Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

can hayırlısı benımde aklım alpere kayıyo salı bı tek uyuyuo ama ameliyat olduğunda sakıncası yoksa ziyaret etmek isterım öğrencımısın

memnun olurum canım gel yani görmüş olursun için rahat eder :) ya 27sinde sınav var sınav olmasaydı hemen yaptıracaktım işte pazartesi tahliller 28inde narkozcuyla görüşmem varmış birde çizim yapılacak büyük ihtimal o gece yatış yaparım git gel zor oluyor uzak kalıyorum ben çünkü birde sitres 29unda ameliyat :18: bu arada evet öğrenciyim

süt kanalları değilde umarım meme ucu hissizliği kalıcı falan olmaz memenin üst kısımına dokunmuyorlar orada ne kadar varsa artık geriside mama takviyesi olurmuş bu yükü çekmeme engel değil gerçekten=(

inş.ben sezeryan olmuştum orası bole uyuşmuş gıbıydı zamanla hıssızlık gıdıcek meme ucuda öledır ailen nası nedıyo

geçmiş olsun inşallah zamanla hissizlik gidecek demişti zaten ailem birşey demiyor onlarda farkında artık yük acı veriyor yani sürekli bir ağrı dert yakınmam falan cesaretimi topladım kararımı verdim dedim sonra 1 haftam sonra tanıdık vasıtasıyla alper beyin yanında buldum kendımı alper beyde şunu demişti çok hoşuma gitmişti işte aileleri karşı çıkanlar oluyormuş gittiklerinde onlara diyormuş ki göğüslerinizin olduğu yere 1 yada 2 kilo neyse omuzlarınızdan assak siz bir ömür yaşayabilir misiniz onunla sağlık piskolojik her yönüyle kötü etkiler bunu söyleyince annem falan baktım biraz daha artık olurunda bu işin =))=))

ohooo izledim canım ben onlarııı :)))) annem kardeşim falan izledi hepsi korktu midesi bulandı hepsinin ben hiçbirşey olmamış gibi pür dikkat izledim kaç kere hatta alper bey ile görüşmede anlattım falan sen baya araştırmışsın falan dedi güldü :)))

ben bilgi amaçlı gittim alper beyle sohbet ettik muayene etmedi ama ben en küçük istiyordum cengiz bey yaparız demişti evlenince tekrar sarkar diye
alper beye sormayı unuttum:)
fiyat cazip ne gerek var bir sürü ekstra masrafa ama ya küçük beden yapamam derse doğru cengize giderim benim ameliyat için 2 veya 3 ay var o yüzden kasmadım kendimi bakcaz bakalım
önce göbek gitsin şimdik göğüslerden kendini belli edemiyor ama onlar küçülünce herkez meydana çıkacak:KK66:
o yüzden önce göbeği halletcem diyet ve egzersiz uyguluyorum 1 haftadır 2 aya kadar 4 veya 5 kilo vermem lazım
yada girmişken göbeğide kesim mi desem ne:KK53:

şükran hoşheldin aynen burcuya katılıyorum ölçü falan ne dedi alper bey yazmışsın gerçi alper beyde yaptırabilirim falan diye ama hangisi güven verdi

alper beyle sadece sohbet ettik henüz karar vermedim diye resim göstermedi devlet hastanesi kuyrukta çok kalabalık olunca çokta durmadım onları ben tam karar verince söyleyecek herhalde
bedende söylemedi cengiz bey resim göstermişti belki özel hastanenin verdiği rahatıkla 1 saat kadar sohbet etmiştim cengiz beyle en küçük beden yaparım dedi evlenince sarkmasın diye

cengiz bey tozpembe çizdi çok güzel anlattı inceledi konuştu konuştu
alper bey daha ciddi risklerinden bahsetti biraz tırstım
ama 2 side çok güzel anlatıyor çok param olsa cengiz beye giderdim özel hastane konforunda
ama alper beyde bana çok bilgili geldi ben alper beyde karar kıldım bide nerden baksan 1000 veya 1500 tl fark atıyor sırf özel hastane diye gerek yok bence

ama 2 doktorunda tecrübelerinin çok iyi olduğunu düşünüyorum biraz karaesız kaldım açıkcası

hmm anladım alper bey bana en küçük beden yapamayız dedi çok büyük olduğu için herhalde pazartesi günü tahlillerim oradada sorarım yine birkaç şey evlenince çok mu sarkar yani en küçük olunca sarkmıyormuymuş anlamadım:s

evet alper beye muayne olmaya gittiğimde de bir sürü riskden falan bahsetti bir sürü dediğim 3 risk ama üzerinde çok konuştuk birden biraz bozuldu moralim ama bir o kadarda kararlıydım yaptırmaya bana düşün dedi ben kararımı verdim yani bunları az çok biliyorum falan dedim oda ben olabilecekleri ihtimalleri söylüyorum ki sonradan sorun olmasın dedi öyle öyle ameliyat günümü aldım güzel bir şekilde ayrıldım...

ya bedenlerden çok anlamıyorum cengiz bey boyun ve göbek arasını ölçtü göğüslerimi ölçtü ona göre beden yapıyoruz dedi yani herkezin ayrı ayrı vücut şekline göre olması gereken beden varmış ama senin isteklerinide dikkate alırım bilgisayardan resim gösterdi beden numarası söylemedi dedi bekarlarda biraz daha küçük yapabiliyoruz isteğe göre dedi hani emzirme falan sarkma olursa diye çok demedi sizede soruyor

evet alper bey daha ciddi alarak konuştu riskleden filan hadi hayırlısı canım sen bi ol ameliyatını inşaallah taş gibi hatun olur bizide özendirirsin canım:KK9:

X