Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

gunaydın kızlar çarsamba gunu hastaneye yatıyorum persembe amelıyatım olucak allah ızın verırse yaaaa ben cok korkuyorumm herkes korkutuyor agrına dayanabılıcekmısın,basına ıs cıkartıyorsun ya da amelıyatlar tehlıkelı ya kan pıhtısı olurda cıgerıne sıcrarsa dıye benım aklımdan vazgecmek asla gecmıyor ama bu sıkıntılı surecı bır ana once atlatmak ıstıyorummm ve de korkuyorummm amelıyat sonrası pısman olmaktan,cok agrı cekmekten ve oglumdan ayrı kalmaktan bır daha gorememektennn benı cokk korkutmuslar yaaaa:KK43:(((

gunaydın kızlar çarsamba gunu hastaneye yatıyorum persembe amelıyatım olucak allah ızın verırse yaaaa ben cok korkuyorumm herkes korkutuyor agrına dayanabılıcekmısın,basına ıs cıkartıyorsun ya da amelıyatlar tehlıkelı ya kan pıhtısı olurda cıgerıne sıcrarsa dıye benım aklımdan vazgecmek asla gecmıyor ama bu sıkıntılı surecı bır ana once atlatmak ıstıyorummm ve de korkuyorummm amelıyat sonrası pısman olmaktan,cok agrı cekmekten ve oglumdan ayrı kalmaktan bır daha gorememektennn benı cokk korkutmuslar yaaaa:KK43:(((

Canım ben bu ameliyatı 15 nisanda oldum onun için bilip bilmeden konuşanlardan değilim
ilk gün narkoz bulanıklığı oluyo evet ayağa kalkmak zor oluyo evet ama onun dışında seni çok zorlayacak kalkamayacağın ağrıdan öleceğin bi durum söz konusu değil ve sonra daha memnun kalacağın görüntüyü farketmeye başlayacaksın. bu yüzden fikrinden vazgeçmek şöyle dursun savun ve ne demek istediğini ve yaşadığın zorlukları anlat. ayrıca bu senin hayatının dönüm noktası olabilecek bir durum insanın kendine güveni geliyor.
sadece onlar küçülünce göbek belirginleşiyo dikkat et:KK70::KK70::KK70::KK70:
kaydirigubbakcemile

bende 19 nisanda oldum zeynepe katlyrm ya.kimsenin dediğine inanma.hiç okadar ağrı faln olmadı bendede.ilk gün narkozdan ve kansızım ondan baş dönmelerim vardı ertesi gün daha iidim.hiç pişmanlık duymadım valla yarın 7 gün olacak ama ben şimdiden çok iyi hissedyrm kendimi.moralini çok yüksek tut ve hiç stres yapma.sen rahat olursan herşey güzel olur.sürekli aynaya bakyrm ve iyki olmuşum diyorum.rahat ol.ilk 3 gün geçince hiçbişy kalmyr.oda hemen geçiyr zaten.geçmiş olsun şimdiden.rahat ol.zeynep'e katlyrm ya göbek saklanmış yıllardır ya.en yakın zamanda diyetisyene gitmeyi planlıyorum.çok batıyor gözüme :KK70:
ya zeynep sana bişey sorabilirmiyim.yan yatabiliyomusn.ne zaman yan yatabilirizki sıkıldım sırt üstü yatmakatan. dr sorcaktım bgn unuttum :S

Son düzenleme:
cokkkk ama cokkk tesekkurler gercekten ıcımı rahatlattınız ınşallah benımde sızın gıbı sorunsuz gecer ve atlatırımmmm ınşşşşşş:)))))dualarınızı lutfen eksık etmeyınnnn

ya kızlar benım boyum 160 kılom 57 goguslerım 80d dr 80c uygundur demıstı ama ben daha kucuk dedım 80a gıbı amelıyat gunune kadar dusun dedı baktım kızlar cok kuculdugunden sıkayetcı sımdı ben kac yaptırıyımmmm lutfen yardımmm

selam.

kizlar profilimden eski ve yeni haline bakabilirsiniz gögüslerimin.1-2 gün icinde silcem yanliz.

