Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Taysunn cnm benim suan soktayım nasıl yani toplam ücret mi okadar tuttu bana daha detaylı bilgi verirmisin lütfen çok acil olmam gerekiyor bana 4000 4500 dedi butun doktrlar ne olur yardım et.

Hiç devlet hastanesindeki doktorlara ücret konusunda danıştın mı? ameliyatım 1380-1400TL tuttu. Özel oda masrafı 200TL gibi. Ameliyattan sonra doktorumun kullanması için-sargı bezi gibi bişeydi- 80 TL lik malzeme aldım. 80-100 TL ye de ameliyattan sonra kullanmak için sütyen aldım. hepsi bu kadar.

zeynepcımmmm ınşşş hersey guzel gecmıstır bende 29nısanda amelıyat olucak bır korkak olarak senden dortgozle haber beklıyorum ınşşşş iyisindirrrr..........

zeynepcımmmm ınşşş hersey guzel gecmıstır bende 29nısanda amelıyat olucak bır korkak olarak senden dortgozle haber beklıyorum ınşşşş iyisindirrrr..........

selamm çok şükür bitti walla ilk gün ameliyattan çıktıktan sonra çok üşüdüm:))
onun dışında düşük tansiyonlu biri olduğum için biraz tansiyon problemi yaşadım
ama onun dışında iyiyim. perşembe ameliyattan öğleden sonra 3 gibi çıktım akşam 9 gibi ayağa kalktım biraz yürüdüm ilk gün biraz zor ama ertesi gün rahat geçti sadece insan kendini iyi hissettiği için çok kalkmak istiyo ama kalkıncada akşama doğru çok yorgun ve ağrılı olabiliyo. bugün 3. günüm çok şükür sorun yaşamıyorum ufak tefek sızılar olabiliyor o da ödemlerle ilgili onun dışında bir sorunum yok. pazartesi işe başlıycam galiba. hatta bugün biraz dinlenerek mıhlama yaptım:)

şu ödemler için bi çözümler olsa biran önce normale falan dönsem heyecanlanıyorum.
pazartesi akşam pansumana gidicem o zaman aylin hanım söyliycek bakalım nasıl oldu. neresi ödem neresi iyi görücez bakalım. ama beni gören herkesin ortak fikri boyumun uzadığı ve zayıf olduğum:KK70::KK70::KK70:

aynaya bakınca mutluluğum katlanıyor acım hiç kalmıyor yani çekilen olanın yanında hiçbişibayanssulusmilebayanssulusmile:eek:olumunekankayizsmile

oh be cnm gecmis olsun. sana bakmaya girdim..

iyi olmana sevindim..
benim 3 haftam doldu.. 3ncü hafta ödemler daha cok indi.. yumusadilar normale döndüler. 6 ayin sonunda insallah cok daha iyi bir görünüm olacak.

sormusumdur ama unutuyorum hep seninkiler önce kacti?

banada boyun uzadi demislerdi :)) ve zayif duruyosun dediler..

selamm çok şükür bitti walla ilk gün ameliyattan çıktıktan sonra çok üşüdüm:))
onun dışında düşük tansiyonlu biri olduğum için biraz tansiyon problemi yaşadım
ama onun dışında iyiyim. perşembe ameliyattan öğleden sonra 3 gibi çıktım akşam 9 gibi ayağa kalktım biraz yürüdüm ilk gün biraz zor ama ertesi gün rahat geçti sadece insan kendini iyi hissettiği için çok kalkmak istiyo ama kalkıncada akşama doğru çok yorgun ve ağrılı olabiliyo. bugün 3. günüm çok şükür sorun yaşamıyorum ufak tefek sızılar olabiliyor o da ödemlerle ilgili onun dışında bir sorunum yok. pazartesi işe başlıycam galiba. hatta bugün biraz dinlenerek mıhlama yaptım:)

şu ödemler için bi çözümler olsa biran önce normale falan dönsem heyecanlanıyorum.
pazartesi akşam pansumana gidicem o zaman aylin hanım söyliycek bakalım nasıl oldu. neresi ödem neresi iyi görücez bakalım. ama beni gören herkesin ortak fikri boyumun uzadığı ve zayıf olduğum:KK70::KK70::KK70:

aynaya bakınca mutluluğum katlanıyor acım hiç kalmıyor yani çekilen olanın yanında hiçbişibayanssulusmilebayanssulusmile:eek:olumunekankayizsmile

geçmiş olsun ne güzel kurtuldun bende bugün sadullah beyle konuştum aylin hn bana meme çevresi demişti sadullah bey olmaz öyle dedi yassı olur mantıklı geldi kafam karıştı sadullah beye karar verdim artı karın bölgemede lipoşakşın yapılacak 1 mayıs ameliyat günüm şimdiden heyecan basttı sen aylin hn.memnun kaldınmı tşk......

