Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Canım bak şimdi hic acele etme ama dikişlerin acık görülebiliyorsa bende 1 aya yakın bant vardı,annen baksın acılma şişlik varmı diye.Potluk evet benim de takıntılı oldugum bir konuydu bu forum da okudugum ve gördüklerim tamamen gecmemiş, potluklarda beklersin gecmez se ufak bir işlem aldırırsın canım üzme tatlı canını

evet bnm dikişlerim açık görülebiliyor hergün pansuman yapıyoruz batikonla baktırıyorum sürekli anneme aman dikkat et bi değişiklik varmı diyorum doktorum potluklar geçecek dedi ama bilmiyorum cuma günü kontrolum var onada birdaha sormayı düşünüyorum bakalım ne diyecek ..

buarada söylemeden geçemicem baştan beri benim sürecimde olsun eskiye dönüp okuduklarımda olsun herkesin yanındasın gerçekten bu çok önemli burada birbirimize destek olmak morel olmak sen bunu en iyi yapanlardansın bunu yürekten söylüyorum Allah senden razı olsun ve hep yanımızda ol :))

Çok teşekkür ederim desteğin için.. umarım geçer, düzelir en kısa zamanda

bu süreci umarım güzel tamamlarız.. Rabbim yardımcımız olsun.. üzmeyelim kendimizi morelimizi yüksek tutmaya çalışalım inş sonunda bizde buarda çok güzel mesajlar paylaşıcaz ..Allah'ın izniyle..

Ay canım inan severek yapıyorum bunu,ben karar verdigim de doktorula ilgili kimseden bilgi alamamıştım,forumdan ve cok zor karar vermiştim. bende senin gibi gerildim nasıl olur dikişim acılırmı vs bircok şey şükür gecti bitti.Şimdi işallah sende atlatacak sın potluklar tam gecmesede azalıyor diye biliyorum.Gecmez se ve bu seni rahatsız ederse revizyon olusun canım

Jelesec arkadaşım Sende de açılma oldumu? Neler yaptın? Ben batikonlayıp bantlıyorum hep.. çok kötü gözüküyor ama

gerçekten öyle zamnlarda yalnız kalmak çok zor ama bu zorlukta Rabbim senin yanında olmuş ve sorunsz atlatmışşın darısı bizlerin başına:) bakalım revizyona gerek kalmaz inş ama kısmet tabii :)) en azından bnm sorunumun çözümü var revizyon gibi bunada çok şükür :)) yaa gerçekten iyiki bu form var ve burada buluşmuşuz bak bi sevindirik oldu içim anlatamam :)))

Vallahi cok dogru söylüyorsun doktorun adını bir arkadaş yazmıştı başka bir foruma adını not aldım,öyle başladı benim sürec allahıma bin şükür sorunum olmadı.İşallah kalmaz ama olduki gerekli oldu korkma ufak bir işlemmiş canım ay sen rahat ol sıkma canını

Arkadaşım ben yaşamadım sen ameliyat sonrası dinlendin umarım. ve dikkat ettinmi canım

Ne şanlısın.. Evet, dikkat ettim aslında canım antibiyotiğimi bitirdim, ilk 1 hafta dinlendim. Sgara da kullanmıyorum ama demek ki olucağı varmış.
İlk ameliyatımda yaşamadım böyle bir şey, bakalım çarşamba görüşmem var gerçi doktor geçer diyip yolluyor, pek bir şeyde yapmıyor.

çok şükür.. valla sağol inan içimi rahatlattın :))

Ya vallahi arkadaşım şans mı başka birşeymi bilmiyorum.Ay ben sigarayı cok iciyorum canım, ameliyat oldum 2 hafta icmedim ondan sonra yine devam evet evet olucağı varmış.Doktorunla sıkıntını paylaş canım

Canım sen nasılsın bana cok yardımcı oluyorsun sagol öptüm

Ne demek canım, aklına ne takılırsa sor, her zaman yardımcı olurum.
Artık ders çalışmaya başlıyorum ve haftasonu da dersaneye başlıyorum. Fazla giremesem de foruma arada bi göz atarım.

Herkese tünaydınlar.... Nasılsınız? Yeni aml. olmuş arkadaşların dikişleri için endişelendiklerini görüyorum. Bence endişelenmeleri için çok erken. Daha yeni aml. oldular. 1 ay sonra belirgin bir iyileşme görecekler. Erken dönemde endişelenip moralinizi bozmayın. Doktorlar tamamen iyileşme için 6 aylık bir süreyi öngörüyorlar. Bugün benim 38.günüm. Pembe izlerim dışında hiç bir sıkıntım kalmadı. Biliyorum ki zamanla bu izler solacak ve neredeyse görünmez olacak. Biraz sabır... Sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…