Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

çok uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum , hep araştırma içerisindeydim sonunda bende ameliyat günümü aldım 9 Nisan sabah 09:00 da ameliyatım var .Heyecan korku sevinç hepsini bir arada hissediyorum şimdi , ameliyatı olduktan sonra yaşadıklarımı yazarım ..şimdilik hoşçakalın

çok uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum , hep araştırma içerisindeydim sonunda bende ameliyat günümü aldım 9 Nisan sabah 09:00 da ameliyatım var .Heyecan korku sevinç hepsini bir arada hissediyorum şimdi , ameliyatı olduktan sonra yaşadıklarımı yazarım ..şimdilik hoşçakalın

hayırlı olsun hayatında verdiğin en doğru kararlardan biri olacağına eminim benim öyle oldu yani :KK12:
bende 4 ay önce oldum şuan çok rahatım mükemmel bir duygu her istediğini giyebilmek şimdiden geçmiş olsun sana :79:

slm arkadaşlar 1 aydır göğüslerimde ağrı ve şişlik vardı doktora gittim kistik var dedi sonra bende başka bir hastaneye gittim tabi gittiğim bu hasdanedeki doktor başhekimdine iyi bir doktordu bana bu ağrıların sebebi büyük olması dedi ve estetisyenle görüşmemi istedi ve üstüne basa basa mutlaka estetik ameliyat olmalısın bu ilerde başına çok dert açar dedi o hastenenin en iyi estetisyen doktoruda 1 hafta sonra hasteneye gelecekmiş ve ben bu arada bebek teavisi de görüyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum ameliyat mı olayım yoksa bebek doğduktan sonramı çok kafam karıştı gögüs ölçülerim 100 ve bunları taşımaktan yoruldum pişik terleme koku kaşıdığımdan dolayıda hep siyah lekeler oluşmuş bi akıl verin yaaa:KK43:(

bende bebek tedavisi görüyordum aynen senin gibi 2 yıldır hep bekledim bebek olsun ondan sonra diye ama bebekte gelmedi en sonunda dayanamadım gittim dr a dr um şimdi olman daha iyi dedi bebek emzirmede sorun yaşamayacakmışım ki normalde ameliyat olmadan emziremeyenlerde var kısmet bu .. bende bebek özlemiyle yaşayan ve küçültme ameliyatı olan biri olarak hemen yaptırmanı tavsiye ederim çünkü seni psikolojik olarak çok etkilediğinide biliyorum bak bi düşün şimdi büyük yarın hamile kaldığında bidaha büyüyecekler 9 ay ve sonrası daha kötü olacaksın ben çok şükür 4 ay önce oldum ameliyatımı şimdi bebek tedavime devam ediyorum hiçte pişman olmadım ağrım sızım olmadı ve çok mükemmel oldular :KK12:

istanbuldan doktor önerisi olan yokmu acaba.
birde devlet ne şartlarda karşılıyor bu ameliyatı bilen varsa anlatsız lütfen.

sagol canım yaa bu bilgileri vermen çook iyi oldu gerçekten hiç bilmiyordum.ölçtüm arada 24 fark var göğüs altım83 göğüs çevrem107 baktım netden cup ölçüm D oluyormuş en li yapıya sahip değilim sırtım normal ama göbek var birde yanlardan var biraz... benim şimdi en küçük beden olur mu :s yada kaç beden olur :ss

merhaba cnnky bende ameliyat öncesi 85 d bedendim 340 gr doku çıkarıldı ama bu bana az geldi merak ediyorum senden ne kadar doku çıkacak bir karşılaştırma yaparım böylece.boyum 166 kilo 64 omuz yapım geniş.sanırım bir de ne kadar küçültme yapılacağı konusunda göğüs çapı da etkili oluyor mesela benim göğsümün en üst kısmı geniş belki daha fazla küçülseydi basık bir meme olacaktı düz olacaktı projeksiyonu olmayacaktı bilemiyorum artık kafam karışık.sen ameliyatı oldun galiba geçmiş olsun inşallah istediğin gibi olur

canım hiç korkma herşey çok güzel olucak:82: ameliyatın başarıyla geçer inşallah allah yardımcın olsunn

gunesa göğüs ölçün kaçtı kaça düştü bıde şişlikler indimi

95 c öncesi şuanda 80 yada 85 tir yeni sütyenler almadım daha dr un söylediğini giyiyorum 6 ay giy gögüslerin kendi şeklini alsın demişti eğer hemn takarsan normal sütyen göğslern sütyenn şeklini alır iyi olmaz demişti ayrıca bende 3 gün drenlerm takılı kaldı içi iyice temizlendiği için hiç şişlik olmadı şuanda çok iyiyim izleride yok olmaya başladı ve çok güzel oldular daha küçük ve dik taş gibi maşallah :nazar: yazda geldi gelsin güzel bikiniler mayalor ohhhhh:KK12: darısı istyenlerin başına

