Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

para vermemek icin tehtid sökmezde şöyle yaparım ben meme mi hic begenmedim ,oda düzeltelim dediginde meme kalsın siz karnımı para almadan yapın derim ay şaka şaka. Ogltkn e sıkı pazarlıkcı alır yanımıza gideriz

:KK70: hahaha :KK70: süper olur :KK70: evet bencede Ogltkn'i alır gideriz en iyisi :KK70:

Merhaba, inşallah sorunsuz bi ameliyat geçirir ve istediğin görüntüye kavuşursun. Ben de işin sgk olan kısmıyla ilgileniyorum. Sana rapor verdikleri halde hastaneyi beğenmediğin için seçimini özelden yana mı kullandın?? Yani hastanede bi sorun çıkmadı dimi?? Peki özelde ne kadar fiyat aldın?? onu da paylaşır mısın bizimle?? hangi şehirdesin?? çok mu soru sordum ne?? Ben de araştırma içerisindeyim de...

Evet bana rapor verdikleri halde özelde ameliyat olmak durumundayım. Rapor çok kolay çıktı. Muayene bile olduğum söylenemez.Sadece resimlerimi çektiler ve iki gün sonra kurul onay vermiş, rapor çıktı.4 ay sonra sıra gelir dediler ve ağır ameliyatlardan sayıldığını 4-5 gün hastanede yatırdıklarını da eklediler. Bir yıl kadar önce haşimato teşhisi konmasaydı üniversite hastanesinden rapor alıp ameliyatımı olacaktım.Haşimatoyu toparlayana kadar Sağlık Bakanlığı tam gün yasasını uygulamaya koydu. Böyle olunca da rağbet gören doktorların çoğu özele geçti. Ben Ankara'dayım. Bana rapor veren Atatürk hastanesi ülkenin en büyük ve en iyi teknik donanıma sahip devlet hastanelerinden biri. Ayrıca protokol hastanesi !.. Protokolden olmadığım ve de geçmişte yaşadığım olumsuz deneyimlerden dolayı bu hastaneyi tercih etmedim. Atatürk Hastanesini saymazsak 3 doktorla görüştüm. İlki Prof. Sühan Ayhan'dı. Kendisi Gazi Üniversitesinde hoca ama ameliyatlarını Mesa Hastanesinde yapıyor ve 9.000 Tl. alıyor.İkincisi Ankara Üniv. den Doç. Savaş Bey ( soyadını unuttum) . Bana rakam vermedi haşimato yüzünden zaten 6 ay beklemem gerekiyordu. En son Prof. Ruşen Kapucu ile görüştüm. O da Hacettepe'den ayrılmış.Bayındır Hastanesinde olursa 8.500 Tl., Arte Hastanesinde olursa 6.000 Tl.ye yapacağını söyledi. Arte hastanesinde yoğun bakım ünitesi olmadığı için fiyatının düşük olduğunu ve zaten bu tür ameliyatlarda yoğun bakım servisini kullanmadıklarını da ekledi. Her üç doktor da genellikle 1 gece yatırdıklarını söylediler.
Ben de başlangıçta SGK dan yararlanmayı istedim. Ancak doktor ve hastane personeli yakınlarım bundan vazgeçmemi salık verdiler. Son uygulamalardan sonra rapor alsanız dahi sıra bekliyorsunuz, doktorunuzu seçemiyorsunuz ve açıkcası ameliyatınızı kimin yaptığından emin olamıyorsunuz. Ayrıca Kasım ayı itibariyle pek çok özel hastanenin SGK ile olan anlaşmalarından plastik cerrahiyi çıkarmış olduklarını da eklemeliyim. Umarım yararlı olabilmişimdir.

Kızlar hadi bi yoklama alalım KİMLER GELİYOR...

1- Ben (birbuse)
2- Jeselec
3- OGLTKN
4- glorys
5- ekim
6- zenn ??? <gelecekmiydi hatırlayamadım>
7-
8-
9-
10-

adını hatırlayamadığım arkadaşlarım kusura bakmayın... Gelenler lütfen isimlerini yazsın !!!

geliyorummm:) mekan olarak da sıkıntı yok

cok sevindim geliyor olmana nasıl iyimisin, memnunmusun ,işallah hic sıkıntın olmamıştır. gögüslerinle ilgili şekilleri nasıl yada boşver geleceksin nasılsa görecegim.

cok sevindim geliyor olmana nasıl iyimisin, memnunmusun ,işallah hic sıkıntın olmamıştır. gögüslerinle ilgili şekilleri nasıl yada boşver geleceksin nasılsa görecegim.

ne de olsa gün sayıyoruz artık değil mi:) bir sıkıntım yok aslında detayları görüşünce konuşalım:) forumda bir ilki gerçekleştirmiyoruz değil mi vardır daha öncesinde de böyle tanışıp kaynaşanlar yani bu kadar kalabalık olarak tabi ki, yoksa kişisel tanışmalar var galiba.

