Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

günaydın canım senin ufaklık da olsa iyi olurdu cocuklarda beraber kaynatırdı.Artık birbuseyle ben bol bol yeriz sonra yag aldırırız

akşam eşimle konuştuk, istersen al beraber gidin diyor, ama yolculuk çok uzun olacak, bi de birçok aktarma yapmak gerekirse, dönüşte ağlama krizine girer gibi geliyo....getirmek de istiyorum aslında....ben de bilemedim :)

ekicim numaranı aldım görüşmek üzere internette resme gerek yok bence ben korkarım birebir görecegiz zaten

evet haklısın bende sevmem öyle zaten.. ne kadar güvenilir olduğunu da bilemem tabii. zaten eklesemde normal giyinik bir foto olabilir ancak ki onada gerek yok!!!

tamam canım.. mesaj atki bende seni kaydedeyim canımın içi..

getir canım ataşehir develi yaz bak cocuklar icin oyun odası güzel degişiklik olur zaten gidecegimiz diger doktor yakın sorun olmaz

ekimcim, cebini kaydettim..
ben hala özel mesaj gönderemiyorum buradan
cepten mesaj göndereceğim :)

ogltkn yeniden mesaj atarım sana önemli değil... bu arada forum kuralları diye bir başlık var orada geyikmerkezi diye bir forum oluşturulmuş oraya girip kendi kendine şiir falan saçma sapan birşeyler yazıp mesajlarını 100 e tamamlıyorsun. ben dün gece orada kendi kendime geyik yapıp tamamladım... vakit buldukça oraya girip bir iki satır yazarsan doldurabilirsin sende....

getir canım ataşehir develi yaz bak cocuklar icin oyun odası güzel degişiklik olur zaten gidecegimiz diger doktor yakın sorun olmaz

çocuklar güzel güzel oynarlar aslında...durr bakiim, son güne kadar bekleyeyim...kendimi çocukla yolculuğa hazır hissedersem getiriveririm...
en son otobüsle ist. bakırköye acıbademe gitmiştik..kbb dr. için...allahım dönüş yolunda otobüste ağlamaktan helak olmuştu....uykusu geldiği için....tutturdu kulağım ağrıyo kulağım ağrıyo...dr. aradım...bişi demediniz ama bu çocuk kulağım diye ağlıyor, bişi yoktu dimi diye sormak zorunda kalmıştım adama....risk büyük, cesaretim var mı bilmiyorum :)

Evet sanki zor olacakmış gibi geldi banada.. Bence yinede risk alma derim cnm.. Sen bilirsin. !!! İnsan istiyor yanımda olsun diye ama hava soğuk falan olur aman allah korusun .. Başka sefere yaza falan getirirsin. Aslında ben gece binerdim hep uzun yolculuklarda sabah inerkende oğluşum uyanırdı .. Öyle yapabilirsen öylede olur ...

yok canım ya cok uzak degil yeri getirsin ya dönüşte hareme bırakırız onu

Arkadaşlar ben aradım develiyi 10 a yer ayırttım cocuk odasını da hazırlıyorlar başlarına oyun ablası herşey okey yani

Jeselec canım
develikebap.com adresinden bakıyorum. Kahvaltı : 40,00 TL. ayrıca çocuklara ücret verilecekmi ?
Yoksa yalnızca 40 tl. mi vereceğiz.. Çocuklarada kahvaltı ücreti vereceksek bence çok pahalı diyecektim.
:44:

oyunbozanlık yapma canım ben konuştum 35 tl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…