oh be cnm gecmis olsun. sana bakmaya girdim..

iyi olmana sevindim..
benim 3 haftam doldu.. 3ncü hafta ödemler daha cok indi.. yumusadilar normale döndüler. 6 ayin sonunda insallah cok daha iyi bir görünüm olacak.

sormusumdur ama unutuyorum hep seninkiler önce kacti?

banada boyun uzadi demislerdi :)) ve zayif duruyosun dediler..

aşkıto nasıl oldun göğüslerinden memnunmusun ben ilk aylin hn.karar vermiştim ama bu gün sadullah beyle görüşünce sadullah beye ameliyat olucam 1 mayıs gün aldım sen sadullah beyden memnun kaldınmı herşey istediğin gibi oldumu ben 75 d takıyorum 75 b olsun istıyorum... tşk

çok çok şükür ya teşekkür ederim hepinize bitti ama tabi ödemlerim var bandajlarım var
hepsinin çıkması lazım anlayabilmem için ama boyun ve sırt ağrılarım geçti o açıdan çok mutluyum göğüslerimde hafif ağrılar oluyor ara ara ama öyle ağrı kesici bile içmemi gerektiricek bişi değil. ağrı kesici içmiyorum. gayet iyi sayılırım. ama ödemlerin nezaman geçeceğini merak ediyorum.

çok geçmiş olsun ve hayırlı olsun zeynep.bnde salı olucam inş.darısı olmak isteyenlere.güle güle kullan :KK70: en yakın zamnda ödemlerinde geçer umarım.

canım zeynebi bende çok merak ettim valla inşallah çok güzel geçmiştir ameliyatı bende senden 3 gün önce olacağımm inşallah bizde biran önce kurtuluruz tatlım:))

Arkadaşlar ben 95 beden kullanıyorum 80B ye kadar küçültme yaptırtabilme ihtimalim varmı sizce özellikle maeliyat olan arkdaşlara soruyorum.Yoksa fazla mı hayal kuruyorum.

hayall06 son mesajlari okusaydin :)

zeynebcim senin eskiler kac bedendi bebik?

kaydirigubbakcemile3ay tatlım benim yazdığımda yoktu valla zeynebin mesajları geç mi gitti nedirkaydirigubbakcemile3neyse :))

zeynepcim çok geçmiş olsun canımm çok sevindimm:)) benim de 1 haftam kaldı !!!! izninle sana birkaç sorum olacak
birincisi askitonun sorusu kaç bedendi kaç beden oldu:) boyunl kilonu da yazarsan benim için daha yol gösterici olur hayatım:)
ikincisi hangi hastanede oldun üçüncüsüde ameliyattan sonra dren takıldığını okudum nette sana da takıldımı tatlımm nasıl birşey hiç bilmiyorum da merak ettimm:))

geçmiş olsun ne güzel kurtuldun bende bugün sadullah beyle konuştum aylin hn bana meme çevresi demişti sadullah bey olmaz öyle dedi yassı olur mantıklı geldi kafam karıştı sadullah beye karar verdim artı karın bölgemede lipoşakşın yapılacak 1 mayıs ameliyat günüm şimdiden heyecan basttı sen aylin hn.memnun kaldınmı tşk......

Bander merhaba meme cevresi derken neyi kastediyorsun ters t yonteminimi?sadullah bey nasil /ne yontem yapilabilecegini soyledi? Ben 21 mayista aylin hanimla gorusmeye gidecegim fakat yurt disindan gelecegim ve sadece 1 gun Istanbulda kalacagim icin cok doktor gorme sansim yok aylin hanim ve Tugrul Bey e karar verdim ikisini gorecegim vaktim olsa sadullah beyide goremk isterdim sen herikisinide gormus biri olarak Sadullah beye daha cok begendin herhalde degilkmi bana bir kiyaslama yapabilirmisin? tesekkurlerkafamçokkarıştı

kaydirigubbakcemile3ay tatlım benim yazdığımda yoktu valla zeynebin mesajları geç mi gitti nedirkaydirigubbakcemile3neyse :))

