Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Selam canım, forumda paylaşımda bulunurken inan yaşadıklarımı olduğu gibi anlatmak, abartmadan ,süslemeden tecrübelerimi paylaşmak tek derdimdi .Ben doktor seçiminde çok zorlanmış ve çok doktorla görüşmüştüm, tesadüf doktorumun adını da GLORYE SE arkadaşımın yazdığı paylaşımda görüp listeme eklemiştim, bu arada okuyorsa ona sonsuz teşekkürler işini iyi yapan doktoru bulmamda bana yardımcı oldu.O yüzden burada doğru yönlendirme yapmadan paylaşım yapmaya devam edecegim.Benim bu iyi niyetimin altında bir şey aramayan tamamen iyi duygularla paylaşımda bulunduğumu anlayan tüm arkadaşlarıma sevgiler:KK16:

benden de sana sevgiler :)

Ben p.tesiyi bekliyorum cnm. Hem bandaj hemde drenler çıkartılacak.Sen nlsn zerdalim?

ohh drenler çıktımı gerisi kolayy :)) bnde iyiyim çok şükür bugün tam 26. günüm ve potluklarımda bile baya bi düzelme var tamamen geçmedi tabi ama artık eskisi gibi rahatsız etmiyorlar bende son gelişmeler bu şekilde :)) inşş hemencecik iyileşirizz :)

Merhaba arkadaşlar.Herkese selamlar.

Slm hanımlar,
Vakit yaklaştıkça heyecan artıyor, biliyorum...
inşallah ikiniz de sağlıklı geçirirsiniz bu dönemi...Serap sen kombine ameliyat olucakmışsın galiba, karın ameliyatı ile birlikte olucaksan, bize göre biraz daha yatman gerekebilir.. (Arkadaşım oldu o yüzden söylüyorum) İş yerinden izinlerini ya da raporunu ona göre almanı öneririrm, kendini zorlamana değmez, yat evde lohusa gibi, dinlen :)))

Edbeer canım seni hatırlamıyorum, sen de kombine ameliyat olacaksan nacizane aynı şeyleri senin için de öneririm.Gerçi herkesin yaşına, ağrıyı tolere etmesine göre değişiyor ama.. dinlenmekte fayda var, kendinizi zorlamayın.. keyfini cıkarın :) sonra cok mutlu olacaksınız çektiğiniz küçük sıkıntılara değecek :)))

Sevgiler

Çok saol arkadaşım inşallah bizler de ameliyatlarımızı başarılı şekilde olur , sizler gibi iyi ki olmuşuz deriz.Evet benim kombine ameliyat.Sevgili edbeerin de öyle.Benim ağrı eşiğim de düşüktür.Yani biraz canım tatlı.Aynen senin de dediğin gibi bol bol dinlenmek için uzun izin alacağım.Bu arada senin iyileşme sürecine maşallah.:nazar: Sana da sevgiler.

Jelesecim agrım yok cok sukur, cok ıyıyım. Kollarımı zorlamadan ayaktayım ufaklıkla oynayıp duruyoruz:)

Sevgili ogltkn.Nasılsın arkadaşım.Aman ufaklıklarla çok kendini yorma.Dikkat et göğsüne darbe alma.Vallahi inanamıyorum ameliyat olduğuna.Ya ne güzel oldun bitti darısı benim de başıma.Şekilleri , boyutu nasıl memnun musun?Yani tam senin istediğin gibi oldular mı? Dikişlerin sevgili Jelesec'inki gibi mi? Unutmadan hastane de herhangi bir ekstra ödeme çıkardılar mı? Kendine çok iyi bak sevgiler.

İltifat olsun diye söylemedim arkadaşım... sen kanatsız meleksin,herkese ablalık ettin, yol gösterdin, tek tek ilgilendin daha ne olsun ?

Bundan sonra benim süreçte de cok hızlı değişimler olmayacakmış..., Olağandışı bir şey olursa tabi ki paylaşacağım, bütün arkadaşlarımın senin ve benim gibi sorunsuz süreç yaşamalarını diliyorum...
Ben de seni öpüyorum, bundan sonra senin adın Melek Jeselec :)))

Sevgili Jelesec.Sen bu forumda ben de dahil birçok kişiye yol gösterdin.Hatta evini de açtın.Kendin bizzat benimle buluşup acabalarını sildin.Sana sonsuz sevgiler.Ozdynin de dediği gibi.Daha ne olsun arkadaşım.Tüm temiz kalbinle ve iyi niyetinle herkese yardım elini uzattın.Teşekkürler.

Nasılsın canım ? Toparlanmışsındır şimdiye kadar ?
Yarın mı acılacak bandajların ?
ozdycim, iyiyim cnm. Şimdilik bi sıkıntım yok. Yarın kalan son fazlalıklardanda kurtulcam inş. :)) cepten yazdıgım ıcın eksık yanlıs ya zıyo olabılırım. Yarın detayları yazıcm cok öptm

ohh drenler çıktımı gerisi kolayy :)) bnde iyiyim çok şükür bugün tam 26. günüm ve potluklarımda bile baya bi düzelme var tamamen geçmedi tabi ama artık eskisi gibi rahatsız etmiyorlar bende son gelişmeler bu şekilde :)) inşş hemencecik iyileşirizz :)
cok güzel zerdalım bı sıkıntın kalmamıs.inş.dedigın gıbı hızlıca ıyılesrz. Hersey cok güzl olck ınsallah. Öpyrm.

