Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

aslında gelsen, şöyle iki lafın belini kırsak süper olur...

evet evet kesinlikle iki çocuktan ...yoksa öncesinde dümdüzdü karnım:KK9: demeyi çok isterdim de, ne yazıkkı her zaman biraz göbeğim oldu benim, ama şimdi rahatsız edecek kadar, belki süper mucizevi bi yöntemin vardır dukanın diye sordum :)
tembellikten mekik çekemediğim için, kolay yöntemler arıyorum...

Ya canım ben senin resimlerini gördüm.. Çok güzel bir bayansın ayrıca baya bi zayıfsın..
Sen ozaman beni görme olurmu :)))
Öptüm çok.

Herkeze tekrar merhaba buluşma mekanı ataşehir develi cocugu olan rahatlıkla getirebilir oyun odası süper hic sıkılmazlar. Saat sabah 10 gibi 35 tl serpme kahvaltı bol bol yani yer icer dedikodu yaparız saat sorunuda yok 2 3 saat takılırız.evet ne diyorsunuz okeymi kimler geliyor

Canım yaa okadar tatlısınki anlatamam..
Çok içten, çok samimisin.. İYİKİ VARSIN
SENİ ÇOKKKK SEVİYORUM...
Canımsınnn .... :KK54:

Şu avukat işine hala gülüp duruyorum :)) allah iyiliğini versin emi :)))) :KK1:

Herkeze tekrar merhaba buluşma mekanı ataşehir develi cocugu olan rahatlıkla getirebilir oyun odası süper hic sıkılmazlar. Saat sabah 10 gibi 35 tl serpme kahvaltı bol bol yani yer icer dedikodu yaparız saat sorunuda yok 2 3 saat takılırız.evet ne diyorsunuz okeymi kimler geliyor

:)) hehe eşime hiç sizden bahsetmedim.. Nasıl çıkacağım evden plan hazırlıyorum :KK70:
Bugüne kadar yalanda söylemedim.. Arkadaşlarla kahvaltı yapacağım desem yinede yalan söylememiş olurum dimi ama yaa :)
Yani kısacası BENNN Kısmetse BENNNN GELİYORUMMMMMM :)) :KK52:

Kızlar hadi bi yoklama alalım KİMLER GELİYOR...

1- Ben (birbuse)
2- Jeselec
3- OGLTKN
4- glorys
5- ekim
6- zenn ??? <gelecekmiydi hatırlayamadım>
7-
8-
9-
10-

adını hatırlayamadığım arkadaşlarım kusura bakmayın... Gelenler lütfen isimlerini yazsın !!!

Merhaba arkaslar bende karar verdim sonundakucultme
ye...17 aralikt randevum var..icinizde ethicada
ameliyat olan varmi yada duyan varmi:nazar:

canım yaa okadar tatlısınki anlatamam..
çok içten, çok samimisin.. Iyiki varsın
seni çokkkk seviyorum...
Canımsınnn .... :KK54:

şu avukat işine hala gülüp duruyorum :)) allah iyiliğini versin emi :)))) :KK1:

sende cok tatlısın ve samimisin .ya bende cok güldüm doktorları arada germek lazım degilmi ben geliyorum ve senin ufaklık geliyorsabenimkide geliyor

Merhaba arkaslar bende karar verdim sonundakucultme

Canım söyleyeceklerimi sakın yanlış anlama..
Ben bir hata yaptım ve araştırmadan ameliyat oldum.. Şimdi kafamı duvarlara vursamda çaresi yok..
Bak 17 aralık'da buluşma var.. Ben derimkiiiii !!!
Ameliyat olanları gör .. konuş.. öyle karar ver..
Veeee çok iyi araştır.. Sonradan asla dönüşü olmuyor :KK43:(( :KK43:

sende cok tatlısın ve samimisin .ya bende cok güldüm doktorları arada germek lazım degilmi ben geliyorum ve senin ufaklık geliyorsabenimkide geliyor

:)))))) canım benim yaaa :))))))))
Kötü kadın seniii :)) korkut sen doktorları korkut :)))

Tabiki getiriyorum canım.. Kıyamıyorumkiii ... üzülüyorum... onu ihmal etmiş hissine kapılıyorum bu yüzden gelmeleri daha iyi olur bence..
Nasıl olsa bize engel olmayacaklar..

merhaba arkaslar bende karar verdim sonundakucultme

allah kolaylık versin umarım sonuc sizi cok mutlu eder ismail büyük cayır birde ercan demirayı görmüştüm gerci bu doktorlar ataşehir ethicadaydı hepsine gidiyorlar diye biliyorum senin doktorun adı ne

Canım söyleyeceklerimi sakın yanlış anlama..
Ben bir hata yaptım ve araştırmadan ameliyat oldum.. Şimdi kafamı duvarlara vursamda çaresi yok..
Bak 17 aralık'da buluşma var.. Ben derimkiiiii !!!
Ameliyat olanları gör .. konuş.. öyle karar ver..
Veeee çok iyi araştır.. Sonradan asla dönüşü olmuyor :KK43:(( :KK43:
Canim ilgin iccin tskler....bende bulusmaya gelmek siterim tabi ama ikiz bebeklerim var tam bana yeri vesaati yazarmisin

Kusura bakmayin cepten yaziyorum anlamsiz yazilar vikabilir kusura bakmayin
:emir_bebek:

gel canım herzaman..

Ama ben derimki jeselec 'in peşini asla bırakma :d o mükemmel biri ve sana çok iyi yol gösterecektir.
Asla pişman olmayacaksın..

Kahretsin ki :KK43: ben onu sonradan tanıdım.. şükür kii :) en azından şimdi tanıyorum...

canım ya bence gec olsun güc olmasın iyi arkadaş olduk. Sagol canım güzel sözlerin icin .hem niye kahretsin karınlar var sırada pazarlık icin ogltkn, yi kesin alıyoruz yanımıza

Canim ilgin iccin tskler....bende bulusmaya gelmek siterim tabi ama ikiz bebeklerim var tam bana yeri vesaati yazarmisin

Kusura bakmayin cepten yaziyorum anlamsiz yazilar vikabilir kusura bakmayin
:emir_bebek:

Olsun canım önemli değil .. Ama şiddetle gelmeni tavsiye ederim..
Farzetkiiii alışverişe çıktın.. Yada evde sıkıldın gezmeye gidiyorsun.. Olmadı eşinle gel... Bizler sana yardımcı oluruz.
Sen nerede oturuyorsun canım ?

buluşma mekanı : ataşehir develi cocugu olan rahatlıkla getirebilir oyun odası süper hic sıkılmazlar. Saat sabah 10 gibi 35 tl

canım ya bence gec olsun güc olmasın iyi arkadaş olduk. Sagol canım güzel sözlerin icin .hem niye kahretsin karınlar var sırada pazarlık icin ogltkn, yi kesin alıyoruz yanımıza

Evet onlar var..
En azından onları birlikte yaptıracağız...
:)) Olmadı dr.u tehdit ederiz :))

evet onlar var..
En azından onları birlikte yaptıracağız...
:)) olmadı dr.u tehdit ederiz :))

para vermemek icin tehtid sökmezde şöyle yaparım ben meme mi hic begenmedim ,oda düzeltelim dediginde meme kalsın siz karnımı para almadan yapın derim ay şaka şaka. Ogltkn e sıkı pazarlıkcı alır yanımıza gideriz

X