Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

yarın büyük gün ve sdü tıp fakültesinde olucam çok korkuyorum inşallah yanlış bişey yapmıyorumdur ben bugün nasıl uyucamm. yarın ameliyattan sonra sizinle neler yaşadığımı paylaşıcam arkadaşlar bana şans dileyin çok korkuyorum yaa:KK50::44:

yarın büyük gün ve sdü tıp fakültesinde olucam çok korkuyorum inşallah yanlış bişey yapmıyorumdur ben bugün nasıl uyucamm. yarın ameliyattan sonra sizinle neler yaşadığımı paylaşıcam arkadaşlar bana şans dileyin çok korkuyorum yaa:KK50::44:

Senin için hayırlısı ne ise o olsun arkadaşım.Umarım herşey çok güzel geçer şimdiden geçmiş olun sana.Ameliyattan sonra mutlaka paylaş bizle.

OOOooofffff ne sitresli günler yahuuu :KK43::KK43: arkadaşlar dua edin salı ameliyatım var yarın sabah gidiyorum yarından yatış yapacam uzak olduğu için git gel olmasın diye zaten sitresliyim :KK43: umarım istediğim gibi olur umarımm iyi geçer internet olmadığı için artık ne zaman dönersem yazarımm şimdilik hoşçakalın ameliyattan sonra görüşürüz :KK66: :KK5:

ameliyat olan arkadaşlara geçmiş olsun peki istanbulda olupta ameliyat olan ve tecrübelerini yazabilecek kimse yokmu gerçekten... :26:

kadriyegamze oldumu ameliyatı acaba :97:
evet oldum kurtuldum kocaman şeylerdnEn Büyük TÜRKİYE.4 gün kaldım hastenede hiç korkmayın kızlar çok az acı hissediorum oda dikişlerden olcak okdadar:KK61: hiç ağrım sızım yok kesinlikle olun ameliyatı şimdi eve geldm göğüslerim pansumanlı küçücük oldular:) üstelik ben burun ameliyatıyla beraber oldum burnumda sargılı internette yazılı olanlar beni çok korkutmuştu ama alakası yokk.iyiki olmuşumm.sormak istediğiniz bişey varsa cevaplarım:80:

teşekkür ederim. özelde olmadım süleyman demirel üniverstesi tıp fakültesinde oldum okul karşıladı hiçbir ücret talep etmediler üstelik çok güzel yaptılar ben 95 falan takıodum okadar büyüktü ama şimdi 80 ancadr bide şişlik var daha inicekmiş

ben alper beyle görüşmeye gitmedim..birtek bulvardaki esteticare'a gittim ordaki operatörde altımış küsür yaşındaydı gvenemedim (= sonra cengize gidince bana güven verdi..ücretini sordum 5bin tl artı 150 tl korse dedi..ben kem küm yapınca ama durumu olmayanlara 4250 gibi bi rakam yapıorum dedi tamam evdekilerle görüşeyim dedim..anneme söyledim sonra oda cengiz beyi aradı kartını vermişti şunu düz 4000 yapalım doktor bey dedi tamam demiş oda (= (kesinlikle pazarlık yapın) ameliyata girceğim sırada medeicalci korse südyeni getrdi ve parasını istedi bizde çıkarıp 150 tl verdik hastaneye ücret öderken bunu söyleyin ücretten düşsünler dedi adam..sonra öderken söyledik bize direkt 3850 dediler zaten muhasebeci kız..ben 20 ocakta ameliyat oldum..çarşamba günü cengiz beyle görüşmeye gittim bugün krar ver istersen yarın yapayım dedi..ama ben ertesi günü tamam karaı alınca çağırdı benien cuma falan olucam sanıyorum..istersen bugün boş zamanım var yarın 2 tane ameliyaytım var bugün yapalım dedi (= ben şok şok tabi ama gün saymaktansa daha iyi oldu (= hemen eve geldim duşumu aldım hazırlanıp çıktık12.30 gibi ameliyata girdim çok üşüdüm oraları çok soğuk kızlar (= hemşire tam narkozu yapıcakken durun dedim son bi kez doktorumu görmek istiyorum neyse cengiz bey geldi dedim 80 olck demi (= tamam dedi ve ben rüyalar alemine daldım (= 5e doğru çıktım..çıktığımda hissettiğim en önemli şey soğuktu..çok üşüyodum..altınızda sadece iç maşarınız kalıyo çünkü..ağrımda vardı ama öyle çok şiddetli değildi ama yine hissediliyodu beni hemen giydirdi hemşireler ağrı kesici yaptılar ve gece 11e kadar hiçbişey yiyip içmedim o akşam ordaydık hatta fatmagülün suçu ne dizisini bile izledim (= ama o ilk üç dört gün geceler zor geçyr kızlar..hafif kalkık ve düz yatmak zorundasınız sağa sola dönemiyosunuz hele ilk gece hiç uyuyamadım ama değer mi bence değer (=ertesi gün cengiz bey geldi kontrole çıkabilirsiniz dedi.benden 500 gr alındı..95ten 80b yaptı ama dediğim gibi şuan 85 takıyorum..şişlikler zamanla inicek dedi en azından 6 ay geçmesi gerekiyo sanırım..bazen biri daha çok şişiyo iniyo bakıosun öbürü şişiyo inio..hangisinin üstüne daha çok yatarsan o biraz şiş duruo ama iniyo..benim şuanda ikiside aynı..bende birde meme büzüşmesi vardı..yanı meme uçlarım yoktu..4-5 ay sonrada onu vakumla çekicek..kan toplanması ve yara izlerimin biraz adaha geçmesi bekleniyomuş..benim hiç ağrım sızım olmadı kızlar..ben ikinci haftada cam sildim (= istediğim herşeyi yapıyorum yiğenlerimi kaldırıp seviyorum temizlik yapıyorum..diyolar ya 3 ay kollarını az hareket ettir falan bana göre hikaye..eğer bünyende izin veriyosa çabuk ayaklanıyosun..istediğim herşeyi giyiyorum daha rahat spor yapıoyrum belim boynum ağırmıyor..birde 6 kilo verdim fıstık gibiyim (= sadece göbekle uğraşıyorum onuda yenicem inşallah..:nazar::nazar::nazar::KK76:

geçmiş olsun spor yapmaya ne zaman başladınn öğrenebilirmiyim:KK61:

evet oldum kurtuldum kocaman şeylerdnEn Büyük TÜRKİYE.4 gün kaldım hastenede hiç korkmayın kızlar çok az acı hissediorum oda dikişlerden olcak okdadar:KK61: hiç ağrım sızım yok kesinlikle olun ameliyatı şimdi eve geldm göğüslerim pansumanlı küçücük oldular:) üstelik ben burun ameliyatıyla beraber oldum burnumda sargılı internette yazılı olanlar beni çok korkutmuştu ama alakası yokk.iyiki olmuşumm.sormak istediğiniz bişey varsa cevaplarım:80:

geçmiş olsun..ameliyattan önce sırt ve boyunağrıların varsa onların nasıl geçtiğini görünce çok mutlu olucaksın o bile yetio insana (=

arkadaşlar bişey sormak istiyorum küçültme ameliyatında çatlak deriler için de bişey yapılabiliyor mu :KK43: inanılmaz deforme ve çatlak dolu göğüs yan derisi de :KK43:

X