Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

12 gün oldu hala kocamanlar nasıl 80 beden bunlar anlamadım senin ne kadar oldu nasıl şekilleri

85 c idi şimdi 85 b'ye sığıyorlar, gerçi o 85c'ye aslında sığmıyorlardı, her taraftan çıkıyorlardı, tam bedenim o değildi
şimdi 85b'ye böyle hiçbir taşma olmadan düzeltme yapmadan güzel güzel sığıyorlar
ne büyük keyif ne büyük rahatlıkmış, ama şimdi yanları şiş resmen anlayabiliyorum, gerçi çok da küçülürlerse de üzüleceğim bir yandan alışmışım da:)

işin komik tarafı da şu, biraz kiloluyum abartı olmasa da göbeğim var, göğüslerimden göremiyormuşum mutlu mesutmuşum:))) şimdi bildiğin göbeğimi görüyorum ve fena taktım:)

Son düzenleme:
Merhaba canım... Evet çok kötüydü ve birdaha oraya gitmeyi düşünmüyorum. Bende senin gibi düşünüyorum. İnsan yaptığı şeyin arkasında olmalı, böyle davranarak eline ne geçecek bunuda anlamış değilim. Eğer adam gibi davranmış olsaydı kesinlikle karın ameliyatımı orada olacaktım ancak göğüs ameliyatımı orada olduğuma okadar çok pişmanım keşke zamanı geri alabilme şansım olmuş olsaydı :KK43: neyse artık önemsemiyorum. Benim hatam.. :KK43: Ünlü diye iyidir sandım :KK43: cahillik etmişim.. Yazık bana...

Bu davranış şeklini kimlere nasıl bildireceğim konusunda bilgim yok.. Eğer biliyorsan bana söylermisin ?? elimden ne gelirse yapmaya hazırım. :KK43:

Teşekkür ederim canım. Kendine iyi bak..

BirBuse merhaba,
Öncelikle bu davranış şeklinden dolayı hastane yönetimine şikayet edebilirsin, hatta sinirlerin kaldırır mı bilmiyorum ama bir daha gidersen doktora ses kayıt cihazı filan bile götür derim, eğer yapabilirsen resmen elinde kanıt olur, ama ilk aşamada kesinlikle hastane yönetimine şikayet et!

85 c idi şimdi 85 b'ye sığıyorlar, gerçi o 85c'ye aslında sığmıyorlardı, her taraftan çıkıyorlardı, tam bedenim o değildi
şimdi 85b'ye böyle hiçbir taşma olmadan düzeltme yapmadan güzel güzel sığıyorlar
ne büyük keyif ne büyük rahatlıkmış, ama şimdi yanları şiş resmen anlayabiliyorum, gerçi çok da küçülürlerse de üzüleceğim bir yandan alışmışım da:)

işin komik tarafı da şu, biraz kiloluyum abartı olmasa da göbeğim var, göğüslerimden göremiyormuşum mutlu mesutmuşum:))) şimdi bildiğin göbeğimi görüyorum ve fena taktım:)

canım ne kadar oldu sen ameliyat olalı ne zaman kücülmeye başladı

birbuse merhaba,
öncelikle bu davranış şeklinden dolayı hastane yönetimine şikayet edebilirsin, hatta sinirlerin kaldırır mı bilmiyorum ama bir daha gidersen doktora ses kayıt cihazı filan bile götür derim, eğer yapabilirsen resmen elinde kanıt olur, ama ilk aşamada kesinlikle hastane yönetimine şikayet et!

canım hastane o adamın zaten neyi kime şikayet edeceksin

Yazdıkların beni duygulandırdı eminim sende benim yaptıgımı yapardın canım.cuma kaybolma yollarda dikkat et

Merhaba canımmm... Evet kesinlikle yapardım. Yardımcı olmayı çok severim.. Yinede allah muhtaç etmesin canımın içi...
Yok yok inşallah hayırlısıyla geleceğim. Navigasyon'a adresi girer gelirim merak etme bitanem sen...
Çookkk öptüm çok seniiii....
İyiki varsın canım... Kendine çok iyi bak...

Sana dair bir şeyler yazmak istedim, İlham bekledim.Gelmedi… Gönlüme tek kelime inmedi.... Zorladım kendimi, yokladım zihnimi... Bana mısın demedi! “Sevgi” dedim, devamını getiremedim “Hasret” dedim, çok sıkıldım, boş verdim... Durdum, kapattım gözlerimi, Sitem ettim gönlüme; “bu kadar mı?” dedim. Gönlüm dile geldi: “ zorlama” dedi, “beni zorlama” Sözün bittiği yerdeyimmmmmmmmmmmmmmmmmm♥ ♥

BirBuse merhaba,
Öncelikle bu davranış şeklinden dolayı hastane yönetimine şikayet edebilirsin, hatta sinirlerin kaldırır mı bilmiyorum ama bir daha gidersen doktora ses kayıt cihazı filan bile götür derim, eğer yapabilirsen resmen elinde kanıt olur, ama ilk aşamada kesinlikle hastane yönetimine şikayet et!

