Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

:KK66::KK66::21::21: inşallah taş gibi olurum ya çok iyi karar verilmesi gereken birşey gerçekten ben alper beyden ameliyat günümü falan aldım çıktım eve geldim bu siteye üye olduktan sonra çok iyi oldu cengiz bey hiç kafamda yoktu mesela şimdi düşünüyorum halen yüzde yüz demiyorum ki tam şunda olacam diye ama hemen hemen belli bakalım aksilik çıkmazsa salı günüde görüşürüm cengiz bey ile içim rahat eder en azında :KK34:

bende anlamıyorum şu bedenlerden yahuu alper beye sordum tam kaç beden olacak b cup c cup birşeyler dedi sonrada başka bir soru geldi aklıma unuttum :KK1:

burcu dedin ya meme küçültme ameliyatının videosu diye izliyorum şimdi yine çok güzel oldu yaa aynen öyle istiyorum dik ve küçük :KK43:( inşallah öyle olur hepimizinki =))))

burcu dedin ya meme küçültme ameliyatının videosu diye izliyorum şimdi yine çok güzel oldu yaa aynen öyle istiyorum dik ve küçük :KK43:( inşallah öyle olur hepimizinki =))))

evet alper bey daha ciddi alarak konuştu riskleden filan hadi hayırlısı canım sen bi ol ameliyatını inşaallah taş gibi hatun olur bizide özendirirsin canım:KK9:

kızlar bende cengiz beye ameliyat oldum çarşamba günü görşmeye gittim perşembe sabahı ameliyata girdim (= hemde ne röntgen ne narkoz testi hiç bişi yapılmadan (= cengiz çok iyi bi doktor ama biraz ukala (= tek eksi yönü o..benim 95 bedenden 80 bedene düştü ama şuan şişliklerden dolayı 85 takıyorum..banada 5.000tl dedi sonra öyle böyle derken 3850 ödedim..size şöyle söyliyeyim bursada bi hastane sahibi adam bile bi yakınını cengize getrmiş..onun hastanesindede plastik cerrah olduğu halde.siz düşünün artık gerisini..soracağınız soruları cevaplayabilirim arkdşlar (= çünkü bnde bu siteden gaz alıp gitmiştim (=

canım benim maddi durumum iyi değil yani en fazla üç buçuk verebilirim cengiz beyi hiç düşünmüyordum bu sitede okudukça görüşmeye karar verdim salı günü randevum var bakalım çok kararsızım yaa gerçekten annem artık dövecek beni bir diyorum tamam cengiz beyde yaptıracam bir diyorum alper beyde:KK1::KK1: sen alper bey ile görüşmeye gittin mi ? ne zaman ameliyat olmuştun şişlikler ne zaman geçiyormuş ne mutlu sana inşallah en kısa zamanda istediğin forma girer memelerin:nazar:

neslihancığım ya sen ara ara gır yakaladıkça soru sorarız içimizden biri cengize olursa buarada ben de gıttım cengıze iyice konuştuk bana 80 b olur göğüslerin dedi senin bi ğöğsünde şişlik bide büzüşme vardı gectımı iltihab oldumu

bak ben pazarlık yapmadım cengiz beyle 2 üç ay sonra olcam neslihancım sağol canım
vakti geldiğinde anlaşılan doktorlarla sıkı bir pazarlığa gireceğiz:KK69:

yardımcı olduğun için teşekkür ederim ama özelden mesaj atamıyorum 100 mesaj hakkını doldurmadan =(( bursada yaşıyorum izmir e gitme imkanım yok olsa keşke...senin doktorun kim ??

merhaba kızlar bu topikte yeniyim bende gögüs küçültme ve dikleştirma ameliyatı yaptırmayı istiyorum ama bu konuyu hiç araştırmaya vaktim yok gerçekten.14 aylık bir bebeğim var ve çok yoğun çalışıyorum.sizin deneyimlerinize ve fikirlerinize ihtiyacım var.hangi hastanede hangi doktora güvenebilirim tabi ücretide önemli bir faktör benim için.bana yardımcı olursanız çok sevinirim.özelden yazarsanız takip etmem çok daha kolay olacak kk ya girmeye çok vaktim olmuyor çünkü.şimdiden teşekkür ederim

