Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Selam canım allah kabul etsin okumanı hadi ol artık sende ameliyatını bekliyoruz

Selam canım allah kabul etsin okumanı hadi ol artık sende ameliyatını bekliyoruz

valla niyeti bozdum bütçe yetmesede bi arkadaş borç vereyim diyo özelde ol diyo bende borca girmek istemesem de herhalde alıcam artık bu arada haftaya cuma yada cumartesi istanbula gelicem

Çok mutlu oldum senin adına...Demek yaklaşık bir ay sonra yan yatmaya başlıyoruz, buna da çok sevindim. İnşallah darısı başımıza

ne guzel haberler ,cok sevındım Ozdy
her gecen gun bır oncekınden farklı bu ıste.
gecmıs olsun

tesekkurler bunlardan biri de benim:)
çok korkuyorum ama sırt agrıları, kıyafet secerken yasanan sıkıntılar, bayan meme diye anılmak çok kötü sırt bedenim 75, 75DD kullanıyorum.. memişler çok dikkat çekiyor.
Kurtulup iylesenlere çok imreniyorum.. umarım bir aksilik olmaz. hoş daha benim yaptırmam için önce bebeğimi daha sütten kesecem falan falan.. yinede karar vermek ameliyatın önemli bir bölümü di mi?

merhaba canım bende bekarım ve 1 şubatta ameliyat olucam ben devlet hastanesine gitmedim çünkü çok sıra var ve doktorunu seçemiyorsun diye birşey duydum üstelik sigorta için raporu herkese vermiyorlar ben izmir medical park hastanesine gittim ve eray hocayla görüştüm sağolsun bana fiyat konusunda çok yardımcı oldu sigortadan yararlanmamı sağladı ama özelde olduğum için illaki para ödüyorsun sen ne kadar verebilirsin bu ameliyat için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…