Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

gunaydın kızlar sonunda amelıyat oncesı tahlıllerımı yaptırdım dunnn.annemle capaya gıttık allahıma sukur hepsını hallettım 22 nısanda aneztezı muayenem var 29 nısandada amelıyatım ya ınanın kendı basıma hayatta yaptırazmazdım ama hergun sızın yazdıklarınızı takıp ede ede bır cesaret geldı benım sımdı 80d allahım ızın verırse 80b olucak ne olur dualarınızı eksıt etmeyınnn ınşşş hersey cokkk guzel olurrrr

gunaydın kızlar sonunda amelıyat oncesı tahlıllerımı yaptırdım dunnn.annemle capaya gıttık allahıma sukur hepsını hallettım 22 nısanda aneztezı muayenem var 29 nısandada amelıyatım ya ınanın kendı basıma hayatta yaptırazmazdım ama hergun sızın yazdıklarınızı takıp ede ede bır cesaret geldı benım sımdı 80d allahım ızın verırse 80b olucak ne olur dualarınızı eksıt etmeyınnn ınşşş hersey cokkk guzel olurrrr

Mehtapcım hiç merak etme benim ameliyattan sonra tek sıkıntım karın bölgemdi hatta göğüslerimin yapıldığına görmesem inanamazdım sanki göğüs ameliyatı olmamıştım sen tek ameliyat olucaksın sanırım bir sürü arkadaş hem karın hem meme ikisini aynı anda yaptırıyo ben de onlardan biriyim,korktuğun kadar olmayacak bak görüceksin 2 hafta oldu ameliyat olalı her işimi yapabiliyorum ağır kaldırmamak dışında tabii,şu halleri bile güzel görünüyo dimdik duruyorlar,zamanla daha iyi olacak inşallah hadi bakalım iyileşince sen de yazarsın umarım byeee

askito nerdesin gelmedin mi hala kontrolden nasıl oldu açıldı mı bandajların noldu ne bitti nasılsın iyi misin ne durumlardasın hadi geeeeellllll

Arkadaşlar merhaba.Meme küçültme, büyütme ve estetik(her türlü) manisa devlet hastanesinde yapılıyor.Büyük meme zaten çok sıkıntılı.Bu nedenle sağlık kurulundan geçerseniz sgk zaten karşılıyor.Özel meme yaptıracaksnaızda ben size mutlaka operatör doktor macide yakut u öneririm.Ben yaptırmadım daha ama yaptığı hastalardan referans aldım.Doktorumuzun randevularu temmuza kadar dolu.:KK43: Ama ben sabırlıyım.Yaptırınca sonucu sizlerle paylaşacağım.Ameliyat karırını vermekti önemli olan benim için.Türkiye nin her yerinden hastası olan bir doktor iyidir diye düşünüyorum.Bilgilerimizi ve sonuçlarımızı burdan paylaşalım.Sevgiyle kalın dostlar.:)

zeynepcim iyyim canim.

yolculuk yordu biraz.. malum git gel 7 saat.

bandajlarim cikti.
dikis cok güzel .. önceden burda yazildigi gibi kat izi falan yokk
uclari kücültülmüs ve cok güzel görünüyorlar.
beni rahatsiz eden istedigim kadar kücülmemesi, ki daha ödem var 6 ay da anca tam formunu alir dedi.
birde ayrik duruyor .. ama zamanla düzelecek dedi.

iste bölee
ha birde sizin icin resim cektim.. yine alinti yapmayin silcem sonra

2mq9v6x.jpg

zeynepcim iyyim canim.

yolculuk yordu biraz.. malum git gel 7 saat.

bandajlarim cikti.
dikis cok güzel .. önceden burda yazildigi gibi kat izi falan yokk
uclari kücültülmüs ve cok güzel görünüyorlar.
beni rahatsiz eden istedigim kadar kücülmemesi, ki daha ödem var 6 ay da anca tam formunu alir dedi.
birde ayrik duruyor .. ama zamanla düzelecek dedi.

askito canım harika görünüyosun:lepi::lepi:

tatlım bencede çok iyi yaa tamam ayrı duruyo benim gördüğüm fotolarda falan ama seninki daha güzel duruyo ay şimdi rahatladım walla ya :)))
senin adına da çok sevindim kendi adıma da:))))
benimkine de çok bişi kalmadı işlerimi toparlamaya çalışıyorum bende 15 nisan büyük gün ufff
ilk günlerden çok korkuyorum bi de ilk işe başlayacağım günden çok korkuyorum onun dışında sanki atlatırım gibi hissediyorum walla askito sen olmasan bu kadar rahatlayamazdım herhalde çok saol canım yaaaa

rica ederim canim ne demek..

sen ters T seklindemi ameliyat olacaksin?
o sanirim insani biraz daha kisitliyor.
eger gögüslerin cook asiri büyük deilse bence diger sekilde ameliyat ol cnm. daha rahat geciyor iyilesme süresi.