ben alper beyle görüşmeye gitmedim..birtek bulvardaki esteticare'a gittim ordaki operatörde altımış küsür yaşındaydı gvenemedim (= sonra cengize gidince bana güven verdi..ücretini sordum 5bin tl artı 150 tl korse dedi..ben kem küm yapınca ama durumu olmayanlara 4250 gibi bi rakam yapıorum dedi tamam evdekilerle görüşeyim dedim..anneme söyledim sonra oda cengiz beyi aradı kartını vermişti şunu düz 4000 yapalım doktor bey dedi tamam demiş oda (= (kesinlikle pazarlık yapın) ameliyata girceğim sırada medeicalci korse südyeni getrdi ve parasını istedi bizde çıkarıp 150 tl verdik hastaneye ücret öderken bunu söyleyin ücretten düşsünler dedi adam..sonra öderken söyledik bize direkt 3850 dediler zaten muhasebeci kız..ben 20 ocakta ameliyat oldum..çarşamba günü cengiz beyle görüşmeye gittim bugün krar ver istersen yarın yapayım dedi..ama ben ertesi günü tamam karaı alınca çağırdı benien cuma falan olucam sanıyorum..istersen bugün boş zamanım var yarın 2 tane ameliyaytım var bugün yapalım dedi (= ben şok şok tabi ama gün saymaktansa daha iyi oldu (= hemen eve geldim duşumu aldım hazırlanıp çıktık12.30 gibi ameliyata girdim çok üşüdüm oraları çok soğuk kızlar (= hemşire tam narkozu yapıcakken durun dedim son bi kez doktorumu görmek istiyorum neyse cengiz bey geldi dedim 80 olck demi (= tamam dedi ve ben rüyalar alemine daldım (= 5e doğru çıktım..çıktığımda hissettiğim en önemli şey soğuktu..çok üşüyodum..altınızda sadece iç maşarınız kalıyo çünkü..ağrımda vardı ama öyle çok şiddetli değildi ama yine hissediliyodu beni hemen giydirdi hemşireler ağrı kesici yaptılar ve gece 11e kadar hiçbişey yiyip içmedim o akşam ordaydık hatta fatmagülün suçu ne dizisini bile izledim (= ama o ilk üç dört gün geceler zor geçyr kızlar..hafif kalkık ve düz yatmak zorundasınız sağa sola dönemiyosunuz hele ilk gece hiç uyuyamadım ama değer mi bence değer (=ertesi gün cengiz bey geldi kontrole çıkabilirsiniz dedi.benden 500 gr alındı..95ten 80b yaptı ama dediğim gibi şuan 85 takıyorum..şişlikler zamanla inicek dedi en azından 6 ay geçmesi gerekiyo sanırım..bazen biri daha çok şişiyo iniyo bakıosun öbürü şişiyo inio..hangisinin üstüne daha çok yatarsan o biraz şiş duruo ama iniyo..benim şuanda ikiside aynı..bende birde meme büzüşmesi vardı..yanı meme uçlarım yoktu..4-5 ay sonrada onu vakumla çekicek..kan toplanması ve yara izlerimin biraz adaha geçmesi bekleniyomuş..benim hiç ağrım sızım olmadı kızlar..ben ikinci haftada cam sildim (= istediğim herşeyi yapıyorum yiğenlerimi kaldırıp seviyorum temizlik yapıyorum..diyolar ya 3 ay kollarını az hareket ettir falan bana göre hikaye..eğer bünyende izin veriyosa çabuk ayaklanıyosun..istediğim herşeyi giyiyorum daha rahat spor yapıoyrum belim boynum ağırmıyor..birde 6 kilo verdim fıstık gibiyim (= sadece göbekle uğraşıyorum onuda yenicem inşallah..:nazar::nazar::nazar::KK76:

neslihancım yasenın soledıklerım cok önemlı ben cengızle gıttım konuşmaya dediğin gibi fiyat benı tek düşündüren 80b ye düşmezse mesela cengiz şişlikler kesin incek diomu yanı ben inmezse die korkuorum şuanda suanda 85 b mi 85 c mi kullanıosun

canım cengiz bey ile görüşmeye gidemeyeceğim ben zaten kararımı vermiştim büyük olasılıkta sadece görüşmek istemiştim nasip olmadı bugün tahlillerimi verdim yarına sarktı yarın da hastanede olacağım yoruldum vallahi pazartesi ya çook sıra vardı bekle bekle bir ultrasyon işi kaldı birde narkozcudan onayı alamadım benim kalbe bağlı romatizma hastalığım varda ne olur ne olmaz kardiyoloğa yönlendirdi herşeyime kadar sordu zaten ahiret soruları=))) tabi onun işi de o yanii ona göre ameliyatta sorun çıkmasın =) büyük olasılıkla yarın herşey tamam olacak haftaya pazarteside yatış işlemlerini hallettim mi salı sabah ameliyat olacağım inşş:nazar: burcu senın yarın alper bey ile görüşmen vardı demi ?

neslihancım yasenın soledıklerım cok önemlı ben cengızle gıttım konuşmaya dediğin gibi fiyat benı tek düşündüren 80b ye düşmezse mesela cengiz şişlikler kesin incek diomu yanı ben inmezse die korkuorum şuanda suanda 85 b mi 85 c mi kullanıosun

85b takıorum cnm..formu incelersniz zaten herkes şuanda şişlikler var diyor..şuan yusyuvarlak top gibi düşün..üstten inicek ve küçülücek dedi..ama şaun bile çok küçük ve güzel duruyolar..fiyatıda dediğim gibi pazarlık yap..benim adımıda söle..arkdşım de..intermetten falan karıştrma..arkadaşım neslihan tavsiye etti de ona şu fiyata yapmışsınız ama benm durumumda iyi değil falan de düşer belki..

neslihancım söledımde hatırlamadı sankı bana 4500 dedi ama ısrar etsem 4000 yapar işte parayı ayarlamaya calışıom senın bıdakı randevun nezamandı

Kızlar hepimiz dert ortağıyız anlaşılan.bizi birbirimizden başka kimse anlıyamaz...ben cuma günü göğüs küçültme ameliyatı olucam.ısparta tıp fakültesinde yaptırıcam ve hiçbir ücret talep etmediler.ameliyat olduktan sonra size bu konu hakkında bilgi veririm.şimdidenn o güzel dar kıyafetlerin bikinilerin hayalini kuruyorummm çok mutluyum aynı zamanda çok korkuyorumm hadi bakalım hayırlısıı:KK58:

Kızlar hepimiz dert ortağıyız anlaşılan.bizi birbirimizden başka kimse anlıyamaz...ben cuma günü göğüs küçültme ameliyatı olucam.ısparta tıp fakültesinde yaptırıcam ve hiçbir ücret talep etmediler.ameliyat olduktan sonra size bu konu hakkında bilgi veririm.şimdidenn o güzel dar kıyafetlerin bikinilerin hayalini kuruyorummm çok mutluyum aynı zamanda çok korkuyorumm hadi bakalım hayırlısıı:KK58:

Hayırlısı olsun ins.

offfff haftaya çarşamba ameliyat günüm ama ben hala regli olamadım sanırım bu seferde olamıcam ben bu ameliyatı :KK59:

X