zeynepcim çok geçmiş olsun canımm çok sevindimm:)) benim de 1 haftam kaldı !!!! izninle sana birkaç sorum olacak
birincisi askitonun sorusu kaç bedendi kaç beden oldu:) boyunl kilonu da yazarsan benim için daha yol gösterici olur hayatım:)
ikincisi hangi hastanede oldun üçüncüsüde ameliyattan sonra dren takıldığını okudum nette sana da takıldımı tatlımm nasıl birşey hiç bilmiyorum da merak ettimm:))

canm benim sağol Allah yardımcın olsun seninde.
walla 100 falan vardı şuanda sporcu kullanıyorum tahmin ettiğiniz gibi 85 kullanıyorum ödemli ve bandajlı haliyle tabiki.
boyun 1,64 kilom 65 bayek cerrahi tıp merkezinde oldum takıldı canım hatta keşke bi gün daha kalsaydı çünkü dren içerdeki pis kanı ve ödemleri atıyo dolayısıyla daha rahat oluyosun çıkarılırkende öyle korkulacak kadar acı ya da ağrı olmuyo canım. hastaneden çıkarken ki son pansumanımda çıkarıldı tatlım

zeynep ılk amelıyattan cıktıgında agrın oldumu kendını nasıl hıssettınnnn

yok canım ameliyattan çıktığımda öyle çok ağrım falan olmadı sadece narkozun etkisi uyur uyanık hallerim çok oldu, çok fazla üşüdüm. narkozu atlattıktan sonra hiçbişi olmuyo walla:)))
ayağa kalkamadım ilk denememde benim tansiyonum zaten hep düşüktü bi de narkozdan sonra düşünce onun sıkıntısını çektim onun dışında 2 gibi ameliyattan çıktım sürekli uyudum durdum sonrasında da 9 da ayağa kalktım yürüdüm.

Bander merhaba meme cevresi derken neyi kastediyorsun ters t yonteminimi?sadullah bey nasil /ne yontem yapilabilecegini soyledi? Ben 21 mayista aylin hanimla gorusmeye gidecegim fakat yurt disindan gelecegim ve sadece 1 gun Istanbulda kalacagim icin cok doktor gorme sansim yok aylin hanim ve Tugrul Bey e karar verdim ikisini gorecegim vaktim olsa sadullah beyide goremk isterdim sen herikisinide gormus biri olarak Sadullah beye daha cok begendin herhalde degilkmi bana bir kiyaslama yapabilirmisin? tesekkurlerkafamçokkarıştı

aylin hn meme ucu çevresi halka şeklin şelkinde kesik olucak dedi benim göğüslerim 75d cup ama sadullah bey olmaz o daha küçük göğüsleri toparlamak için olur seninkiler olmaz dedi aylin hn ma karar vermiştim sadullah beyede görünmek aynı şeyleri söylermidiye nasıl olduysa ameliyat günü aldım aylin hn da işinde çok iyi görünüyor bilmiyorum doğrumu yaptım hayırlısı artık inş.doğru karar vermişimdir sen her ikisinede görün derim sadullah bey lolıpop şeklinde yapacak....

canm benim sağol Allah yardımcın olsun seninde.
walla 100 falan vardı şuanda sporcu kullanıyorum tahmin ettiğiniz gibi 85 kullanıyorum ödemli ve bandajlı haliyle tabiki.
boyun 1,64 kilom 65 bayek cerrahi tıp merkezinde oldum takıldı canım hatta keşke bi gün daha kalsaydı çünkü dren içerdeki pis kanı ve ödemleri atıyo dolayısıyla daha rahat oluyosun çıkarılırkende öyle korkulacak kadar acı ya da ağrı olmuyo canım. hastaneden çıkarken ki son pansumanımda çıkarıldı tatlım

canım benim çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler içinn:))tüm merak ettiklerimi senden öğreniyorum hayatım sağol :))bugün pansumana gideceğini söylemiştin gittin mi canım daha iyisindir inşallah. bu arada benimde tansiyo problemim var sürekli çok düşük birde en çok düşündüren narkoz sonrası çok üşüyerek uyanmak birebir yaşadıklarını bende yaşıcam sanırım daha önce hiç ameliyat olmadım ama 15 dakikalık bir narkoz deneyimim oldu onda bile titreyerek uyanmıştımm:KK43:(( bu uzun sürecek bir operasyon heralde buz tutmuş vaziyette çıkarım bende:)) birde tatlım sanırım aylin hanımın 3 hastaneyle anlaşması varmış öyle okumuştum burda yazılanlardan berabermi karar verdiniz nerde olacağına??? iyi bak kendine canımm:)

X