Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

üç senelik düşünce sürecinden sonra ben de cuma günü gidip dr. fuat yüksel'e ameliyat oldum. kk'yı okuyucu olarak takip ettiğim sürede herkes "bu kadar beklediğim kabahat" diyoyrdu ama abartıyorlardır canım diyordum.
herkes haklıymış, keşke daha önce yaptırsaymışım ben de :)
sırf bunu paylaşmak için yıllar sonra siteye üye oldum :)

:79:
ben 3 hafta önce göğüs küçültme ameliyatı oldum. İnanılmaz rahatım sadece OLUN diyorum o kadar. ben bu kadar etkili olcağını tahmin etmezdim.kesinlkle tereddüt etmeyin arkadaşlar.

benim sormak istediğim havuza girebilirmiyim acaba? bu ameliyatı olan arkadaşlarım sz girdinizmi???
lütfen cevap verin 2 gün sonra antalyaya gidiyorum çünkii.... :KK43::21:

havuza girmeniz konusunu bilmiyorum ama güneşlenmemeniz gerekiyor

ben 3 hafta önce göğüs küçültme ameliyatı oldum. İnanılmaz rahatım sadece OLUN diyorum o kadar. ben bu kadar etkili olcağını tahmin etmezdim.kesinlkle tereddüt etmeyin arkadaşlar.

benim sormak istediğim havuza girebilirmiyim acaba? bu ameliyatı olan arkadaşlarım sz girdinizmi???
lütfen cevap verin 2 gün sonra antalyaya gidiyorum çünkii.... :KK43::21:

Arkadaşım meme küçültme ameliyatı olmuştu,ilk 6 ay doktoru yüzmesini yasaklamıştı.Tabi güneşlenmekte yasak,dikiş yerlerinizdeki izler kalıcı olur.Bence doktorunuzdan bilgi alın,çünkü yüzme kol kaslarını zorlayan bir spor.Sadece havuza bile girseniz havuz suyu pek hijenik degildir,dikkat edin dikiş yerleriniz mikrop kapmasın.

neslihancığım irtiibatı koparmayalım olurmu.senın 80b ye düşüceğin zaömanı merak edıyomda.gercı suanda benım gözüme küçük görünüo.10 gundr raporluydum 1 kılo almışım yavaas yvas baslıom dıyorum doktora sordum 1500 gr yag cıkmış.750 birir diğeride öle.hemsireye sordum gidişata göre doktr iz için krem öneriomuş contribeaux öle bişi.iş yerinddekılrerden utanıom bılıomusun.sen şidi dar dar badyleri giyosundr o maşallah ne guzel

aynen o kremden verdi banad günde 3 defa sürülüo ma ben hiç süremiorum unutuorum benen 500 gr çıktı demişti ama ikisindendemi yoksa birinden mi onu bilmiorum..utnıcak çekinicek bişey yok cnm nerde çalışıosun sen? ben dar bdy falan pek giymiorum zaten ama tabiki eskisinden rahatım.dar bady gyince ille tepeden hopluolar o görüntüyü sevmiorum ben

Ne oldu bu konuya. Eskiden herkes birbirine destek olurdu vs. Şimdi kimse yok.:KK59: Ben bu konuyu okuya okuya karar verdim ameliyat olmaya kaç senedir. Ve en sonunda temmuzda gün aldım ameliyat oluyorum :)

Ne oldu bu konuya. Eskiden herkes birbirine destek olurdu vs. Şimdi kimse yok.:KK59: Ben bu konuyu okuya okuya karar verdim ameliyat olmaya kaç senedir. Ve en sonunda temmuzda gün aldım ameliyat oluyorum :)

Ne güzel KeR sende kurtulacaksın hayırlısıyla desene=)

benim 40 gün oldu normal hayatıma döndüm artık çok mutluyum :KK64:

Ne güzel KeR sende kurtulacaksın hayırlısıyla desene=)

benim 40 gün oldu normal hayatıma döndüm artık çok mutluyum :KK64:

arkadaşlar, ben çok korkağım bu konuda kafamda soru işaretleri var.çok anlaşılıyormu olduktan sonra ? olan arkadaşlar cevreniz anladımı? ya kendimi kötü hissedersem diye ? dönüşüde yok. ben 38 yaşındayım. daha ince düşünüyorum herhalde.şiz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

merhaba arkadaşlar .
bende 15 gün önce meme dikleştirme aml. oldum tabi dikleştirirken küçülmesinede razı olucaksın dedi dr.um aslında memnundum ama fazla sarkıktı birini tercih etmeliydim neyse 80 D ölçüm ,75D oldu iyi güzel şu an için memnunum ben tecrübeli arkadaşlara bişi sormak istiyorum benm özellikle sağ göğsüme kramp giriyor günde bi kaç kez, incedende sızlıyor sızı normal biliyorum ama kramp sizlerdede oluyomuydu bide yine sağ göğsümden sarı bi sıvı akıyo arada varmı bilgisi olan bu konuda :44:

