Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Merhaba arkadaşım heyecanını ve korkunu anlıyorum, bende bu yoldan gectim umarım iyi doktor bulur ve sorunsuz bir sürec gecirirsin.Ben istanbuldayım doktor senin oldugun şehirde bilmiyorum yoksa o konuda da yardımcı olmak isterdim

çok teşekkür ederim.ben izmirde olmayı düşünüyorum.ama bana amaliyat zormu sonrası ağrılı acılımı onları anlatırsanız sevinirim

Kimse yokmu arkadaşlar ben çok heyecanlıyım ve korkuyorumda açıkcası.sizlerle konuşup rahatlayıp amaliyat olmak istiyorum...yardım edin.

Merhaba; ben de İzmir'deyim ama henüz doktorumu seçmiş değilim, bebeğimi yeni sütten kestim ve bekleme sürecindeyim şu an. Yaza kadar bu işi bitirmiş olmayı diliyorum. Senin heyecanın ve korkunu ben de yaşıyorum. İnşallah başarıyla atlatırız ameliyatımızı...Senin göğüs bedenin kaç şu an?

Merhaba; ben de İzmir'deyim ama henüz doktorumu seçmiş değilim, bebeğimi yeni sütten kestim ve bekleme sürecindeyim şu an. Yaza kadar bu işi bitirmiş olmayı diliyorum. Senin heyecanın ve korkunu ben de yaşıyorum. İnşallah başarıyla atlatırız ameliyatımızı...Senin göğüs bedenin kaç şu an?

İnşallah arkadaşım.benimde 1,5 yaşında oğlum var.en zor olanda onu kucağıma alamamak olacak.ama çok sıkıldım bunlardan biranönve olmak istiyorum.2 haftadaır araştırıyorum 2 doktora gittim hemn yapalım diyorlar.hatta biri bugün yapacaktı ama ben tatmin olmadım bu hafta izmir'e gelicem birde orda muayene olayım diyorum.göğüs bedenim 95 ama B:C:KK70:.....hangisi bilmiyorum.

İyiyim canım ama ilaçlarıma hala devam ediyorum, doktor bu ilaçlar bitecek dedi.
Aklıma gelmişken sorayım, bu ameliyattan ne kadar zaman sonra spora başlayabiliriz acaba?

canım bence 1 ay erken benim memelerin 2 ayda anca şişleri indi o zaman daha rahat yaparsın, bana doktor 1 ay sonra demişti ama ben tembelim o konuda

İnşallah arkadaşım.benimde 1,5 yaşında oğlum var.en zor olanda onu kucağıma alamamak olacak.ama çok sıkıldım bunlardan biranönve olmak istiyorum.2 haftadaır araştırıyorum 2 doktora gittim hemn yapalım diyorlar.hatta biri bugün yapacaktı ama ben tatmin olmadım bu hafta izmir'e gelicem birde orda muayene olayım diyorum.göğüs bedenim 95 ama B:C:KK70:.....hangisi bilmiyorum.

Benim sana tavsiyem acele etme doktor cok önemli

Benim oğumda 1,5 yaşında canım. Evet ne yazık ki en zoru o olucak, onu kucağıma alamamak, sarılamamak. Geçici bir süre için ama insanın aklına geldikçe canı sıkılıyor. Yapalım diyen doktor ne kadar ücret istedi? Göğüs bedenin için; göğüs altından sırtının ölçüsünü al, bir de göğsün üstünden ölçü al. İkisinin arasındaki fark cup oluyor.

Benim oğumda 1,5 yaşında canım. Evet ne yazık ki en zoru o olucak, onu kucağıma alamamak, sarılamamak. Geçici bir süre için ama insanın aklına geldikçe canı sıkılıyor. Yapalım diyen doktor ne kadar ücret istedi? Göğüs bedenin için; göğüs altından sırtının ölçüsünü al, bir de göğsün üstünden ölçü al. İkisinin arasındaki fark cup oluyor.

tamam canım saol.denizlide özel hastane 4.000,devlet hastaneside 1500 Tl istedi.devlet karşılamıyor.

canım benim 2500 ü buldu yattığım oda parasıda dahil.. doktorumun iyi olduğuna araştırmalarım sonucunda karar verdim ben ameliyattan sonra sana daha ayrıntılı bilgi veririrm şimdilik memnunum bende bu ameliayt için çok fazla para ödeyemeyeceğimi sigortadan yararlanmak istediğimi açık açık anlattım oda elinden geleni yaptı tahlillerim falan yapıldı şimdi ameliyat günümü bekliyorum umarım herşey yolunda gider ve kurtulurum seninde aklına ne takılırsa sorabilirsin her konuda yardımcı olmaya çalışırım..

mrb arkadaşım.senin göğüslerin kaç bedendi devlet karşılıyo onu merak ettim.

X