Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

askito ne guzel yazmissin, bizi yureklendiriyorsun :-)
peki hastanede mi satiyorlar sporcu sudyenini ? onceden alip gitsem

Önceden alıp git canım bence de orada ayağına hizmet getiren medicaller var onlar getiriyo. ama pahalı oluyo bence de önceden alman en mantıklısı canım bende öyle yapmayı düşünüyorum.

yardimci olabildigime sevindim..

spor sütyenini önceden almaniz ne kadar dogru olur bilemiyorum.. cünkü tam olarak bedeninizi bilemezsiniiz.

bu arada randevumu cuma gününe ertelemek zorunda kaldim.

valla kızlar ben sütyenimi aldım ama 1 tane aldım tam bedenimi ögrenince alırım die düşündüm....bu arada sporcu sütyenini en az 3 ay takmamız gerekiyormuş sanırım...ya bu arada ameliyattan ne kadar zaman sonra denize;havuza girebiliyoruz acaba bilen varmı?

ayy tatlım öle deme ya ben temmuzda gitmek istiyorum hemen havuzlara denizlereeeee yaaa:)))))

ya bi de şu ameliyattan sonra giyinme mevzusu nasıl oluyo belli oluyo mu giysilerin altından ya
ben perşembe ameliyat pazartesi işe başlıyorum dolayısıyla pazartesi giyinmek zorundayım hemde klasik nolcak ozman peki

otobüs saatleri uymuyor cnm.
giyim rahat oluyor.
allahtan havalar serin. dekoltesi kapali giyinmek zorunda kaliyorum sadece.

size bir öncesi sonrasi foto eklemek istiyorum.
ama hala bandajli.. yani bandajlar cikinca yine bu tunigi giyer eklerim.

eski hali daha vahim aslinda. bu tabi sütyenle falan toparlanmis haliydi.

ayy tatlım öle deme ya ben temmuzda gitmek istiyorum hemen havuzlara denizlereeeee yaaa:)))))

ya bi de şu ameliyattan sonra giyinme mevzusu nasıl oluyo belli oluyo mu giysilerin altından ya
ben perşembe ameliyat pazartesi işe başlıyorum dolayısıyla pazartesi giyinmek zorundayım hemde klasik nolcak ozman peki

tatlım 1ay sonra spor yapabiliyorsun ağır olmamak şartıyla yani denizede girebilirsin benim 3 hafta oldu ama çok rahatladım...ama perşembe ameliyat olup pazartesi işe gitmen biraz zor olur..ben 5 gün yemeğimi bile kendim yiyemedim...

Canım yani bu tunik eski resmi tişört yeni resmimi
ya muhteşem görünüyolarrrrrrr küçücük olmuş sanki ben doğru anladıysam beğendim
ayrıca bu bandajlı halimi yani:)))) bandajlar hep kalsın:))))

tatlım 1ay sonra spor yapabiliyorsun ağır olmamak şartıyla yani denizede girebilirsin benim 3 hafta oldu ama çok rahatladım...ama perşembe ameliyat olup pazartesi işe gitmen biraz zor olur..ben 5 gün yemeğimi bile kendim yiyemedim...

off ya ozman nasıl olcak bilmiyorum ki doktora danıştım yapabilir miyim die yapabilirsin dedi bana ama bilmiyorum canım ya başka şansım yok ama yaaa

bilmiyorum havuz isini ama ben sanirim 6 ay bisi yapmam :)

askito 3 hafta oldu ameliyatım ama gayet iyiyim temizlik ve yemek yapmaya başladımzemuszemus sadece ağır kaldıramıyorum ve kolumu kaldırmıorum...ama kolumu ağrıdığından değil doktor 1 ay ağrımasada kaldırma dediği için:eek:

off ya ozman nasıl olcak bilmiyorum ki doktora danıştım yapabilir miyim die yapabilirsin dedi bana ama bilmiyorum canım ya başka şansım yok ama yaaa

bilmiyorum canım doktorun farklı bir teknikmi kullanıyor ben sadece bilgisayar kullanıyorum ama doktorum 15 gün bilgisayarda çalışmamamı tavsiye etti..

valla kızlar ben sütyenimi aldım ama 1 tane aldım tam bedenimi ögrenince alırım die düşündüm....bu arada sporcu sütyenini en az 3 ay takmamız gerekiyormuş sanırım...ya bu arada ameliyattan ne kadar zaman sonra denize;havuza girebiliyoruz acaba bilen varmı?

