Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Taysun canım bana macide hanıma ulaşabileceğim bir mail adresi yasa tel verebilirmisin lütfen.En gec haftaya ameliyat olmayı dusunuyorum en kısa sürede görüşmek istiyorum.ben özelden mesaj atamıyorum sen atabiliyorsan atarmısın.En kısa sürede cevap yazarsın inşllh .Şimdiden teşekkür ederim.

kızlar ben küçültme ameliyatı yaptırmak istiyorum,bir dr ile görüştüm daha önce ailemden birine yağ alma ve karın germe ameliyatı yapmış bir estetik cerrah ve memnun kalmıştık.daha fazla araştırmalımıyım o doktorada güveniyorum ama kararsız kaldım burada yazılanları okudukca.ve aslında en cok merak ettiğim ameliyattan sonraki şekliii.onu görebilme şansım olmadı o dr da.uygunda bir fiyat verdi 3.750 tl.suanda 100 e yakın göğüslerim ama sarkık aşırı dolgun değil,85 beden olması uygunmu sızce.??????

kızlar ben küçültme ameliyatı yaptırmak istiyorum,bir dr ile görüştüm daha önce ailemden birine yağ alma ve karın germe ameliyatı yapmış bir estetik cerrah ve memnun kalmıştık.daha fazla araştırmalımıyım o doktorada güveniyorum ama kararsız kaldım burada yazılanları okudukca.ve aslında en cok merak ettiğim ameliyattan sonraki şekliii.onu görebilme şansım olmadı o dr da.uygunda bir fiyat verdi 3.750 tl.suanda 100 e yakın göğüslerim ama sarkık aşırı dolgun değil,85 beden olması uygunmu sızce.??????

Bence 85 beden uygun tatlım benimde seninkiyle aynıydı şuanda 85 beden hatta ödemlerim inince 80 bile olabilir bilemiyorum bakıcaz duruma göre ama 85 ideal ölçü bence. ben Aylin Hanım ı tavsiye edebilirim 3 kuruş fazla verirsin daha iyi bir karşılık alırsın ben gerçi daha tam olarak görmedim ama iyi hissediyorum. bence bir görüşmelisin sadece ilk gördüğün seçeneği değerlendirme üzülürsün.

burda çok tecrübe var bu konuda yararlan bence. ben aylin hanım a oldum geçtiğimiz perşembe günü şimdilik bir sıkıntım yok rahatım bandajlarım açılınca yine bilgi veririm.
:dance:

bu amelıyatı 3-4 gun önce bende oldum.meme küçültme. fatıh dagdelen yaptı amelıyatımı.çok tatlı bi doktor.suan bandajlılar gögüslerım .i şeklinde kestı benı yanlız gögüs ölçüm 95 cıvarındaydı.sımdı gene buuk gözukuyolar ama pansumanlar vr tabı ondan .amelıyat sonrası hıc bır agrı olmuyo.korkulcak hıc bısı yok.2,5 saat kadar suren bı operasyon.doktorunuza guvenın.fatıh beyın ellerıne saglk dıyorum.sımdı dımdık tas gıbı duruyolar.bıhafta sonra pansumanlarım acılıcak.herkese tavsıye edıyorummmm.olun ve kurtulunnnnn.boosuna tasımayın o güllelerii

merhba, birşeyi merak ettim ortalama 500 gr olan göğüsün bedeni kaçtır ? 500 grı geçi,nce devlet krşılıyormuşda..yanlış duymadysam

bu amelıyatı 3-4 gun önce bende oldum.meme küçültme. fatıh dagdelen yaptı amelıyatımı.çok tatlı bi doktor.suan bandajlılar gögüslerım .i şeklinde kestı benı yanlız gögüs ölçüm 95 cıvarındaydı.sımdı gene buuk gözukuyolar ama pansumanlar vr tabı ondan .amelıyat sonrası hıc bır agrı olmuyo.korkulcak hıc bısı yok.2,5 saat kadar suren bı operasyon.doktorunuza guvenın.fatıh beyın ellerıne saglk dıyorum.sımdı dımdık tas gıbı duruyolar.bıhafta sonra pansumanlarım acılıcak.herkese tavsıye edıyorummmm.olun ve kurtulunnnnn.boosuna tasımayın o güllelerii

Nihan canım b,rşey sorabilrmiyim bende ameliyat olmayı dusunuyorum ama sigara kullanıyorum ne gibi zararı oluyor acaba sigaranın senin bir bilgin varmı yada sen kullanıyormuydun

Arkadaşlar çok Şükür ameliyat tarihimi aldım bugün çok mutluyum bir okadar da korkuyorum aslında.macide yakut yapacak ameliyatımı 7 mayıs ta zor oldu ama alabildim tarihi artık.taysunn bu arada dört gözle seni bekliyorum nasılsın gözükmüyorsun hiç merak ediyorum iyisindir umarım canımmm.

meganfox bencede 85 olabilir.

zeynepcim. bende 85 C almistim ameliyattan sonra.. B cup da oluyor ama C rahat oluyor.
bandajlar fln pek bisi fark ettirmiyo canim. cikinca görceksin zaten. tabi gögsün daha kücük duracak ama 85 kalacak.
o yüzden cok fazla ümitlendirme kendini :) ben yasadim ve hayal kirikligi olmustu :)

insallah 6 ay sonra 80 bedene düseriz :)

Arkadaşlar çok Şükür ameliyat tarihimi aldım bugün çok mutluyum bir okadar da korkuyorum aslında.macide yakut yapacak ameliyatımı 7 mayıs ta zor oldu ama alabildim tarihi artık.taysunn bu arada dört gözle seni bekliyorum nasılsın gözükmüyorsun hiç merak ediyorum iyisindir umarım canımmm.

