Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

kızlar bişi sorcamm doktorum şuan ödemli ve şiş halde olduklarını söyledi.

ve ineceklerini söyledi

sizde durum nedir?

bide ne zaman dışarı çıkıp iş güç falan başladınız?

mesela ne zaman araba kullanırım:)

canım ilkgünler sütyen ve şişliklerden dolayı göğüs kalıp gibi oluyor benim şişliğim yeni indi az daha var ama dün farkettim 26 gün oldu ameliyat olalı acele etme araba falan kullanmak için erken daha gerçekten kollarını çok hareket ettirdiğinde ağrı oluyor hafif hafif

merhaba kızlar ,

bende ayın 23ünde ameliyat oldum ve ciddenn çok mutluyumm:) detaylardan bahsediyorum hemen

22si gece 12 den itibaren hiç bişi yiyip içmedim.10.25di anezteziye girdim 13.40 gibi odama aldılar.

bir göğüsümden 500 gr diğer göğüsümden 400 gr almışlar :)

odada ilk söyleiğim küçülmüş müü oldu.bakmaya çalıştım minik görünüuorlardı:)
ameliyattan çok iyi çıktım gerçekten sayıklma falan yoktu ve iyiyidim tabi bir süre sonra gece 4 e kadar kustum oda halsiz bıraktı ama doğal narkozu atıcam bi şekilde.

çarşamba çıktım hastaneden,cuma tekrar pansuman için gittim.koltukaltrım ağrıyo ama kızlar herşeye değer :KK66:

harika!! :nazar: ufak tefek seyler olsun, bizi korkutmasin, önemli olan güzel sonuclar...

gecmis olsun arkadasim, allah icine sindirsin

darisi olacaklarin basina

ben çalışmıyorum iyileşene kadar evde dinlenebileceğim ama sende sanslısın 2 hafta süper. tuğrul beyle görüştüğünde memnun kaldın mı? ameliyat tarihin belli mi? acaba kim daha önce olcak acaba :KK66:

Cok güzel! Dinlebileceksin.. bence bu cok önemli.

tugrul beyle sadece telefonla görüsebildik. Bana cok samimi ve icten geldi. Daha detayli artik istanbula geldigimde görüsecegiz. Görüsme yaklasik iki saat kadar sürecekmis. Ertesi günü de ameliyat tarhi olarak belirledik. Yalniz bana eger istersem olabilecegimi bir kac kere vurgulayarak belirtti. bUda beni rahatlatti. Olurya vazgecerim dimi? :79:
Hayilirisi yaaa..ama coooook istiyorum,aksilik cikmaz insallah.
Tarih 24 aralik kismetse.. senin? :KK52:

Cok güzel! Dinlebileceksin.. bence bu cok önemli.

tugrul beyle sadece telefonla görüsebildik. Bana cok samimi ve icten geldi. Daha detayli artik istanbula geldigimde görüsecegiz. Görüsme yaklasik iki saat kadar sürecekmis. Ertesi günü de ameliyat tarhi olarak belirledik. Yalniz bana eger istersem olabilecegimi bir kac kere vurgulayarak belirtti. bUda beni rahatlatti. Olurya vazgecerim dimi? :79:
Hayilirisi yaaa..ama coooook istiyorum,aksilik cikmaz insallah.
Tarih 24 aralik kismetse.. senin? :KK52:

benim görüşme tarihim 9 aralık ameliyat gününü o gün belirleriz heralde aşağı yukarı aynı tarihlerde oluruz ameliyatı sanırım. vazgeçmezsem tabiiii hahahaha ben biraz korkuyorum tabi doktorunda beni kovma ihtimalide söz konusu bu arada:KK33: şu ameliyat 5 saat falan sürdü diyorlar ya o bozuyo moralimi o uzun yaawww:KK53:
sutyen bedenin kac senin ben 80 dd giyiyorum ama korkudan bu aralar göğüslerim minicik geliyor gözüme:KK17:

canım ilkgünler sütyen ve şişliklerden dolayı göğüs kalıp gibi oluyor benim şişliğim yeni indi az daha var ama dün farkettim 26 gün oldu ameliyat olalı acele etme araba falan kullanmak için erken daha gerçekten kollarını çok hareket ettirdiğinde ağrı oluyor hafif hafif

keşke elimde olsa ama satış temsilcisiyim işim araba ile :KK43: umarım sorun çıkmaz

harika!! :nazar: ufak tefek seyler olsun, bizi korkutmasin, önemli olan güzel sonuclar...

gecmis olsun arkadasim, allah icine sindirsin

darisi olacaklarin basina

eğer şişlik inerse iyice sinicek içime canım herkesin ya cidden büyük sorun her duyan aaaaa neden oldun büük görünmüuordu diyor e madem büyük değildi 1 kilo aldıkları halde hala 85 beden sizce neden diyesim geliyor:)

tinaa ne çabuk nete girmişsiin maşşallahh:nazar:
ben senden 2 gün önce oldum ilk defa açıyorum pc yi

valla eşimin laptopu yanındaydı hastanede kablosuz bağlantı bulduk ordan bağlanıyorum. uzaktan geldiğimiz için doktor hemen taburcu etmedi bizi drenlerim duruyor pazartesi alıcaklar,

merhaba kızlar ,

bende ayın 23ünde ameliyat oldum ve ciddenn çok mutluyumm:) detaylardan bahsediyorum hemen

22si gece 12 den itibaren hiç bişi yiyip içmedim.10.25di anezteziye girdim 13.40 gibi odama aldılar.

ameliyattan çok iyi çıktım gerçekten sayıklma falan yoktu ve iyiyidim tabi bir süre sonra gece 4 e kadar kustum oda halsiz bıraktı ama doğal narkozu atıcam bi şekilde.

