Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

annem zamanında çok rahatsızlıklar geçirdiği için ablamda bende ameliyat olduğumuzu annemden gizledik... ona hep sonradan söylüyoruz heyecanlanmasın diye... zaten uzakta olduğu için hep merak ediyor bizleri.... beni aradığında sesimi iyi duymazsa ertesi gün atlayıp geliyor İstanbula... o yüzden o pek tecrübeli değil bu konuda... kendisi genç yaşlardan itibaren 10 ameliyat geçirdi ve erken teşhisle kanseri yendi... bu yüzden bizim ameliyatlar biraz keyfi olduğundan azıcık kızıyorda bize...ama bakıyorki böyle mutluyuz oda mutlu oluyor işte...

cok gecmiş olsun anneniz umarım iyidir şimdi.Benim annemde hala söyleniyor ne gerek vardı diye anneler böyle dayanamıyorlar

Merhaba cnm, mekan bellı mı? senın oglun kac yasındaydı?

canım benimki 2,5 yaşında canavar ele avuca sıgmıyor. birbuse arkadaşımızında var oda 5 yaşında eger cocuklar gelirse ataşehir sahan yada develi var oyun odası var ablalar ilgileniyor bırakırız oraya rahat rahat otururuz

selam ogltkn naber nasılsın 17 si kahvaltı bana uyar oh kalabalık şöyle güzel kahvaltı yapalım

selam canım benim,
sabahtan müdürüm gelişiyle bu saate kadar bi koşturmaca vardı yoksa arayacaktım seni....evet şöyle kalabalık kadın kadına bol kahkahalı bir kahvaltı olur umarım...sen nasılsın? ercan beyi ne zaman görcen bi daha? benden önce görecekmisin? bu arada ben mail attım ona, henüz cevap yazmamış...

ekim68, anneni çok iyi anlayabiliyorum..Benim de eşimin annesi aynı süreçlerden geçti...çoğunluğunda bende ona eşlik ettim hatta...ona meme küçültme istediğimi söylediğimde, buna çok şaşırdı. çünkü kendisi bir memesinden kanser yüzünden olmuş, diğerini de mecburiyetten küçültmek zorunda kalmıştı..onlar için hayat çok farklı anlamlarla yüklü, ve bizim takıldığımız detaylar anlamsız...memen var mı, ve sağlıklı mı? şeklinde düşünüyorlar haklı olarak. Onun gözünden baktığımda ona hak vermiyor da değilim açıkçası...

sevgili ogltkn ben iyiyim canım, evet yarın gidecegim sorunum yok diye, bir iki gün salladım bantlara veda edecegim artık. cokda alışmıştım ayrılmak zor olacak

sevgili ogltkn ben iyiyim canım, evet yarın gidecegim sorunum yok diye, bir iki gün salladım bantlara veda edecegim artık. cokda alışmıştım ayrılmak zor olacak

bence yeni hallerine alışman daha kolay olacak...en zor dönemde üstlerinin kapalı olması + bi avantaj bence.
jeleseciğim darısı başıma inşallah

Son düzenleme:
bence yeni hallerine alışman daha kolay olacak...en zor dönemde üstlerinin kapalı olması + bi avantaj bence.
jeleseciğim darısı başıma inşallah

sen baya kücük yaptır bunlar bana hala büyük geliyor 75 iyi sana zaten zayıfsın.benim tek şikayetim bu. dogru canım bantlarla aramda müthiş bi bag oluştu en kötü günlerimde yanımdalardı.

ok o zaman son duruma gore yıne haberlesırız, tşk.ler

belkide şiş oldukları için öyle geliyordur sana...daha dur 1 ay bile olmadı, çok önceki yazılardan hatırladığım farkedilir bi küçülme olduğu...
ben de küçük istiyorum....elimde fotografla gitçem sanırım...bukadar yapabilirmisiniz diye sormak için:)
glorys sen de gelebilecek misin buluşmaya?

Bebetoo;
canım, kaç kilo vermen gerekiyor??Bizim forumumuz var bir incele istersen

Ne kadar verirsem o kadar iyi :) zaten ameliyattan önce istediğim kadar küçülsün diye göğüsler ( orantısız durmaması için) diyet yaptım ameliyat olanak kadar takribi 9,5 kilo verdim :=) son zamanlarda dikkat etmediğim için çok almıştım birden şimdi iyi görünüyorum :) Sadece biraz yanlarım var şu can simidi dedikleri şey uzun yıllar hep düşük pantolon giyimekten oldu bıraktım şimdi ama biraz geç oldu. Hedefim onları da vermek abartıyor muyum bilmiyorum ama bu yüzden bi 6 -7 kilo versem daha iyi olur diye düşünüyorum. Sizde öyle bahsedince merak ettim şu diyeti. Sizin formunuz nerde ki canımm :S

evet canım doktorumda bugün yine daha erken son halleri bu degil diyor. bekleme süresi ben önceki südyenimi götürmüştüm sıgacak o südyene zamanla dedi bakalım

arkadaşlar bir fikrim var!!!

ameliyat olanlar buluşmaya geldiğinizde ameliyat öncesi göğüslerinizi belli eden bir fotonuz var ise yanınızda getirinde ÖNCE/SONRA kıyaslaması yaparız:)))))

arkadaşlar bir fikrim var!!!

ameliyat olanlar buluşmaya geldiğinizde ameliyat öncesi göğüslerinizi belli eden bir fotonuz var ise yanınızda getirinde ÖNCE/SONRA kıyaslaması yaparız:)))))

ekimcim benim memeler dogum ve emzirmeden sonra cok büyük ve o kadar sarkıktıki inan eşimin yanında südyensiz durmuyordum.o halimle cıplak resmim yok nasıl olur bilmiyorum

ekimcim benim memeler dogum ve emzirmeden sonra cok büyük ve o kadar sarkıktıki inan eşimin yanında südyensiz durmuyordum.o halimle cıplak resmim yok nasıl olur bilmiyorum

arkadaşım erotik foto demedim:)))) yani üstünü saran bir kıyafetle veya mayo bikini olabilir

arkadaşım erotik foto demedim:)))) yani üstünü saran bir kıyafetle veya mayo bikini olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…