Çok saol arkadaşım inşallah bizler de ameliyatlarımızı başarılı şekilde olur , sizler gibi iyi ki olmuşuz deriz.Evet benim kombine ameliyat.Sevgili edbeerin de öyle.Benim ağrı eşiğim de düşüktür.Yani biraz canım tatlı.Aynen senin de dediğin gibi bol bol dinlenmek için uzun izin alacağım.Bu arada senin iyileşme sürecine maşallah.:nazar: Sana da sevgiler.

Sevgili ogltkn.Nasılsın arkadaşım.Aman ufaklıklarla çok kendini yorma.Dikkat et göğsüne darbe alma.Vallahi inanamıyorum ameliyat olduğuna.Ya ne güzel oldun bitti darısı benim de başıma.Şekilleri , boyutu nasıl memnun musun?Yani tam senin istediğin gibi oldular mı? Dikişlerin sevgili Jelesec'inki gibi mi? Unutmadan hastane de herhangi bir ekstra ödeme çıkardılar mı? Kendine çok iyi bak sevgiler.
serapcım, sekıl ve boyut tam ıstedgm gbı, ustu bandajlı old. Icın dıkıslerın hepsını göremedm. Yarın görcem. Onun dısında, hastaneye ekstra tek kuruş ödemedim cnm. Ins. Kısa zaman sonra senın de güzel hbrlerinı okucaz. Cok optm cnm.

Sevgili Jelesec.Sen bu forumda ben de dahil birçok kişiye yol gösterdin.Hatta evini de açtın.Kendin bizzat benimle buluşup acabalarını sildin.Sana sonsuz sevgiler.Ozdynin de dediği gibi.Daha ne olsun arkadaşım.Tüm temiz kalbinle ve iyi niyetinle herkese yardım elini uzattın.Teşekkürler.
serapcım, tam yazmak ıstedklerımı yazmıssın. Canım Jelesecım ıyıkı varsın. Cok öpyrm senı.

jelesec günaydın ve tekrar geçmiş olsun...
hızlı bir iyileşme sürecin olsun inşallah..

ameliyat sonrasını anlatmanı rica edeceğim senden eğer senin için zahmet olmazsa...
uyandığın andan itibaren neler yaşadın?....göğüslerin sargılımı...sargı için bazıları dikişlerin üzerine yapıştırılan bant var sadece diyor, seninki de öyle mi? dikişlerini gördünmü, potluk var mı? direnin varmıydı? dikişlerin alınacak mı? yoksa kendiliğinden eriyen dikiş mi? hadi nolur en ince detaya kadar anlat :)

Canım arkadaşım:KK16: daha dün gibi hatırlıyorum ne kadar endişelerin, vardı bak oldun bittin.Şimdi bizler sana soruyoruz bu soruları en kısa zamanda iyileşir süper görüntüye kavuşursun inşallah :nazar:Benim sürecim gibi baştan sona kadar her şeyin iyi gitsin arkadaşım :KK54:

Canım hadi artık sende kıdemli oldun.Çok sevindim iyi haberlerine:nazar:Hemencecik iyileşir süper memelere kavuşursun inşallah

Canım arkadaşım:KK16: daha dün gibi hatırlıyorum ne kadar endişelerin, vardı bak oldun bittin.Şimdi bizler sana soruyoruz bu soruları en kısa zamanda iyileşir süper görüntüye kavuşursun inşallah :nazar:Benim sürecim gibi baştan sona kadar her şeyin iyi gitsin arkadaşım :KK54:
Canım ya tam nostaljı oldu,tebessümle okudum kendı mesajımı. evet nekadar endıselıydım, atlattım cok sükür, darısı ısteyenlere olsun:) benım ve aml. Olan tüm arkadasların süreci senın gıbı ıyı olur ınsallah

Kızlar nasılsınız??

Ogltkn; canım nasılsın?? Ağrın sızın var mı? umarım hızlı bir iyileşme süreci geçirirsin, foruma giremesem de aklımdasın :KK9: öpüyorum çokk...

Bu arada ufaklığı nasıl idare ediyorsun, biliyorsun benimki 1,5 yaşında. Ben nası yapıcam kara kara düşünüyorum şimdiden, üzerime atlıyor devamlı. Ona sarılmadan nası duracağım diye içim içimi yiyiyor resmen. Senin yaşadığın tecbürebeler bana yol gösterici olacaktır mutlaka. :KK52:

ozdycim, iyiyim cnm. Şimdilik bi sıkıntım yok. Yarın kalan son fazlalıklardanda kurtulcam inş. :)) cepten yazdıgım ıcın eksık yanlıs ya zıyo olabılırım. Yarın detayları yazıcm cok öptm

canım hadi hayırlısı bakalım..
iyi haberlerini bekliyorum:)

Böyle vakit yaklaştıkça insan bir tuhaf oluyor biliyorum...Ama herşey yolunda gidecek endişelenme.. Özlem sürpriz yapıp öne geçti :) hatta 1 hafta bile oldu....bak herşey yolunda...
benim de korktuğum hiçbirşey başıma gelmedi cok şükür.. senin de öyle olacak :) think positive !
sevgiler

Sende durumlar nasıl canım? Sporcu sütyeni takıyor musun? Dikişlerin rahatsızlık veriyor mu? izlerin ne durumda? krem kullanıyor musun? iyileşme sürecini merak ediyorum, öptüm canım :KK9:

X