Canım henüz belli değil nasıl istersen öyle yapabilirim göğüslerin müsait bu duruma dedi
istersen sadece göğüs ucundan bi kesiyle halledebiliriz dedi ama orda fazla deri çok olduğu için
izlerin iyileşme süresi çok uzuyomuş bende onu tercih edemiyorum çünkü ben çabuk iyileşmek istiyorum. ama senin i şekli izin için de potluk kalıyo diyorlar nasıl görünüyo var mı potluk falan
açılınca ne hissettin izlerin konusunda tatlım ya bende sanırım i izini istiycem ama o potluk muhabbeti kafamı karıştırıyo

Arkadaslar Nazim durak adini duyan veya bu doktora ameliyat olan/ olacak - gorusmeye giden varmi benim bir arkadasim oldu banada tavsiye ediyor ama emin degilim

canım cokkk tesekkurler cevabın ıcın sanırım korkularım amelıyattan cıkana kadar gecmezz sadece hafıfler:))))))) ınş benımde kolay ve sorunsuz gecer su aralar zayıflamaya ve sıgarayı bırakmaya calısıyorummmm hayırlısı bakalımm:)))))

Gülselcim merhaba.Memelerin şuan nasıl?Tamamen iyileştimi?Bende Doktor Macide hanımdan randevu aldım.Hemde taaa temmuza.Full çalışıyor doktorumuz.:) Belki bende sorular sorabilirim izin verirsen sana.Bir yandan korkuyorum biryandan doktorla ilgili inanılmaz rahatım.Çok tatlı bir bayan.Sende çok olumlu bahsetmişsin.Umarım bende guzelce olur kurtulurum.:)

Taysun merhaba.Ameliyatım nisan da demişsin.Oldun mu?:) Merakla bekliyorum sonucunu.Olduysan acil şifalar diliyorum.Bizle paylaş olur mu?Bende macide hanıma temuz ayında ameliyat olacağım.

Kızlar herkese selammopuyorumnanaktandaha önce bu siteye üyeydim ama şifremi unuttuğumdan yeniden üye olmak zorunda kaldım tekrardan merhabalaopuyorumnanaktanbende meme küçültme ameliyatı olacağım.aylin hanımdan nisan sonuna randevu aldım zaten kendisine de bu siteden ulaştım yani adını burdan duyup araştırdım merak ettiğim o kadar çok şey varki bu ameliyatla ilgili benim göğüslerim hem sarkık hem büyük inşallah güzel bir sonuç alırım ameliyatla:) burdaki yazılanlardan öğrendiğim kadarıyla ameliyattan sonra sporcu sütyeni kullanılıyor ameliyat olan arkadaşlara sormak istiyorum bu sütyeni ameliyattan önce mi alınıyorsonramı, çünkü ameliyatta ölçüler değişecek sanırım yani hangi beden alacağımızı ameliyattan önce bilemeyiz sanırım dimi? bir de ameliyattan önce kan testi vs. n gibi testler uygulanıyor? ban da yardımcı olup bilgilendirirseniz çok sevinirim çok heyecanlıyım yıllardır tek hayalimdi bu ameliyatt:)

hayallcim öncelikle sakin ol :))
nedense bir solukta okudum yazdigin mesaji :roflol:

sütyeni önce alma bence. ben ameliyattan sonra aldim.hala tam olarak bedeni cözmüs deilim.
ameliyattan önce kan testi yapiyorlar.. ameliyati engelleyecek bir durum varmi die bakiyorlar(virüs gibi mesela)
alerjik oldugun ilaclari fln soruyolar.
Hic öyle büyütülecek bise eil kizlar.. hic panik yapmayin.
walla di$ cektirmek daha teferruatli :)
alin pijamanizi terliginizi gidin hastaneye. en gec 2 gün sinra evinizdesiniz allahin izniyle.

hayallcim öncelikle sakin ol :))
nedense bir solukta okudum yazdigin mesaji :roflol:

sütyeni önce alma bence. ben ameliyattan sonra aldim.hala tam olarak bedeni cözmüs deilim.
ameliyattan önce kan testi yapiyorlar.. ameliyati engelleyecek bir durum varmi die bakiyorlar(virüs gibi mesela)
alerjik oldugun ilaclari fln soruyolar.
Hic öyle büyütülecek bise eil kizlar.. hic panik yapmayin.
walla di$ cektirmek daha teferruatli :)
alin pijamanizi terliginizi gidin hastaneye. en gec 2 gün sinra evinizdesiniz allahin izniyle.

canım benim çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için opuyorumnanaktan20 gün kaldı hem çok mutluyum hem de çok heyecanlı yazıma da yansıtmışım demek:)) sen nasılsın memnunmusun yeni hallerinden göğüslerinin:)

ben de bu ameiyatı olmak istiyorum ama şu anda bebeğim küçük ve emziriyorum şimdilik araştırma aşamasındayım.bu yüzden her yazılanı takip ediyorum paylaşımlarınız için teşekür ederim.bence en iyi araştırma yaptırmışolanların duygu ve düşünceleri tekrar tşk

X