Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ogltkn öyle heyecanlı anlatmışsın ki sanki senin yanındaymışım gibi oldum,işallah senin icin ne iyiyse olur cmartesi buluşmaya geliyorsun degilmi başka doktor görüşmemizde var acele etmek yok ben doktor doktor gezmek ten ölmüştüm

çok sağol desendesen...inşallah hayırlısıyla darısı başına

canım sana da günaydın....
evet canım, kısmetse buluşmaya geliyorum :)
hatta sabah okudum zenn de gelecekmiş....
tam bir buluşma olacak ...evet daha bir çok doktor görelim ve en son karar verelim :)

Yok yok artık bozmuyorum kabullendim herşeyi...
Walla aynen öyle yaptırır gezeriz paşa paşa..
Canımsın..
Eşime henüz söylemedim ama kısmetse kesin geleceğim. :)

Yok yok artık bozmuyorum kabullendim herşeyi...
Walla aynen öyle yaptırır gezeriz paşa paşa..
Canımsın..
Eşime henüz söylemedim ama kısmetse kesin geleceğim. :)

gel ya eşin birşey demez kız kıza gezecegiz de. benim mini karın kesin, memeler yukarı cıkınca orası cok gözüme battı doktorum cok az izle halleder gibime geliyor daha konuşmadım bakalım

gel ya eşin birşey demez kız kıza gezecegiz de. benim mini karın kesin, memeler yukarı cıkınca orası cok gözüme battı doktorum cok az izle halleder gibime geliyor daha konuşmadım bakalım

Yok yok gelcem merak etme.. Bir aksilik çıkmasa bari..
Arabam bozuldu yaa eğer hafta sonuna kadar araba yapılmazsa nasıl geleceğim bunuda düşünüyorum ((
1 otobüsle geliniyormu ? yol tarifi edersiniz artık.. Jeselece cnm. olmadı ararım seni...

canım gel bana evi biliyorsun bende araba, var kullanamıyorum olmadı sen kullan, beraber gideriz yada sen meci köy den ümraniye ye araca bin eşimle ben seni alırız eşim bırakır bizi.

xxxxxx

Kızlar merhaba..
C.tesi günü ESTEWORLD / Op. Dr. Ahmet Torkut bey ile görüşmeye gittim.
Kendi hastası olmamama rağmen beni muayene etmesi ve beni bilgilendirmesi çok hoşuma gitti.
Çok içten, samimi bir beyefendi .. Bir okadarda kibar...Sanki kendi ailemden biri..
Yeni ameliyat olmak isteyen kişiler Ahmet bey ile görüşürlerse fikirleri değişebilir. .. Tek kelime ile mükemmel bir doktor.
Doktor arayanlar için bir fikir vermek istedim..

Son düzenleyen: Moderatör:
canım gel bana evi biliyorsun bende araba, var kullanamıyorum olmadı sen kullan, beraber gideriz yada sen meci köy den ümraniye ye araca bin eşimle ben seni alırız eşim bırakır bizi.

Hımm.. tamam o güne kadar bakalım belki yapılır araba onla gelirim .. Olmadı senin dediğin gibi yaparım..
Tamam cnm. teşekkür ederim yaa canımsın..
öptüm cok

Günaydın canım arkadaşlarım nasılmış bugünnn ???

Öptüm hepinizi..

heyacandan ve korkudan ölmek üzereyimmmmmmmmmmm
Allahtan bir aksilik cıkmazsa 14 Aralık'ta Dr. Tuğrul beyle ameliyat randevum var ......
Bir sonraki buluşmada inşallah ben de olacağım...
hepinizi öpüyorum

Allahtan bir aksilik cıkmazsa 14 Aralık'ta Dr. Tuğrul beyle ameliyat randevum var ......
hepinizi öpüyorum

AY seni cok iyi anlıyorum başarılı bir amaliyat olacagına eminim bende görüşmüştüm kendisiyle 1 saate yakın konuşmuştum ordan cıkıp teoman beye gitmiştim.Sonucun muhteşem olması dilegiyle bende seni öpüyorum

hepinizi öpüyorum

Ayyy ablacığım son 1 günün kaldı....
Çok heycanlı yaaa :)) wallahi bende heycan yaptım Hadi hayırlısı olsun...
Çokkkk güzel olacak çoookk. öptüm çok.

birbuse, cebini bana özelden gönderebilir misin? Buluşma günü için yanımda olsun....Hatta mesaj gönderebilen herkes cebini yazsın..o gün ihtiyacımız olabilir.
ozdy, şimdiden çooook geçmiş olsun...Darısı başıma inşallahhhh
jelesec, müdürüm var arayamıyorum....ama aklımdasın..hergün konuşmak alışkanlık yaptı...bugün yokluğunu hissediyorum..mucks...
desendesen, ben de şöyle 3-5 kilo versem istiyorum aslında...özellikle karın kısmından....dukan bana uyar mı?.....sitesinde ideal kilomu hesaplatınca şuanki kilom çıktı..ve bu yüzden bana bi program vermedi dukan amca...sen anladığım kadarıyla diyetin tüm detaylarına hakimsin, benim neler yapmam lazım?

ŞİMDİ biner otobüse yanına gelir seni ıssırırım boyun uzun kg yok dukan amcam kg iyi demiş dalgamı geciyorsun biraz göbegi varmış oooo göbek 2 cocuk dan olmasın

OGLTKN sen haremden ümraniye münübüslerine bin cok yakın mesafe ben alayım seni beraber gideriz kadıköyden eşim ters olur dedi yine sen bilirsin canım gönder şu müdürü

ŞİMDİ biner otobüse yanına gelir seni ıssırırım boyun uzun kg yok dukan amcam kg iyi demiş dalgamı geciyorsun biraz göbegi varmış oooo göbek 2 cocuk dan olmasın

aslında gelsen, şöyle iki lafın belini kırsak süper olur...

evet evet kesinlikle iki çocuktan ...yoksa öncesinde dümdüzdü karnım demeyi çok isterdim de, ne yazıkkı her zaman biraz göbeğim oldu benim, ama şimdi rahatsız edecek kadar, belki süper mucizevi bi yöntemin vardır dukanın diye sordum :)
tembellikten mekik çekemediğim için, kolay yöntemler arıyorum...

Tabiki canım hemen yazıyorum.
Birde şu diyet kısmını nerede takip ediyorsunuz. Banada söylermisiniz bende geleyim o siteye....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…