Nevena sen torpillimisn yoksa:) nasıl alabildin bu tarihe? :) Hayırlı olsun canım

Senin adına çooook sevindim. ben de salı günü Macide Hanıma gittim. dikişlerimi aldı. İzler için krem kullanmaya başladım. gayet iim canım, teşekkürler. bugün kendime 4 tane sütyen aldım :) umarım herşey istediğin gibi olur. Macide Hanım kesinlikle çok doğru bi tercih bence. ben ocakta gitmiştim. taaa nisana ameliyat tarihi alabildim. senin öyle uzak bi tarih değil. herşey yolunda gider umarım. aklına takılan bişey olursa sorabilirsin. elimden geldiğince yardımcı olurum. bide fiyat konusunu naptın? devlet mi karşılıyor yoksa sen m ödüyeceksin?

Senin adına çooook sevindim. ben de salı günü Macide Hanıma gittim. dikişlerimi aldı. İzler için krem kullanmaya başladım. gayet iim canım, teşekkürler. bugün kendime 4 tane sütyen aldım :) umarım herşey istediğin gibi olur. Macide Hanım kesinlikle çok doğru bi tercih bence. ben ocakta gitmiştim. taaa nisana ameliyat tarihi alabildim. senin öyle uzak bi tarih değil. herşey yolunda gider umarım. aklına takılan bişey olursa sorabilirsin. elimden geldiğince yardımcı olurum. bide fiyat konusunu naptın? devlet mi karşılıyor yoksa sen m ödüyeceksin?

Cok heyecanlıyım Cok zor alabildim macide hanımdan tarih ama oldu sonunda aslında sormak istedğim okadar çok sey varki anlatamam msn mi kaydedersen orda sorsam sana senin için bie mahsuru yoksa.n_evri_ye@hotmail. com

Cok heyecanlıyım Cok zor alabildim macide hanımdan tarih ama oldu sonunda aslında sormak istedğim okadar çok sey varki anlatamam msn mi kaydedersen orda sorsam sana senin için bie mahsuru yoksa.n_evri_ye@hotmail. com

nevena89 sigara içiyormuşsun.Acil bırakmalısın.Ameliyatını erteleyebilir macide hanım.Yoksa sarkar bak ameliyatın.Bence sen tekrar ara macide hanımı.Üstelik iyileşmenede çok büyük engelmiş.:eek:lmaz: :eek:lmaz:

nevena89 sigara içiyormuşsun.Acil bırakmalısın.Ameliyatını erteleyebilir macide hanım.Yoksa sarkar bak ameliyatın.Bence sen tekrar ara macide hanımı.Üstelik iyileşmenede çok büyük engelmiş.:eek:lmaz: :eek:lmaz:

Öncelikle evet biraz torpilliyim denebilir:).sigarayı bırakmaya çalışıyorum suan da ama kullanıp ameliyat olan arkadaşlarda çok fazla yan etkisi olmamaış sadece iyileşmeyi geciktirdiğini söylüyorlar.ben kararttım gözümü allah korusun yine ma aolucam bu ameliyatı.:)

Arkadaşım ben de 5 hafta önce oldum,seninki gibi izlerim İ şeklinde ama altlarında potluklar var,seninkinde var mı ??

Arkadaşlar çok teşekkürederim cevaplarınıza,ay ne zor işmiş bu karar aşaması.araştırmaktan beynim sulandı :sinifsinif: dr aylin e nasıl ulaşabilirim peki herkes ondan bahsediyor? ameliyat ne kadar patlar bana ? acaba kızlar yazabilirmisinizzzzz

arkadaşlar inanın korkucak bişey yok ben 15 gün önce ameliyat oldum.ve normal hayatıma devam ediyorum..sadece ilk 2 3 gün bazı hareketlerde sıkıntı yaşıyorsunuz.dr unuz çok önemli ve tabiki hastanenizde ben hastanemden ve doktorumda da çoook memnun kaldım....buradan kocaman bağırmak istiyorum TAYFUN HOCAMMMMMMMMM ELLERİNE SAĞLIKKKKKKKKKKKalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Arkadaşlar çok teşekkürederim cevaplarınıza,ay ne zor işmiş bu karar aşaması.araştırmaktan beynim sulandı :sinifsinif: dr aylin e nasıl ulaşabilirim peki herkes ondan bahsediyor? ameliyat ne kadar patlar bana ? acaba kızlar yazabilirmisinizzzzz

tatlım Aylin Karanlıktan bahsediyosun sanırım bende ona ameliyat olanlardanım.
geçen hafta perşembe ameliyat olmuştum. istediğin soruna cevap verebilirim.
İnternette adını soyadını yazınca bilgileri çıkıyo zaten tatlım Aylin Hanım ın

burcuu78 sigara kullanıyormuydun bnmde amliyatım var merak ettim sen kullanıyormuydun?

nevana 89 bende geçen sene oldum yarım paket sigara içiyorum hiç bırakmadım ama ameliat öncesive sonrası azalttım hatta 5 gün hiç içmedim ameliyattan sonra 6. Gün başladım hiç bir sıkıntısını görmedim ama doktorlar içmeyin diyolar ama şunu sölemliyim ne kadar acısı bile olsa ki olmadı (tavsiyem hastanede 3 gün kadar kal çünkü ağrı kesiciler çok rahatlacı sanki hiç ameliyat olmamış gibi oluyor) emin ol yıllarca sırt ağrısı çekeceğine sürekli kafana takacağına 1 ay acısını zorluğunu çekmek daha ii bide ben çalışıyodum zorlandım ama deydi hiç pişman olmadım

X