gifs isimli albüme girin

Gülselcim merhaba.Memelerin şuan nasıl?Tamamen iyileştimi?Bende Doktor Macide hanımdan randevu aldım.Hemde taaa temmuza.Full çalışıyor doktorumuz.:) Belki bende sorular sorabilirim izin verirsen sana.Bir yandan korkuyorum biryandan doktorla ilgili inanılmaz rahatım.Çok tatlı bir bayan.Sende çok olumlu bahsetmişsin.Umarım bende guzelce olur kurtulurum.:)

canım kusura bakma bayağıdır giremedim nete benim durumum şuan süper hiç bişeyim yok ağrı sızı vs yara izleri de belli oluyo tabi ama o kadar fazla değil hafif pembe şeklini aldını macide hanım gerçekten çok iyi bir doktor dur ilgili yakın zaten çok memnun kaldığım için sizlere yazmıştım sakın ameliyattan korkma canım rahat ol sonunda nie bu kadar bekledimki diosun zaten ayrıca başka sormak istediğin varsa hiç çekinme kaydirigubbakcemile5

taysuncum sende ameliyat olmuşsun hayırlısı olsun artık göğsünü gere gere yürüyosun dimi zemuszemus ben öle yapıyorumda reti de yaptırınca gezcek

canım şimdiden geçmiş olsun..ama abarttıkları gibi değil buna inan..benim bünyem çok zayıf ve tansiyon sorunum var..dr um bana ağrı kesici verdiği halde ameliyattan sonra 1 defa bile ağrı kesici almadım..yattıgın yerde hiç bişey hissetmiyorsun..sadece lavaboya falan kalttıgında ilk gün çok az sızlıyor..herşeyin çok güzel olacagına inan..

arkadaşlar bende randevu alıp gitmeyi düşünüyordum ama hala kızım emiyo 13 aylık ve 90 kiloyum sizce olurmu yoksa biraz erteleyimmi.kilomdan dolayı ne gibi sorunlar olur

tugbana ınsallah canımmmm bugun son gunum bundan sonra neler yasadıgımı yazıcam ınş guzel seyler yazabılırım bana dua edın kızlar

taysuncum sende ameliyat olmuşsun hayırlısı olsun artık göğsünü gere gere yürüyosun dimi zemuszemus ben öle yapıyorumda reti de yaptırınca gezcek

Hergün sana dua ediyorum canım. Macide Hanımı sayende tanıdım. Ameliyat olalı 20 gün oldu ve çooook mutluyum. Allah senden de Macide Hanımdan da razı olsun :) Dediğin gibi göğsümü gere gere geziyorum-gerçi gerecek pek bişey kalmadı ama hihoyyyt
...sıra Reti de...

taysun cnm senın kaç oldukı gogus olcun bırde ne sorucam ya gecelık nasıl bır sey goturucem hastaneye onu dugmelımı olmalıııı nasıl olucagımı tahmın edemıyorummmm

tugbana ınsallah canımmmm bugun son gunum bundan sonra neler yasadıgımı yazıcam ınş guzel seyler yazabılırım bana dua edın kızlar

inş canım bekliyoruz hayırlı haberlerini..önden düğmeli pijama takımı götürmeyi unutmayın arkadaşlar ve hastane çıkışı için yine o tür bişeyler götürün kollarınızı fazla yukarı kaldırmamak adına..bu arada ameliyat korkunuz falan var ise ve özelde olursanız zaten size cesaret iğnesi vuruyorlar ben ameliyatheneyi hiç görmedim bile böylesi çok güzel oldu..dr unuzla konuşun

Merhaba arkadaşlar bende sizler gibi meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum ve bu hafta veya haftaya cerrahpaşa hastanesine gidip muayene olacağım öncelikle devletin karşılayıp karşılamayacağını öğrenip sonra yinede o hastanede olacağım allah kısmet ederse. iki çocuğum var ve 9 ay önce emzirmeyi bıraktım yıllardır ikinci çocuğumundan sonra bu ameliyatı olacağım diyordum ve şimdi geldim o noktadayım tabi arkamda iki çocuğum olduğu için anestezi beni biraz daha korkutuyor ama bu korkumun yersiz olduğunu biliyorum allahın izniyle çünkü 2 sezeryan birde deviasyon ameliyatı geçirdim ama yinede insan hassas oluyor işte. Aslında daha fazla korkacağım ama burada sizleri okudukça olmaya karar verdim diyebilirim. Cesaretim arttı banada dua edin hayırlısıyla tez günlerde olup kurtulayım inşallah bıktım nadide sultan tekerlemesinden:))

ayrıca şimdiden ameliyat olacak mehtapçay arkadaşıma geçmiş olsun diyorum diğerlerinizede güle güle kullanın ben ve benim gibilerede darısı başımıza:)))

canım bende sımdıden gecmıs olsun dıleklerın ıcın cokkk teskkur edıyorummmm...ınşşş hayırlısıyla sende gereklı cesaretı bulup bı an once kurtulursunnnn

Hergün sana dua ediyorum canım. Macide Hanımı sayende tanıdım. Ameliyat olalı 20 gün oldu ve çooook mutluyum. Allah senden de Macide Hanımdan da razı olsun :) Dediğin gibi göğsümü gere gere geziyorum-gerçi gerecek pek bişey kalmadı ama hihoyyyt
...sıra Reti de...

Evet ama nevena benden hızlı çıktı.:) benden önce olacak.zaman durdu geçmiyor sanki.:)

X