çarşamba çıktım hastaneden,cuma tekrar pansuman için gittim.koltukaltrım ağrıyo ama kızlar herşeye değer :KK66:

sende çok çabuk çıkmışsın hastaneden sana dren takmadılarmı. benim ameliyatım 5 saat kadar sürmüş, 900 gr birinden 800 gr birinden almışlar. benim yatmaktan daha doğrusu yatamamaktan sırtım ağrıyor.

valla eşimin laptopu yanındaydı hastanede kablosuz bağlantı bulduk ordan bağlanıyorum. uzaktan geldiğimiz için doktor hemen taburcu etmedi bizi drenlerim duruyor pazartesi alıcaklar,

sende çok çabuk çıkmışsın hastaneden sana dren takmadılarmı. benim ameliyatım 5 saat kadar sürmüş, 900 gr birinden 800 gr birinden almışlar. benim yatmaktan daha doğrusu yatamamaktan sırtım ağrıyor.

sorma canım bende aynı dertten muzdaribim sırtım ağrıyor yüz üstü yatmayı özledim diz kapağının altına yastık koy benim ayaklarım uyuşuyodu yastık koydum rahatladım.evine dönünce daha rahat etcen emin ol dikkatet kendine allah şifa versin.

benim görüşme tarihim 9 aralık ameliyat gününü o gün belirleriz heralde aşağı yukarı aynı tarihlerde oluruz ameliyatı sanırım. vazgeçmezsem tabiiii hahahaha ben biraz korkuyorum tabi doktorunda beni kovma ihtimalide söz konusu bu arada:KK33: şu ameliyat 5 saat falan sürdü diyorlar ya o bozuyo moralimi o uzun yaawww:KK53:
sutyen bedenin kac senin ben 80 dd giyiyorum ama korkudan bu aralar göğüslerim minicik geliyor gözüme:KK17:

Korkma canim ya.. ben 3 saat falan sürüyor diye biliyorum.herhalde durumuna bagli. ben 75 E giyiyorum ve biran önce kurtulmak istyiorum yüklerimden. bende de tam tersi, gün gctikce daha büyüyorlarmis gibi geliyor.. bak burda herkes ne diyo.. korkulacak bisey yok, keske daha önce yaptirsaydim diyorlar.. yaaaaa... sen hangi doktora gideceksin?

Şu ameliyatlardan 1 hafta önce falan sakinleştirici içilmiyor mu doktor versede rahat rahat ameliyatı beklesek 1 hafat gözüme uyku girmiyo heyecandan

tina85....iyi olduguna sevindim..gözün aydin canim...

sirasini bekleyen arkadaslara bol sabir diliyorum:-) son günler daha bi heyecanli oluyo..ben carsamba günü oluyorum insallah..bütün gece rüyalarima giriyor..olup bitsinde yazarim sizlere nasil gectigini...

sirasini bekleyen arkadaslara bol sabir diliyorum:-) son günler daha bi heyecanli oluyo..ben carsamba günü oluyorum insallah..bütün gece rüyalarima giriyor..olup bitsinde yazarim sizlere nasil gectigini...

allah yardımcın olsun inşallah güzel ve rahat bi operasyon gecirirsin darısı başıma ....

merhaba kızlar ,

Geçmiş Olsun darısı bizlerin başına umaraım istediğin gibi olmuştur ağırılarındabir an evvel geçer inşallah

inanmıyorum ne kadar çok almışlar tina geçmişşş olsun gerçekten baya demek ki büyükmüş süper kurtuldun canım bnm

yok bnm direnlerim yoktu odaya gittiğimde bile bnde anlmadım şahsen :S

çarşamba 8 gün oluyo bnm canım o gün dikişlierim alınacak :)

inanmıyorum ne kadar çok almışlar tina geçmişşş olsun gerçekten baya demek ki büyükmüş süper kurtuldun canım bnm

yok bnm direnlerim yoktu odaya gittiğimde bile bnde anlmadım şahsen :S

çarşamba 8 gün oluyo bnm canım o gün dikişlierim alınacak :)

öyle söylemişlerdi diye yazdım ama bugün doktorun epikriz raporunda gördüm, 820 gr birinden 740 gr birinden çıkmış. çok şükür kurtuldum meğer drenler canımı yakıyormuş, şu an daha iyiyim ve evimdeyim. 6 aralıkta benimde dikişlerim alınacak.

Son düzenleme:

teşekkür ederim canım darısı sana inşallah seninde istediğin gibi olur, şimdiden geçmiş olsun diyeyim.

aaa biri daha, kolay gelsin sekerim, umarim hayalindeki gibi olur

öyle söylemişlerdi diye yazdım ama bugün doktorun epikriz raporunda gördüm, 820 gr birinden 740 gr birinden çıkmış. çok şükür kurtuldum meğer drenler canımı yakıyormuş, şu an daha iyiyim ve evimdeyim. 6 aralıkta benimde dikişlerim alınacak.

oh oh kolayladin tinacigim, cok güzel, masallah

X