Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

selam kızlar eşimi anca gönderdim işe açtım bilgisayarımı. yaşasın biraz şenlenmiş burası yaaa kızlar hepinizi öpüyorum bugün giremem herhalde akşama kadar şimdi cuma okumasına gidicem gelince yine görüşürüz bursa da harika bi kar manzarası var yolda olanlara allah kolaylık versin öpüyoruuuuum :KK54::KK54:

Selam canım allah kabul etsin okumanı hadi ol artık sende ameliyatını bekliyoruz

Selam canım allah kabul etsin okumanı hadi ol artık sende ameliyatını bekliyoruz

valla niyeti bozdum bütçe yetmesede bi arkadaş borç vereyim diyo özelde ol diyo bende borca girmek istemesem de herhalde alıcam artık bu arada haftaya cuma yada cumartesi istanbula gelicem

Yoğun iş temposu nedeniyle ancak şimdi foruma göz atma imkanım oldu. Maatra'nın aml. ertelenmiş. Canı sağolsun. Bir süre daha heyecan ve gerginlik yaşayacak...

Benim 28.günüm. 2 gün önce kontrolüm vardı. Sağ mememde ters T nin birleşim yerinde toplu iğne arkası kadar bir yere batikon sürmemi söyledi. Bunun dışında durumum çok iyi. Son bir kaç gündür batma ve sızlamalar da kalmadı diyebilirim. Artık yan yatmaya da başladım. Bazen aml. olduğumu unutuyorum doğrusu. Doktorum bana artık memelerin bozulmaz, sana rahatsızlık vermediği sürece her şeyi yapabilirsin, zayıflasan da bozulmaz dedi ( gerçi ben 5-6 kilo vermek istiyorum). 15 gün sonra tekrar kontrole gideceğim.

Aml. kararım hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biri oldu benim için. Hatta geç bile kalmışım diye düşünüyorum. Hayat konforum çok olumlu yönde arttı. Sırt, bel ve boyun ağrılarım kalmadı çok şükür. Alışveriş keyfi de cabası...Özellikle kararsız ve korkan hanımlara tavsiye ederim. Aml. ağrılı zor bir operasyon değil... Sevgiler...

Çok mutlu oldum senin adına...Demek yaklaşık bir ay sonra yan yatmaya başlıyoruz, buna da çok sevindim. İnşallah darısı başımıza :KK52:

Dün 6. hafta kontrolüme gittim. Yara iyileşmem 6. haftanın önünde gidiyormuş,
bu nedenle doktor iz için bir krem ya da jel başlamadı. Meme başından aşağıya inen dikişler oldukça iyi durumda, zaten öncelikle de bu dikey inen dikişler iyileşirmiş. Benim ters t kesi olduğu için meme altı dikişlerimin iyileşmesini biraz beklemem gerekiyormuş....Kabarıklık ve kızarıklıklar İç dikişlerin uyumuyla ilgiliymiş.. Hergün duş ve bepanthene devam... 3 hafta sonra tekrar kontrol var :)

Bu arada yeni ameliyat olacak arkadaşlar var, ameliyat olana kadar cok zor bir süreç geçiyor, hepsine sağlık ve kolaylıklar dilerim...hepimiz bu heyecan ve korkuyu, endişeleri yaşadık...Bu süreç cok zor biliyorum ama inanın göz acıp kapayıncaya kadar geçiyor.

hepinize sevgiler

ne guzel haberler ,cok sevındım Ozdy
her gecen gun bır oncekınden farklı bu ıste.
gecmıs olsun

Dün 6. hafta kontrolüme gittim. Yara iyileşmem 6. haftanın önünde gidiyormuş,
bu nedenle doktor iz için bir krem ya da jel başlamadı. Meme başından aşağıya inen dikişler oldukça iyi durumda, zaten öncelikle de bu dikey inen dikişler iyileşirmiş. Benim ters t kesi olduğu için meme altı dikişlerimin iyileşmesini biraz beklemem gerekiyormuş....Kabarıklık ve kızarıklıklar İç dikişlerin uyumuyla ilgiliymiş.. Hergün duş ve bepanthene devam... 3 hafta sonra tekrar kontrol var :)

Bu arada yeni ameliyat olacak arkadaşlar var, ameliyat olana kadar cok zor bir süreç geçiyor, hepsine sağlık ve kolaylıklar dilerim...hepimiz bu heyecan ve korkuyu, endişeleri yaşadık...Bu süreç cok zor biliyorum ama inanın göz acıp kapayıncaya kadar geçiyor.

hepinize sevgiler

tesekkurler bunlardan biri de benim:)
çok korkuyorum ama sırt agrıları, kıyafet secerken yasanan sıkıntılar, bayan meme diye anılmak çok kötü:KK43: sırt bedenim 75, 75DD kullanıyorum.. memişler çok dikkat çekiyor.
Kurtulup iylesenlere çok imreniyorum.. umarım bir aksilik olmaz. hoş daha benim yaptırmam için önce bebeğimi daha sütten kesecem falan falan.. yinede karar vermek ameliyatın önemli bir bölümü di mi?

siteye yeni üye oldum... gögüslerimin büyüklüğünden dolayı sırt boyun ve pişik şikayetlerimden dolayı bende küçültme ameliytı olmayı düşünüyorum...kiloluyum ve bekarım görüntü kirlilğinden kendime bakamıyorum bu yğzden istiyorum...fakat sigorta ameliyatı karşılıyormu bilmiyorum özelde yaptırmaya maddi olanaklarım elverişli değil bu yüzden bilgilendirirseniz sevinirm beni...izmirden yaşıyorumm uygun şartlarda bilinen doktorlarda varsa tavsiyelere açığım...tşkler

merhaba canım bende bekarım ve 1 şubatta ameliyat olucam ben devlet hastanesine gitmedim çünkü çok sıra var ve doktorunu seçemiyorsun diye birşey duydum üstelik sigorta için raporu herkese vermiyorlar ben izmir medical park hastanesine gittim ve eray hocayla görüştüm sağolsun bana fiyat konusunda çok yardımcı oldu sigortadan yararlanmamı sağladı ama özelde olduğum için illaki para ödüyorsun sen ne kadar verebilirsin bu ameliyat için

X