Hastane onun ama kimi kime şikayet ederim bilmem ki ???
Tekrar gidersem mi bunu düşünmek bile istemiyorum. :KK43: okadar kötü hissettimki kendimi ogün düşünmüyorum bile gitmeyi... Ama ulu orta heryerde bana yaptıklarını anlatacağım.
Cuma günü başka bir dr. muayene olacağım eğer birşey varsa kiiii < inşallah yoktur> Görsün neler yapacağım.
Ama ararlarda çağırırlarsa dediğin çok mantıklı .... ses kayıt cihazı iyi fikir öyle yaparım tabiki...
Teşekkür ederim canım bilgin için. Çok öpüyorum .. Kendine iyi bak.

benim daha 20 gün oldu, ama ilk ameliyattan çıktığım haline göre küçüldüler biraz ama galiba daha da küçülecekler, benim de çok yeni sayılır

canım 4,5 ay oldu benim füze gibilerdi şimdi baya indiler :KK43: morel bozuyorlar sorma :)
dikler ama ameliyat sonrası gibi kalsalardı keşke :KK70: silikon koysalardı keşke yaaaaa :KK43:
BOMBA GİBİ istiodum ben :) ahhh ahh

canım 4,5 ay oldu benim füze gibilerdi şimdi baya indiler :KK43: morel bozuyorlar sorma :)
dikler ama ameliyat sonrası gibi kalsalardı keşke :KK70: silikon koysalardı keşke yaaaaa :KK43:
BOMBA GİBİ istiodum ben :) ahhh ahh

off ya en büyük korkum tekrar sarkacak olmaları benim allahtan hemen bir inişe geçtiler de çok alışmadan terk ettiler beni:)) ama daha da düşerlerse ki düşeceklermiş üzülürüm bayağı:KK43:
napmak lazım acaba, sütyensiz dolaşmıyorum zaten şu an yasak olmasa göğüs dikleştirmek için spor filan yaparım ama o da yasak :KK43:((

Hastane onun ama kimi kime şikayet ederim bilmem ki ???
Tekrar gidersem mi bunu düşünmek bile istemiyorum. :KK43: okadar kötü hissettimki kendimi ogün düşünmüyorum bile gitmeyi... Ama ulu orta heryerde bana yaptıklarını anlatacağım.
Cuma günü başka bir dr. muayene olacağım eğer birşey varsa kiiii < inşallah yoktur> Görsün neler yapacağım.
Ama ararlarda çağırırlarsa dediğin çok mantıklı .... ses kayıt cihazı iyi fikir öyle yaparım tabiki...
Teşekkür ederim canım bilgin için. Çok öpüyorum .. Kendine iyi bak.

sen içini ferah tut bakalım, evet takip ediyorum burdan Cuma günü için inan sabırsızlanıyorum ben de, hemen haberdar et bizi olur mu?

ben de öpüyorummm... moralini yüksek tutmaya çalış

off ya en büyük korkum tekrar sarkacak olmaları benim allahtan hemen bir inişe geçtiler de çok alışmadan terk ettiler beni:)) ama daha da düşerlerse ki düşeceklermiş üzülürüm bayağı:KK43:
napmak lazım acaba, sütyensiz dolaşmıyorum zaten şu an yasak olmasa göğüs dikleştirmek için spor filan yaparım ama o da yasak :KK43:((

aynen banada inmişler gibi geldi bu sabah dahada inecek se ne anlamı kaldı bu ameliyatın südyenle zaten kaldırıyorduk .

evet arkadaşlar artık saatler kaldı ameliyatıma inşallah herşey yolunda gider. en kısa zamanda size dönüş yapıcam.. herkese sevgiler

sevgili ekim68 canım benim çok teşekkür ederim.. aklım sene dün nete giremedim yazamadım ama hep seni düşündüm kaçta ameliyatta olacaksın bilemiyorum ama fuat bey dakiktir dediği saati bir dakika bile geçirmez :) herşey mükemmel olacak sağlıkla atlatacaksın ameliyatını, dualarımız seninle.. umarım birkaç güne foruma gelebilirsin merakla bekliyor olucaz seni, öpüyorum güzel yanaklarından..

Merhaba canım.. Alıştır buna kendini sarkıyorlar :KK43: maalesef .. Ama sütyensiz duramayacak kadar sarkıkta olmuyorlar.. Merak etme sen..

sen içini ferah tut bakalım, evet takip ediyorum burdan Cuma günü için inan sabırsızlanıyorum ben de, hemen haberdar et bizi olur mu?

ben de öpüyorummm... moralini yüksek tutmaya çalış

Cuma ertelendi canım bugün gittim. Jeselec'ciğim götürdü beni saolsun.
Nasıl anlatacağımı bilemiyorum. Sadece morelim çok bozuk.
Çok pişmanım.. O adama ameliyat olduğuma çok pişmanım.
Jeselec'i daha önce tanımadığıma çok pişmanım..
Onun doktoru bile beğenmedi ayrıca göğüslerim için çok sarkık dedi :KK43:
Kesi yerimi hele hiç sormayın :KK43:

X