1-2 gündür siteye giriyorum ama yazmıyordum birşeyler maşallah iyi kaynatmaşsınız bugün:)))) bu arada yeni arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza....

bugün arkadaşlarım geldi beni görmeye çok beğendiler yeni halimi (eğer beni memnun etmek için nezaketen abartmadılarsa)

19.günüm bugün. göğüs halkasının çevresindeki tüm kabuklar döküldü. meme ucundan aşağı doğru olan dikişlerinde yarısının kabukları döküldü. ençok kabuklanma potluk olan alt kısımda.
herhalde en son o kısım düzelecek. şişlik hala var özellikle kol altlarımdan sırta doğru. ameliyattan önce göğüs çevrem 98 cm. idi. ameliyattan sonraki ilk gün 102 cm. ve şu anda 98 cm.
yani 4 cm inmiş şişlik. bu arada 1-2 cm. aşağı indi göğüslerim ve yumuşamaya başladı. artık yürürken hafiften hopluyorlar.

öyle belirgin bir ağrı sızı vs.yok. biraz dikiş yerleri sızlıyor ve kaşınıyor ama dayanılmaz birşey değil. medikal sütyen baskı yapıyor sadece onun rahatsızlığı var. özellikle geceleri sütyenle yatmaya alışık olmadığımdan sinir bozucu oluyor. 20 gün daha dayanırsam kurtulucam inşallah bu sütyenden. işte son durumum bu...

1-2 gündür siteye giriyorum ama yazmıyordum birşeyler maşallah iyi kaynatmaşsınız bugün:)))) bu arada yeni arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza....

bugün arkadaşlarım geldi beni görmeye çok beğendiler yeni halimi (eğer beni memnun etmek için nezaketen abartmadılarsa)

19.günüm bugün. göğüs halkasının çevresindeki tüm kabuklar döküldü. meme ucundan aşağı doğru olan dikişlerinde yarısının kabukları döküldü. ençok kabuklanma potluk olan alt kısımda.
herhalde en son o kısım düzelecek. şişlik hala var özellikle kol altlarımdan sırta doğru. ameliyattan önce göğüs çevrem 98 cm. idi. ameliyattan sonraki ilk gün 102 cm. ve şu anda 98 cm.
yani 4 cm inmiş şişlik. bu arada 1-2 cm. aşağı indi göğüslerim ve yumuşamaya başladı. artık yürürken hafiften hopluyorlar.

öyle belirgin bir ağrı sızı vs.yok. biraz dikiş yerleri sızlıyor ve kaşınıyor ama dayanılmaz birşey değil. medikal sütyen baskı yapıyor sadece onun rahatsızlığı var. özellikle geceleri sütyenle yatmaya alışık olmadığımdan sinir bozucu oluyor. 20 gün daha dayanırsam kurtulucam inşallah bu sütyenden. işte son durumum bu...

MERHABA EKİM68.HOSBULDUK

cok cok gecmıs olsun gule gule kullan sende b zorlu surecı atlatanlardasın anlasılan.darısı bızım basımıza.benı de arkadas lıstene ekler mısın bende bakmak ısterım resımlere

gule gule kullan

para vermemek icin tehtid sökmezde şöyle yaparım ben meme mi hic begenmedim ,oda düzeltelim dediginde meme kalsın siz karnımı para almadan yapın derim ay şaka şaka. Ogltkn e sıkı pazarlıkcı alır yanımıza gideriz

hem pazarlığa gelirim hem de ameliyata ve çıkana kadar bakarım sana ben söz :)
bu arada serpme kahvaltı çok iyi bi seçim olmuş...bol bol yer, bol bol meme muhabbeti yaparız artık...

birbuse, cebini kaydettim canım :)

MERHABA EKİM68.HOSBULDUK

cok cok gecmıs olsun gule gule kullan sende b zorlu surecı atlatanlardasın anlasılan.darısı bızım basımıza.benı de arkadas lıstene ekler mısın bende bakmak ısterım resımlere

gule gule kullan

elbette eklerim senide. ancak resim eklemedim. inşallah sende en kısa zamanda bizim aramıza katılırız. sonuç ne olursa olsun bizler çok mutluyuz....

hem pazarlığa gelirim hem de ameliyata ve çıkana kadar bakarım sana ben söz :)
bu arada serpme kahvaltı çok iyi bi seçim olmuş...bol bol yer, bol bol meme muhabbeti yaparız artık...

birbuse, cebini kaydettim canım :)

günaydın canım senin ufaklık da olsa iyi olurdu cocuklarda beraber kaynatırdı.Artık birbuseyle ben bol bol yeriz sonra yag aldırırız

X