95 c öncesi şuanda 80 yada 85 tir yeni sütyenler almadım daha dr un söylediğini giyiyorum 6 ay giy gögüslerin kendi şeklini alsın demişti eğer hemn takarsan normal sütyen göğslern sütyenn şeklini alır iyi olmaz demişti ayrıca bende 3 gün drenlerm takılı kaldı içi iyice temizlendiği için hiç şişlik olmadı şuanda çok iyiyim izleride yok olmaya başladı ve çok güzel oldular daha küçük ve dik taş gibi maşallah :nazar: yazda geldi gelsin güzel bikiniler mayalor ohhhhh:KK12: darısı istyenlerin başına

Nazar değmesin canım, mutluluğun daim olsun :)

Darısı benim de başıma inşallah :KK69: Araştırmaya devam ediyorum şimdilik.:KK31:..

Son düzenleme:
Nazar değmesin canım, mutluluğun daim olsun :)

Darısı benim de başıma inşallah :KK69: Araştırmaya devam ediyorum şimdilik.:KK31:..

ayyy teşekkür ederim inşallah kurtulursun onlardan sende valla çok güzel bir duygu bende 3 yıldır bekliyordum hem iyi bir dr buldum hemde bedava kurtuldum onlardan hatırlamıyorum bile eski hallerini darısı başına inşallah:79:

1-1.5 ay sonra başladım cnm onun öncesindede yürüyüş bacak kalça hareketleri yapıodum ama göbek ve bel çevresi için ameliyatın üzerinden 1.5 falan geçtten sonra başladım cnm:KK61:

canım ya bi şey sorsam bende çok araştırdım ameliyat olacağım ama göbek ve kilo ver dediler bi 7 kilo verip öyle ameliyat olayım diyorum sen ameliyattan öncemi sanramı kilo verdin

bana ameliyattan sonra kilo verirsen gene sarkabilir göğüslerin dediler
bide 6 kiloyu nasıl verdin anlatsana acil ihtiyaç var:KK66: yaza zayıf çıtır hatun ve bide haziran sonu gibi ameliyat olursam taş gibi olcam ama önce kilo vermeliyim

devlet hastanesindeki alper beydi dimi unuttum yani iki doktoru karıştırdım devlet hast doktor ben kiloda vermek istediğimi söyledim doktoroda çıtır olcam dedim:KK66: oda önce kilo ver toparlansın vücudun sonra ameliyatı yapalım dedi;
mersinde bi arkadaşım ameliyat oldu o söylemişti bende doktora sorunca kilo verdikten sonra olman daha güzel olur dedi sarkma olmaz dedi

canım ya bi şey sorsam bende çok araştırdım ameliyat olacağım ama göbek ve kilo ver dediler bi 7 kilo verip öyle ameliyat olayım diyorum sen ameliyattan öncemi sanramı kilo verdin

bana ameliyattan sonra kilo verirsen gene sarkabilir göğüslerin dediler
bide 6 kiloyu nasıl verdin anlatsana acil ihtiyaç var:KK66: yaza zayıf çıtır hatun ve bide haziran sonu gibi ameliyat olursam taş gibi olcam ama önce kilo vermeliyim

ben ameliyattan öncede kilo verdim sonrada 3 kilo verdim62den 56ya düştüm cengiz bana o konuda bişey demedi sadece kilo verirsen küçülürler demişti..bnce kiloyla göğüsün bi bağlantası olduğunu düşünmüorum ancak 10-15 kilo verirsen göğüsleri etkiler heralde 3ten 5ten bişey olmaz (= zayıflamaya gelnce kesinlikle diyet yapmadım dengeli az ve sık yedim sabah akşam elma sirkesi içtim yürüyüş ve spor yaptım yapılması gerekenleri yaptım yani cnm önemli olan azim ve karar (=:21:

uzuuuuuunn bir aradan sonra merhabaaa :KK66: öncelikle kusura bakmayın geç yazmak zorunda kaldım hastaneden cuma günü çıktım evdede bilgisayar bozuk olduğu için yazamadımm...
O kadar rahat ve mutluyum ki şuan kurtuldum o koca şeylerden :KK70: ameliyatım 6 saat sürdü zor bir ameliyat geçirdim cuma günü pansuman yaptığında gördüm küçücük olmuşş :KK70: eskisinden eser yokk devlet hastanesinde oldum ama sanki özelde olmuş gibi rahat ve güzel geçti güzelliğini geçtim bu kadar küçük olacağını beklemiyordum kollarımı fazla hareket ettirmek istemiyorum ama eve geldiğimden belli sürekli kıyafet deniyorum :KK1: pek acı hissetmedim ameliyattan sonra narkoz etkiledi beni biraz kustum falan zaten hemşireler saati saatinde ağrı kesici iğne yapıyorlardı kesinlikle düşünmeyin yanii olun ameliyat ve kurtulun...

X