Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

benimde ameliyata az kaldı çook merak ediyorum nasıl olacak off :18: çekirge devlet hastanesine ilk gidişimdi pazartesi günü çook kalabalıktı salı günü o kadar kimse yoktu temiz güzel hastane beğendim salı günü gelsin de bitsin bu işkence kutulayım şu koca şeylerden meme ultrasonuda temiz çıktı bütün herşey tamam umarım herşey istediğimiz gibi olur

ciso umarım regli olmazsın :s benimde yeni bitti Allahtan bende salı günü olacam ameliyat

özgecim ben gıdemedim daha ya ama eşimde annemde 500 fazla ver cengize ol dıolar ama bılmıorum sen olcan ya baklım alper senın bedenını olçtumu göğüsün kaç geldı

neslihancım nisanda ben bıda gıtcem cengıze gun almak içimn inş. senın gıttığın gun gelsem senınlede bı konuşmak isterim

ameliyatta sütbezlerinimi alıyorlar nasıl küçültüyorlar o bölgeden et mi alıyorlar ?

evet bir kısım süt kanalların gidiyor ama hepsi gitmez diye düşünüyorum mesela doktorum bana üst kısımda ne kadar varsa emzirebilirsin demişti haa belki hiç emziremem belki emzirebilirim o bana bağlı süt kanalım ne kadar varsa artık... yanlardan ve altdan alınıyor üstden sadece meme ucunu üste taşınıyor evet et ve yağ alıyorlar google yaz meme küçültme ameliyatı diye videolara gir izle istersen gösteriyor ameliyatı...

özgecim ben gıdemedim daha ya ama eşimde annemde 500 fazla ver cengize ol dıolar ama bılmıorum sen olcan ya baklım alper senın bedenını olçtumu göğüsün kaç geldı

hmm tamam canım varsa orada yaptır tabi şimdi benim evim çok uzak her türlü zaten yolda izde bir sürü para gidiyor 3.500 bile fazla bana ama işte babam sağolsun...ben olduğum da gelirsin istersen için rahat eder ölçüm yapmadı canım dün yoktu ameliyattaymış pazartesi günü de kalabalık diye tahlilleri yatışı konuştuk zaten pazartesi gününden yatacam ogün çizim yaparken herşeyi konuşacam benim ölçüde sadece şunu dedi sana en küçük beden olmaz ama öyle büyük de olmayacak dedi dedim ya ölçüden anlamıyorum zaten pazartesi günü herşeyiyle konuşacam...

bak ölçüyükonuş forumdaki butun sayfaları okudum istediği ölçüde küçülmeyenlerde var ben de ondan korkuom.bak mezureyle göğüs altını ölçtüğünde çıkan sonuç sırt ölçün hanı 80 85 dıoz ya onlar sırt ğöğüsle alakası yok.a, b, c, d, dd ise göğü büyüklüğü.mesela göğüs altın 80 ama göğüs üstün 97 arada 17 cm far var ozaman 80 c oluosun.enlıbı yapıya sahıpsen kötü olur dıe fazla kuçultmezler.mesela benım sırtım cokdar belım cok ince 75 oyuzden mumkun olduğuna kuçulcek ölçülerini falan bılıp gıt snra anlamadığını bılmedığını hıssettrme derim doktora hatta elinde sütyenle gıdenler varmış bu ölçüde istyrm die

ciso umarım regli olmazsın :s benimde yeni bitti Allahtan bende salı günü olacam ameliyat

nie olmayayım ki herşey hazır bi o terslik çıkardı bana ve bu arada başka bi dr'la mailleştim doç.dr tayfun aköz yani kararsızlık ortasında kaldım.Offffffff napıcam ben

neslihancım nisanda ben bıda gıtcem cengıze gun almak içimn inş. senın gıttığın gun gelsem senınlede bı konuşmak isterim

nie olmayayım ki herşey hazır bi o terslik çıkardı bana ve bu arada başka bi dr'la mailleştim doç.dr tayfun aköz yani kararsızlık ortasında kaldım.Offffffff napıcam ben

hmm üzüldüm senin adına umarım herşey isediğin gibi olurr canım.

sagol canım yaa bu bilgileri vermen çook iyi oldu gerçekten hiç bilmiyordum.ölçtüm arada 24 fark var göğüs altım83 göğüs çevrem107 baktım netden cup ölçüm D oluyormuş en li yapıya sahip değilim sırtım normal ama göbek var birde yanlardan var biraz... benim şimdi en küçük beden olur mu :s yada kaç beden olur :ss

slm arkadaşlar 1 aydır göğüslerimde ağrı ve şişlik vardı doktora gittim kistik var dedi sonra bende başka bir hastaneye gittim tabi gittiğim bu hasdanedeki doktor başhekimdine iyi bir doktordu bana bu ağrıların sebebi büyük olması dedi ve estetisyenle görüşmemi istedi ve üstüne basa basa mutlaka estetik ameliyat olmalısın bu ilerde başına çok dert açar dedi o hastenenin en iyi estetisyen doktoruda 1 hafta sonra hasteneye gelecekmiş ve ben bu arada bebek teavisi de görüyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum ameliyat mı olayım yoksa bebek doğduktan sonramı çok kafam karıştı gögüs ölçülerim 100 ve bunları taşımaktan yoruldum pişik terleme koku kaşıdığımdan dolayıda hep siyah lekeler oluşmuş bi akıl verin yaaa(

ilkbalcim doktorlar genelde doğum yapmış hastaların daha i olduğunu sölüolar ben doğum yaptım ole olcam özgecim d den küçülmesi lazım2 beden benım sırt çlçüm 75 sırta gorede ölçü alıolarmış.normalde d den b ye düşenler var ama doktorunla cok iyi konuş bence 80b ölçüsndeki resmi al göster böle olurmu de gerci 83 ise sırt 85b olu senınkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…