tugbanacım sporcu sütyenini 1ay kullanmak yeterli...maksadı gögsü şekillendirmek değil çünkü balensiz ve yumuşak olduğu için dikişleri korumak....ayrıca ben sporcu sütyenini alırken ay yıldızın önden kopcalı olan sporcu sütyeninin kendi bedenimin bir küçüğünü almıştım çünkü çok esnek her cup u toparlıyor zaten sadece beden ölçüsü var cup ölçüsü yok tavsiye ederimhihoyyyt

Canım yani bu tunik eski resmi tişört yeni resmimi
ya muhteşem görünüyolarrrrrrr küçücük olmuş sanki ben doğru anladıysam beğendim
ayrıca bu bandajlı halimi yani:)))) bandajlar hep kalsın:))))

haha evet dogru anlamissin canimm

askito 3 hafta oldu ameliyatım ama gayet iyiyim temizlik ve yemek yapmaya başladımzemuszemus sadece ağır kaldıramıyorum ve kolumu kaldırmıorum...ama kolumu ağrıdığından değil doktor 1 ay ağrımasada kaldırma dediği için:eek:

aa nasi yani :uhm:
benim ameliyatim 9 gün oldu.. ben sabah ortaligi toparlayip camasir katladim.
birazdan da yemek yapacagimgamyoncuiremsu

bilmiyorum canım doktorun farklı bir teknikmi kullanıyor ben sadece bilgisayar kullanıyorum ama doktorum 15 gün bilgisayarda çalışmamamı tavsiye etti..

a a nasi yani :)) ben ameliyattan ciktigimdan beri tüm gün pc basindayim :)) hay allam .. ben yanlis ameliyatimi oldum :)))

saka bi yana... benim dikislerim ' i ' seklinde sanirim ters ' T ' olsa daha cok kisitlanirdim

bana hastaneye getirilen 120 liralik spor sütyenini almadim. cok ucuk geldi fiyati.. ve burdada bulamadim benzeri bisi.
bende gögüslerimi tüm kaplayan ve destekleyen teli olmayan kalin askili sütyenler aldim. umarim hata yapmamisimdir.

askito ben ayyıldızın önden kopcalı sporcu sütyenini kullanıyorum 20 gün oldu ameliyatım 10 gün daha kullanacam.... ayyıldızın 44 t... bideNBB nin var doktorum bana onu önermişti oda 18 tl zaten doktorum balensiz ve kalın askılı sütyen olması yeterli demişti

a a nasi yani :)) ben ameliyattan ciktigimdan beri tüm gün pc basindayim :)) hay allam .. ben yanlis ameliyatimi oldum :)))

saka bi yana... benim dikislerim ' i ' seklinde sanirim ters ' T ' olsa daha cok kisitlanirdim

ondandır canım...benim ters t şeklinde ama doktorum ağrımasa bile kolu çok zorlama demişti...kan birikmesi olabilirmiş tabi buda ilerde sorun olursositosositosositososito

tugbanacım sporcu sütyenini 1ay kullanmak yeterli...maksadı gögsü şekillendirmek değil çünkü balensiz ve yumuşak olduğu için dikişleri korumak....ayrıca ben sporcu sütyenini alırken ay yıldızın önden kopcalı olan sporcu sütyeninin kendi bedenimin bir küçüğünü almıştım çünkü çok esnek her cup u toparlıyor zaten sadece beden ölçüsü var cup ölçüsü yok tavsiye ederimhihoyyyt

canım bende ay yıldızın sütyenini aldım..bu arada ters T olmayan operasyona LOLİPOP diyorlar en azından dr um bana o şekilde açıklama yaptı..yani sadece göğüs ucu çevresi ve aşagıya doğru tek çizgi...lolipop a benzediği için şekil böyle diyorlarmış...şuan en gözde ameliyat buymuş..yanlız ilk 1 ay izler pek hoş gözükmüyor ama daha sonra izler oturdukça şekil alıyormuş...bende bu şekilde ameliyat olucam gün sayıyorum..doktoruma güveniyorum en azından o yüzden pek de işine karışmadım..çünkü yakın arkadaşıma yapmış olduğu ameliyatı gördüm SÜPERDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

X