiler

Ay,sen kokmuş sundur 10 gündür canım ya seni hamam paklar
haa haa delüüü...valla hamamlık oldum....yemekten vazgeç istersen gel beraber hamam keyfi yapalım :)

serapçımmm,
çok ama çok geçmiş olsun canım..atlattın hayırlısıyla...bol bol dinlenmeye çalış...
Ercan bey çizimler sırasında ne kadar çok güven veriyor değil mi? bende de aynı his olmuştu. Gözün aydın arkadaşım,iyice dinlen..

yemek mi hamam mı karar ver :))

Ogltkne nasılsın?Gögüsler nasıl?Anlat bakalım son durum ne yumuşama var mı ?
yok canım henüz farkedilir bi yumuşama yok, ara ara nadiren de olsa anlık sızlamalar ve meme başlarında hafif batmalar oluyor, onun dışında pek bi sıkıntım yok. Yarın da dikişler alınacak sonraki aşamayı hem konuşmuş olacağız Ercan bey ile...

Ozdycim, barbie cim,
duş almak şu anki tek isteğim...yıkanmak ne büyük lütufmuş bunu anladım :)
kollarımda ağrım yok canım, hatta hiç olmadı diyebilirim ama dikişleri kollamak adına kollarımı kullanmamaya çalışıyorum. Pazartesi günü iş başı...beni de tek düşündüren klasörler oluyor açıkçası...bakalım idare etmeye çalışacağım, hem 15. gün olacağı için benim için risk de teşkil etmezler belki..
çok öpüyor,sevgiyle kucaklıyorum..

Selam özdye cim bizleri de ,unutmazmış hayırlı arkadaşSenle telde arada konuşuyoruz her şey iyi gidiyor maşallah Seni öpüyorum canım

Pazarlık yok senle çoooooook uğraştım Hem hamam hem de yemekcanım sen sonuçların dan memnun sun ya inan bana yetiyor,maşallah daha çok yeni olmasına rağmen gördün inceledin ve beğen din Bu işin en önemli kısmı bence,doktorumu da yediniz nazara gelecek bir şey değil o eller lazım,böyle işinin hakkını sonuna kadar veren doktorlar her isteyenin karşısına çıkar inşallah

keyifler nasıl bakalım Serap da atlatmış hayırlısıyla:)

SERAP'cım çok geçmiş olsun canım. Güzel, başarılı bir ameliyat geçirdiğine sevindim. Göğsünden ve karnından ne kadar fazlalık alınmış bi bilgin var mı? Merak ediyorum acaba ne kadar çıkıyo yaklaşık olarak. Ayyy yazın ne kadar güzel olacaksın

Selam özdye cim bizleri de ,unutmazmış hayırlı arkadaşSenle telde arada konuşuyoruz her şey iyi gidiyor maşallah Seni öpüyorum canım

Slm canım,

Unuturmuyum hiç ? Ekim,sen,ben ve flz arka arkaya ameliyat olduk sayılırz....kasım-aralık dönemi :)(askerlik gibi oldu)
Bir dönem ameliyatla ilgili herşeyimizi paylaştık, yeni ameliyat olacakların ve olanların yaşadıklarını biliyoruz :) Şimdi de Şubat- Mart dönemi başladı :)))
Ara ara gelmeye çalışacağım yine de ...
hepinize sevgiler,

nasıl oldun canım? Ne zaman duş alabileceksin? Benim ameliyat yaza denk gelicek galiba yandım ben yandım :84: beni hamam da paklamaz artıkın kokuş kokuş gezerim ortalıkta

Canım ya, ne güzel yazmış sın, evet yeni dönem başladı, bunlar eskiyecek yenileri gelecek.Bende seni seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…