Evet kurtuluyorum sonunda, ama ameliyattan da çok korkuyorum. Aslında ameliyat da değil tamamen iğne korkusu:KK59:

Merhaba arzuna, ben olmadım ama temmuzda oluyorum. Anlaşılmasını kafana takma, tabiki anlaşılacak küçülecek çünkü :) Eğer çok rahatsızsan düşün derim. Doktorum bana öncesi sonrası fotoğraflarını gösterdi ve çok şaşırdım içlerinde 70 yaşında bir bayan vardı.

arkadaşlar, ben çok korkağım bu konuda kafamda soru işaretleri var.çok anlaşılıyormu olduktan sonra ? olan arkadaşlar cevreniz anladımı? ya kendimi kötü hissedersem diye ? dönüşüde yok. ben 38 yaşındayım. daha ince düşünüyorum herhalde.şiz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Arzuna sen daha olmadınmı :S Anlaşılıyor tabikii ameliyat olduğumu bilmeyenler çok zayıflamışsın diyorlar buda beni mutlu ediyor =) ben 27 yaşındayım ve ameliyattan önce kendimi kötü şimdi ise mükemmel hissediyorum =) Tayfun hocamın ellerine sağlık...

merhaba arkadaşlar .
bende 15 gün önce meme dikleştirme aml. oldum tabi dikleştirirken küçülmesinede razı olucaksın dedi dr.um aslında memnundum ama fazla sarkıktı birini tercih etmeliydim neyse 80 D ölçüm ,75D oldu iyi güzel şu an için memnunum ben tecrübeli arkadaşlara bişi sormak istiyorum benm özellikle sağ göğsüme kramp giriyor günde bi kaç kez, incedende sızlıyor sızı normal biliyorum ama kramp sizlerdede oluyomuydu bide yine sağ göğsümden sarı bi sıvı akıyo arada varmı bilgisi olan bu konuda :44:

Geçmiş olsun sizede,bende de o tip kramplar ve sızlamalar ilk zamanlar sık sık oluyordu ama zamanla azalıyor boşuna stres yapma,sarı sıvı dediğin de küçük bi açılmadan kaynaklanıyordur doktorunla iletişim kurmanda yarar var bence.

Arzuna sen daha olmadınmı :S Anlaşılıyor tabikii ameliyat olduğumu bilmeyenler çok zayıflamışsın diyorlar buda beni mutlu ediyor =) ben 27 yaşındayım ve ameliyattan önce kendimi kötü şimdi ise mükemmel hissediyorum =) Tayfun hocamın ellerine sağlık...

olmadım daha..açıkçası anlaşılsın istemıyorum.bu beni rahatsız eder.sonradan anlaşılcak diye strese girmek istemiyorum.bence özel bir şey çünkü herkesin oraya bakmasını, ona dikkat etmesini istemem özellikle iş yerinde..bunlar aklıma çok takıldı..sen boyle duygulara kapıldın mı? ben mi abartıyorum..pişman olmaktan çok korkuyorum.çevrendekilere soyledin mi olduğunu?sevgiler

olmadım daha..açıkçası anlaşılsın istemıyorum.bu beni rahatsız eder.sonradan anlaşılcak diye strese girmek istemiyorum.bence özel bir şey çünkü herkesin oraya bakmasını, ona dikkat etmesini istemem özellikle iş yerinde..bunlar aklıma çok takıldı..sen boyle duygulara kapıldın mı? ben mi abartıyorum..pişman olmaktan çok korkuyorum.çevrendekilere soyledin mi olduğunu?sevgiler

Bence abartıyorsun arzuna,İnan pişmanlık duyarsın ama daha önce bu ameliyatı olmadığın için olacak o pişmanlığında,Çok yakınlarım biliyor ameliyat olduğumu geriside kilo verdiğimi sanıyorlar =) senin için hayırlısı neyse o olsun arzuna :KK34:

meme küçültme ameliyatım randecum 25 mayısdaydı bir anda planlar degişti ve 20 mayısta ameliyatımı oldum bugun 5 günümdeyim allahdan erken olmuş randevulu olunca zamanı beklemek biraz insanın ürkütüyor. şu anda harika hissediyorum bıraksalar işe bile giderim ama doktorum 15 gün agır işler ve işe gitmemin iyi olacagını söyledi. Ameliyatta abartılacak birşey yok önemli olan doktorunu seçmekmiş bunu daha iyi anladım.

ben meme küçültme ameliyatı olalı 2 ay oldu izlerim çok belli bunun için iz geçirici kremler varmış sanırım aranızda kullanan varmı:2:

neslihancım naber ne durumdasın şişlikler indimi benım var daha ya insin de sutyen alım dıyorum
80b ye düştünmü bu arada cisso senın indi mi şişlikler

X